Odmładzanie - wampirzy lifting

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

po 2 tygodniach

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

6-12 miesięcy

CENA

700 zł

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24-48 godzin po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

łysienie typu męskiego

przyspieszenie gojenie ran

regeneracja skóry

zmarszczki

utrata jędrności

cienie pod oczami

skóra wysuszona

trądzik

blizny potrądzikowe

OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją i odmłodzić, zniwelować wiotkość skóry. Zapewnia skuteczną regenerację włosów z powodzeniem wykorzystywane jest także w leczeniu łysienia typu męskiego. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego zauważa się także w likwidacji drobnych zmarszczek tzw. wampirzy lifting. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pacjentce własnej krwi w miejsca poddawane terapii. Poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym, skóra pobudzona jest do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy gojenia i regeneracji tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, stymulują komórki macierzyste, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Proces terapii osoczem bogatopłytkowym

W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość (6 – 18ml) krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie osocza bogatopłytkowego, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. Osocze można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby – z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Wszystkie produkty na których pracujemy posiadają certyfikaty. W Dr Legrand pracują doświadczeni specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegu. Plan leczenia dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta po konsultacji i dokładnemu zbadaniu dolegliwości.

Najczęściej lifting wampirzy wykonuje się w okolicach twarzy, szyi, dekoltu ale bardzo dobre efekty uzyskuje się także ostrzykując dłonie, brzuch, głowę, okolice kolan, wewnętrznej części ud czy pośladków. Zabiegom poddajemy blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, blizny zanikowe skóry.

Długotrwały efekt

Po serii zabiegów skóra staje się wygładzona, ujednolicona w kolorze, zauważalna jest poprawa elastyczności i struktury. Zabiegi z użyciem osocza można łączyć z np. Laserem frakcyjnym i wykonywać już w 30 min. po laseroterapii. To innowacyjna metoda w walce z bliznami, suchą skórą i innymi wieloma dolegliwościami. Doskonale nadaje się też do wypełniania zmarszczek. Specjaliści Dr Legrand rekomendują wykonywanie 3-4 zabiegów w odstępach, co około 2-4 tygodnie, a następnie w celu podtrzymania efektów raz na 3-4 miesiące.

Zapraszamy na wampirzy lifting w Krakowie do Dr Legrand z siedzibą przy ul. Zamkowej 2A/5. Osocze bogatopłytkowe wykorzystujemy również w kuracji i usuwaniu niedoskonałości skóry. Zapewniamy bezpieczne, bezinwazyjne i nowoczesne metody leczenia!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

nie dotyczy

UNIKANIE SAUNY

nie dotyczy

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

nie dotyczy

BRAK FITNESU

nie dotyczy

NATŁUSZCZANIE

nie
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża

karmienie piersią

czynna infekcja

opryszczka

infekcja ogólnoustrojowa

nowotwory

choroby krwi

choroby zakaźne

sterydy

CENNIK
zabieg
1 zabieg
700 PLN
3 zabiegi
1890 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01