Odmładzanie - wampirzy lifting

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

po 2 tygodniach

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

6-12 miesięcy

CENA

700 zł

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24-48 godzin po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

łysienie typu męskiego

przyspieszenie gojenie ran

regeneracja skóry

zmarszczki

utrata jędrności

cienie pod oczami

skóra wysuszona

trądzik

blizny potrądzikowe

OPIS ZABIEGU

Niezwykłe właściwości osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe może być z powodzeniem wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją i odmłodzić, a także zniwelować jej wiotkość. Zapewnia skuteczną regenerację włosów. Z powodzeniem wykorzystywane jest także w leczeniu łysienia typu męskiego. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego zauważa się także w likwidacji drobnych zmarszczek tzw. wampirzy lifting. Do jego zrealizowania specjaliści pobierają w sposób bezpieczny materiał, który pochodzi od pacjenta.

Na czym polega wampirzy lifting?

Zabieg polega na wstrzykiwaniu pacjentowi własnej krwi w miejsca poddawane terapii. Poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym, skóra pobudzona jest do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy gojenia i regeneracji tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, stymulują komórki macierzyste oraz pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

Proces terapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego

W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość (6-18ml) krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie osocza bogatopłytkowego, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu. Osocze bogatopłytkowe można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby – zzastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Wszystkie produkty, na których pracujemy, posiadają certyfikaty. W Dr Legrand Kraków pracują doświadczeni specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegu. Plan leczenia dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta po konsultacji ze specjalistą.Zabieg poprzedzony jest precyzyjnym zbadaniem dolegliwości pacjenta.

Na jakich partiach ciała najczęściej wykonywany jest wampirzy lifting?

Najczęściej lifting wampirzy wykonuje się w okolicach twarzy, szyi, dekoltu, ale bardzo dobre efekty uzyskuje się, ostrzykując dłonie, brzuch, głowę, okolice kolan, wewnętrznej części ud czy pośladków.

Dla kogo przeznaczony jest wampirzy lifting?

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego polecany jest w szczególności osobom, które pragną upiększyć wygląd swojej skóry. Osocze ujędrnia, uelastycznia i poprawia owal twarzy. Widocznie zmniejsza zmarszczki oraz pogrubia skórę w okolicach oczu. Osoby borykające się ze znaczącą utratą włosów dzięki iniekcjom z osocza bogatopłytkowego mogą znacznie poprawić gęstość swoich włosów. Zabiegom poddajemy blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia oraz blizny zanikowe skóry. Osocze jest często wybierane przez kobiety, które w sposób mało inwazyjny chcą uzyskać lepszą kondycję skóry, która np. po ciąży wymaga szczególnego traktowania. Zabiegi z wykorzystaniem osocza przywrócą jej dawną jędrność i elastyczność, m.in. na pośladkach i brzuchu.

Długotrwałe efekty zobaczysz sama!

Po serii zabiegów skóra staje się wygładzona, ujednolicona w kolorze, zauważalna jest poprawa jej elastyczności i struktury. Zabiegi z użyciem osocza można łączyć np. z laserem frakcyjnym i wykonywać już w 30 min. po laseroterapii. To innowacyjna metoda w walce z bliznami, suchą skórą i wieloma innymi dolegliwościami. Doskonale nadaje się też do wypełniania zmarszczek. Wraz z wiekiem wygląd naszej skóry systematycznie pogarsza się. Seria zabiegów gwarantuje rewelacyjne efekty odmłodzenia i przywrócenia blasku. Warto zadbać o jędrność i młody wygląd całego ciała. Osocze z powodzeniem może być stosowane w profilaktyce antni-aging naszej skóry.

Jak często mogę skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Specjaliści Dr Legrand rekomendują wykonywanie 3-4 zabiegów w odstępach, co około 2-4 tygodnie, a następnie w celu podtrzymania efektów raz na 3-4 miesiące.

Zapraszamy na wampirzy lifting w Krakowie do Dr Legrand z siedzibą przy ul. Zamkowej 2A/5. Osocze bogatopłytkowe wykorzystujemy również w kuracji i usuwaniu niedoskonałości skóry. Zapewniamy bezpieczne, bezinwazyjne i nowoczesne metody leczenia!

 

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

nie dotyczy

UNIKANIE SAUNY

nie dotyczy

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

nie dotyczy

BRAK FITNESU

nie dotyczy

NATŁUSZCZANIE

nie
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża

karmienie piersią

czynna infekcja

opryszczka

infekcja ogólnoustrojowa

nowotwory

choroby krwi

choroby zakaźne

sterydy

CENNIK
zabieg (2 ampułki)
1 zabieg
700 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01