osocze bogatopłytkowe

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

po 2 tygodniach

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

6-12 miesięcy

CENA

700 zł

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24-48 godzin po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

łysienie typu męskiego

przyspieszenie gojenie ran

regeneracja skóry

po zabiegach medycyny estetycznej

zmarszczki

utrata jędrności

skóra zmęczona

skóra pozbawiona blasku

cienie pod oczami

skóra wysuszona

trądzik

blizny potrądzikowe

OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją i odmłodzić, zniwelować drobne zmarszczki i wiotkość skóry.

Poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym, skóra pobudzona jest  do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy gojenia i regeneracji tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, stymulują komórki macierzyste, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość (6 – 18ml) krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie osocza bogatopłytkowego, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. Osocze bogatopłytkowe można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby- z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Wszystkie produkty na których pracujemy posiadają certyfikaty.

Najczęściej zabiegowi poddaje okolice twarzy , szyi, dekoltu ale bardzo dobre efekty uzyskuje się także ostrzykując  dłonie, brzuch, okolice kolan, wewnętrznej części ud czy pośladków. Zabiegom poddajemy blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, blizny zanikowe skóry. Kolejnym zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest leczenie łysienia lub też chęć poprawy kondycji włosów.

Po serii zabiegów skóra staje się wygładzona, ujednolicona w kolorze , zauważalna jest poprawa elastyczności i struktury. Zabiegi z użyciem osocza można łączyć z np. Laserem frakcyjnym i wykonywać już w 30 min. po laseroterapii.

Zaleca się wykonywanie 3-4 zabiegów  w odstępach co około 2-4  tygodnie, a następnie w celu podtrzymania efektów raz na 3-4 miesiące.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża

karmienie piersią

infekcje

opryszczka

zmiany ropne na skórze

infekcja ogólnoustrojowa

nowotwory

choroby krwi

choroby zakaźne

CENNIK
zabieg
1 zabieg
700 PLN
3 zabiegi
1890 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01