Jedyna bezbolesna depilacja laserowa.

Depilacja laserowa - QuickLight®

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

6-8 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

3-4 lata

CENA

od 200 PLN

ZNIECZULENIE

niewymagane

CZAS ZABIEGU

5-30 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

nadmierne owłosienie

Recenzje

Zawsze obawiałam się depilacji (nawet woskiem), bo nie wyobrażałam sobie jak mogłabym znieść TAKI ból (rzewne łzy mi lecą nawet przy depilacji brwi woskiem). A tutaj nie dość, że zabieg trwa krótko to jeszcze nie boli! A miła i profesjonalna obsługa to dodatkowy znieczulacz :) Po dwóch zabiegach widzę OGROMNE różnice - większość włosków już nie odrasta. Z niecierpliwością czekam na 3 zabieg i jego efekty.

Barbara

Serdecznie polecam laser! Byłam, sprawdziłam, porównałam z innymi miejscami - i przyznaję, że byłam miło zaskoczona "bezbolesnością" wykonywanego zabiegu ;) Polecam i będę wracać

Magda

Piękne miejsce, zawsze jest gdzie zaparkować. Zabiegi są wykonywane na najlepszym sprzęcie. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Bardzo miła atmosfera wśród pracowników co jest wyczuwalne, więc ogromny plus.
Miałam przyjemność korzystać z kilku zabiegów i jestem zachwycona efektami. Polecam każdemu kto szuka profesjonalizmu i odprężenia. :)
Ostatni mój zabieg to depilacja laserowa, która jest bezbolesna, szybka i efekty już po 1 zabiegu :)

Aleksandra

Jako że lato już niedługo, zdecydowałam się na depilację laserową nóg. Koleżanka poleciła mi Dr Legrand, że można wykonać w niej zabieg bezboleśnie, ciężko było mi w to uwierzyć, dlatego musiałam to sprawdzić. Zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia :) Profesjonalna obsługa już od samego progu, pyszna kawa, zabieg zupełnie bezbolesny i szybki, mogłam w spokoju i wyciszeniu zrelaksować się. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie same, depilacja laserowa jednak nie boli!

Renata

OPIS ZABIEGU

Dzięki innowacyjnej metodzie zabiegowej nie musisz już czekać do jesieni na rozpoczęcie depilacji laserowej. Jeżeli jesteś w trakcie serii zabiegów, nie ma już konieczności przerywania jej w okresie letnim. QuickLight to laser pozwalający bez przeszkód wykonywać depilację laserową również latem!

Depilacja laserowato trwałe i bezbolesne usuwanie zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa QuickLight® to rewolucyjna na skalę światową metoda całkowicie bezbolesnego i trwałego usuwania nadmiernego owłosienia. Pierwszy na świecie i jedyny w Polsce światłowodowy laser diodowy z najnowocześniejszym systemem chłodzenia zamienia bolesne dotąd doświadczenie w komfortowy i bezpieczny zabieg, który można wykonać na każdej partii ciała. Jest to również pierwszy laser, na którym zabiegi depilacji mogą być bezpiecznie wykonywane w okresie letnim. Depilacja laserowa w Dr Legrand wykonywana jest bezpiecznie, bezinwazyjnie i szybko, nie narusza delikatnej struktury skóry, nie powoduje podrażnień oraz tworzy skuteczną barierę zapobiegającą wrastaniu włosków. Wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz mnóstwo wykonanych już zabiegów za pomocą nowoczesnych technologii i sprzętu, pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

W depilacji laserowej QuickLight® zastosowana została innowacyjna metoda ciągłego prowadzenia głowicy „Jet Smooth“ bez konieczności jej ciągłego, czasochłonnego przeładowywania po wyemitowaniu każdej wiązki lasera. W porównaniu do starszych rozwiązań głowica ta jest aż dziesięciokrotnie szybsza, co pozwala skrócić czas trwania zabiegu o połowę. Zastosowanie technologii pozwalającej na emitowanie ultrakrótkiego impulsu umożliwia jednoczesne zwiększenie jego mocy, co rewelacyjnie wpływa na skuteczność depilacji i trwałość jej efektu.

Jakie są rodzaje depilacji laserowej?

Zabieg może obejmować różne partie ciała. W naszym ośrodku z powodzeniem przeprowadzana jest depilacja laserowa bikini, depilacja laserowa łydeki pach. Rewolucyjna metoda diodowa wykorzystywana w zabiegach depilacji laserowej w Dr Legrand to gwarancja skuteczności i 100% efektu. Zabieg wykonujemy na różnych partiach ciała m.in.: bikini, nogi, pachy, wąsik zawsze stawiając na komfort naszych Pacjentów. Depilacji laserowej towarzyszy silne chłodzenie, dzięki czemu znacznie zwiększa się nie tylko bezpieczeństwo zabiegu, ale i komfort pacjenta, który nie doświadcza pieczenia, bólu, podrażnienia skóry czy obrzęków, tak powszechnych w przypadku starszych rozwiązań typu light sheer. Po wprowadzeniu danych odnośnie depilowanej partii ciała oraz fototypu skóry, laser automatycznie dobiera odpowiednie parametry dla zabiegu. Możliwe jest także dostosowanie parametrów pod kątem indywidualnych potrzeb i odczuć klienta, tak aby zabieg był, jak najbardziej komfortowy, nadal pozostając skutecznym i w pełni bezpiecznym.

Jak często mogę laserowo usuwać owłosienie?

Aby uzyskać pełną skuteczność depilacji, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów. Depilacja laserowa w Krakowie w Dr Legrand już po pierwszym zabiegu zapewnia redukcję ciemnego owłosienia oraz osłabienie mieszków włosów. Laserowe usuwanie owłosienia to doskonała alternatywa dla osób, które dotychczas korzystały z depilacji woskiem i maszynką. Nie tylko znacznie spowalnia wyrastanie włosków, ale gwarantuje także komfort i efekt gładkiej skóry na długi czas. Gwarantujemy rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach i innowacyjnym sprzęcie, które mają na celu przywrócić komfort życia i pewność każdemu pacjentowi!

Przyjdź, wypróbuj i przekonaj się, że depilacja to przyjemność i cudowne uczucie gładkości na długi czas. Zapraszamy na zabieg depilacji laserowej do Dr Legrand Kraków, ul. Zamkowa 2A/5!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

nie dotyczy

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

świeża opalenizna

samoopalacz do 2 tygodni przed zabiegiem

leki światłouczulające

rozrusznik serca

stany nowotworowe

ciąża i karmienie piersią

aktywne infekcje skóry

peeling do 2 tygodni przed zabiegiem

CENNIK
pachy
1 zabieg
250 PLN
3 zabiegi
500 PLN
6 zabiegów
800 PLN
linia bikini
1 zabieg
250 PLN
3 zabiegi
500 PLN
6 zabiegów
800 PLN
bikini głębokie
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
700 PLN
6 zabiegów
1300 PLN
bikini brazylijskie
1 zabieg
550 PLN
3 zabiegi
1100 PLN
6 zabiegów
2000 PLN
łydki
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
700 PLN
6 zabiegów
1300 PLN
uda
1 zabieg
450 PLN
3 zabiegi
900 PLN
6 zabiegów
1600 PLN
górna warga
1 zabieg
200 PLN
3 zabiegi
400 PLN
6 zabiegów
720 PLN
twarz
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
6 zabiegów
1100 PLN
ramiona
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
6 zabiegów
1000 PLN
przedramiona
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
6 zabiegów
1000 PLN
pośladki
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
700 PLN
6 zabiegów
1300 PLN
brzuch
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
6 zabiegów
850 PLN
brodawki piersiowe
1 zabieg
200 PLN
3 zabiegi
400 PLN
6 zabiegów
720 PLN
broda
1 zabieg
200 PLN
3 zabiegi
400 PLN
6 zabiegów
720 PLN
plecy
1 zabieg
400 PLN
3 zabiegi
800 PLN
6 zabiegów
1500 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01