Peeling kawitacyjny complex

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

Dogłębne nawilżenie i oczyszczenie skóry

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

Indywidualna

ZNIECZULENIE

Niepotrzebne

CZAS ZABIEGU

1 godzina

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

Zaraz po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zanieczyszczona skóra

Sucha skóra

Zmęczona skóra

Przetłuszczająca się skóra

Rozszerzone pory

OPIS ZABIEGU

Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Peeling kawitacyjny complexto delikatny, oczyszczający zabieg, który idealne sprawdzi się w upalny, letni dzień. Poszczególne jego etapy w tym peeling kawitacyjny, odpowiednio dobrane, skoncentrowane serum i maska pozwalają zarówno na odświeżenie skóry jak i odprężenie całego ciała.

Wyjątkowo głębokie oczyszczenie skóry

Peeling kawitacyjny to jeden z najlepiej znanych i zaufanych zabiegów. Teraz dostępny także w luksusowych wnętrzach DrLegrand Kraków! Dogłębnie oczyszcza skórę dzięki technologii polegającej na szybkiej przemianie wody na powierzchni skóry z fazy ciekłej w fazę gazową. W zetknięciu z ultradźwiękami wytwarzanymi przez urządzenie powstają mikropęcherzyki, które ulegają rozpadowi. Wynikiem tego procesu jest rozbicie starych komórek wierzchniej warstwy naskórka. Kompleksowy zabieg peelingu kawitacyjnego w Dr Legrand rozpoczyna się od konsultacji, w trakcie której określane są indywidualne potrzeby skóry.

Zalety peelingu kawitacyjnego

Dzięki zabiegowi w sposób małoinwazyjny usuniesz zanieczyszczenia, zrogowacenia, nadmiar zaskórników i sebum. Twoja skóra podziękuję Ci za możliwość pielęgnacji i dotlenienia. Peeling kawitacyjny stanowi świetną bazę, bo przygotowuje cerę na przyjęcie składników odżywczych. Działanie kosmetyków stanie się efektywniejsze. Najważniejszą zaletą peelingu jest szybkie i dokładne oczyszczenie skóry. Już pierwszy zabieg sprawi, że skóra stanie się jaśniejsza i bardziej gładka. Zadaniem peelingu jest poprawa krążenia i usprawnienie metabolizmu komórkowego skóry. Zabiegi zaleca się powtarzać co miesiąc.

Komu dedykujem ypeeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny szczególnie polecamy osobom, które nie mogą poradzić sobie z pielęgnacją szczególnie problemowej cery mieszanej i tłustej. Skóra szara, zmęczona i zniszczona słońcem zasługuje na specjalne traktowanie. Natychmiastowe rezultaty to usunięcie zaskórników i zmniejszenie widoczności porów.Peelingimają za zadanie złuszczyć naskórek i głębsze warstwy skóry powodujące działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Dzięki zabiegom rozjaśnisz drobne przebarwienia, wyregulujesz wydzielanie sebum i wzmożesz produkcję kolagenu. Głównymi wskazaniami do przeprowadzenia peelingu kawitacyjnego są: trądzik, trądzik różowaty, następstwa po trądziku, zrogowacenie naskórka, przebarwienia, drobne blizny oraz skóra pozbawiona sprężystości. Przygotowując skórę do peelingu pamiętaj o tym, aby nie opalać się, nie korzystać z solarium i nie podrażniać skóry np. depilacją czy woskowaniem.

Etapy peelingu kawitacyjnego complex:

  • peeling kawitacyjny,

  • składniki aktywne zawarte w indywidualnie dobranych serum,

  • maska,

Peeling kawitacyjny complex działa oczyszczająco, antyseptycznie i odświeżająco, a jednocześnie stanowi doskonałą formę relaksu.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

Nie

UNIKANIE SAUNY

Nie

STOSOWANIE KREMÓW

Tak

UNIKANIE BASENU

Nie

BRAK FITNESU

Nie

NATŁUSZCZANIE

Tak
PRZECIWWSKAZANIA

Problemy z tarczycą

Ciąża

Karmienie piersią

Przerwana ciągłość naskórka

Infekcje bakteryjne i wirusowe

Nowotwory

Rozrusznik serca

Aparat ortodontyczny

CENNIK
twarz
1 zabieg
170 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
190 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
210 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01