Terapia indukująca tworzenie się kolagenu

Mezoterapia mikroigłowa Kraków

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3 - 6 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

po serii zabiegów i pielęgnacji domowej - długotrwała

CENA

300-350 PLN

ZNIECZULENIE

w cenie zabiegu

CZAS ZABIEGU

60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24 godziny po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

zmarszczki

blizny

przebarwienia

rozstępy

rozszerzone pory

Recenzje

W Dr Legrand byłam na mezoterapii mikroigłowej. Zabieg wykonany został z pełnym profesjonalizmem, dr tlumaczył wszystkie swoje działania, bardzo sympatyczny personel. Efekt zabiegu? Rozjaśniona skóra, elastyczna, promienna, jestem zachwycona! Polecam Dr Legrand!

Marlena

OPIS ZABIEGU

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. Polega na wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego skóry poprzez jej nakłuwanie przy pomocy specjalnego urządzenia DermaPen lub rolki wyposażonej w 192 igły. Wspomniany stan zapalny zmusza skórę do regeneracji i odbudowy poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Tysiące mikrokanałów powstałych podczas nakłuwania skóry ułatwia wnikanie składników aktywnych, aplikowanych w trakcie zabiegów.

Przerwanie wiązań między komórkami naskórka w górnych warstwach skóry powoduje efekt dermabrazji, dzięki czemu skóra po okresie rekonwalescencji staje się gładsza, bardziej rozjaśniona, a preparaty kosmetyczne aplikowane podczas pielęgnacji domowej wnikają głębiej. Długość igieł dobierana jest indywidualnie w zależności od kondycji i rodzaju skóry. Do zabiegu stosowane są specjalne koktajle, między innymi z kwasem hialuronowym o działaniu głęboko nawilżającym. Dla najwyższego bezpieczeństwa klientów rollery wykorzystywane do zabiegu mezoterapii w klinice Dr Legrand są jednorazowe.

Zabieg mezoterapii w Krakowie w Dr Legrand wykonywany jest przez wykwalifikowanych kosmetologów głównie na twarzy, szyi i dekolcie. Polecany w szczególności osobom z utratą napięcia i elastyczności skóry oraz z cerą suchą i szorstką. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia, siniaki i obrzęki, które zwykle znikają kilka godzin po zabiegu. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów nasi specjaliści zalecają serię zabiegów.

Popraw kondycję swojej skóry i odkryj na nowo swoje piękno. Zapraszamy na zabieg mezoterapii mikroigłowej w Krakowie do Dr Legrand – ul. Zamkowa 2A/5!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

choroby układu krążenia

problemy z krzepliwością

nowotwory

opryszczka

stany zapalne

łuszczyca

trądzik ropny

przyjmowanie antybiotyków

wypełniacze i botoks

opalanie i sauna w ciagu 3 dni przed zabiegiem

CENNIK
Twarz
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
800 PLN
Twarz z maską wyciszającą
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
940 PLN
Twarz, szyja, dekolt
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
940 PLN
Twarz, szyja, dekolt z maską wyciszającą
1 zabieg
370 PLN
3 zabiegi
1000 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01