Terapia indukująca tworzenie się kolagenu

Odmładzanie - mezoterapia mikroigłowa

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-6 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

po serii zabiegów i pielęgnacji domowej - długotrwała

CENA

od 400 PLN

ZNIECZULENIE

+ 50 PLN

CZAS ZABIEGU

60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24 godziny po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

zmarszczki

blizny

przebarwienia

rozstępy

rozszerzone pory

Recenzje

W Dr Legrand byłam na mezoterapii mikroigłowej. Zabieg wykonany został z pełnym profesjonalizmem, dr tlumaczył wszystkie swoje działania, bardzo sympatyczny personel. Efekt zabiegu? Rozjaśniona skóra, elastyczna, promienna, jestem zachwycona! Polecam Dr Legrand!

Marlena

OPIS ZABIEGU

Mezoterapia mikroigłowa odżywia i rewiatlizuje skórę

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczny sposób na lifting i regenerację skóry. Polega ona na wytworzeniu na jej powierzchni mikrourazów poprzez nakłucia, na skutek czego zostają pobudzone procesy naprawcze oraz produkcja kolagenu i elastyny. Dodatkowo zwiększa się przepuszczalność naskórka, co umożliwia lepsze wprowadzenie i wchłanianie substancji odżywczych. Zabieg jest w pełni sterylny i bezpieczny.

Przebieg zabiegu

W Klinice Dr Legrand Kraków mezoterapia mikroigłowa wykonywana jest przez doświadczonego kosmetologa za pomocą automatycznego urządzenia Dermapen, które cechuje się dużo większą precyzją i skutecznością niż starsze metody, jak np. popularne rollery. Posiada wymienną, jednorazową końcówkę wyposażoną w 12 małych igiełek. W ciągu sekundy wykonuje ponad 20 nakłuć o głębokości między 0,25-2,5 mm. Jego kształt umożliwia przeprowadzenie terapii nawet w miejscach trudnodostępnych, takich jak okolice oczu i nosa.

Do zabiegu wykorzystujemy najwyższej jakości preparaty francuskiej marki Fusion Mesotherapy, które zostały stworzone przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie anty-aging. Są to certyfikowane produkty bogate w składniki aktywne, pozbawione parabenów, silikonów, alkoholi i barwników, które są w stanie zwalczyć większość problemów skórnych.

Komu dedykujemy zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem suchej skóry pozbawionej blasku i jędrności, a także rozszerzonymi porami. Dermapen pozwala skutecznie oszukać upływający czas oraz przywrócić młody wygląd.

Co dajemezoterapia igłowa?

Efektem jego działania jest redukcja zmarszczek, przebarwień, rozstępów i blizn. Dzięki zabiegowi otrzymasz efekt liftingu oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry.Zabieg wykonany na twarzy modeluje jej kontury. Zauważysz ograniczone wydzielanie sebum oraz natychmiastowe rozświetlenie cery. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od stanu skóry klienta oraz jego oczekiwań. Najczęściej zmiany widoczne są już po kilku dniach od pierwszej wizyty.

Mezoterapia igłowa głowy – Powiedz STOP wypadającym włosom!

Mezoterapia igłowa głowyjest skuteczna w walce z łysieniem. Na czym polega zabieg? Specjaliści podają pacjentowi substancje aktywne za pomocą igły. W Dr Legrand wszystkie zabiegi są bezpieczne i sterylne. Mezoterapia igłowa głowy jest szczególnie polecana wszystkim, którzy zmagają się z nadmierną utratą włosów i widocznym łysieniem. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to ciąża i zaburzenia krzepnięcia krwi. Zabieg hamuje i eliminuje proces utraty włosów. Dodatkowo substancje aktywne pobudzają do wzrostu nowe włosy. W celu uzyskania zadowalających efektów należy wykonać od 3 do 7 zabiegów. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania się do zabiegu. A po serii mezoterapii igłowej głowy nie ma również konieczności rekonwalescencji. Śmiało można wracać do codziennej aktywności.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

choroby układu krążenia

problemy z krzepliwością

nowotwory

opryszczka

stany zapalne

łuszczyca

trądzik ropny

przyjmowanie antybiotyków

wypełniacze

opalanie i sauna w ciagu 3 dni przed zabiegiem

CENNIK
twarz
1 zabieg
400 PLN
3 zabiegi
900 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1200 PLN
+maska wyciszająca
1 zabieg
+50 PLN do pojedynczego zabiegu PLN
3 zabiegi
- PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01