Klinika Dr Legrand, 30-301 Kraków, ul. Zamkowa 2A, e-mail: recepcja@drlegrand.pl
Zarezerwuj wizytę: +48 501 211 124

TermoLifting RF – lifting bez skalpela

Thermolifting RF (Fale Radiowe RF) to nowoczesny, w pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz syntezę włókien kolagenowych.

Działanie fal radiowych RF) na skórę stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny dzięki czemu uzyskuje się efekt zwiększenia gęstości skóry, poprawy jej napięcia, uniesienie policzków i poprawę owalu twarzy. Skóra staje się bardziej jędrna, a drobne zmarszczki wygładzają się.

Termolifting RF pozwala na przywrócenie skórze dawnej witalności i uelastycznia ją, poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra jest odżywiona.

Efekty

Po zabiegu owal twarzy jest widocznie podniesiony, a skóra ujędrniona. Poddanie się zabiegowi TermoLifting RF sprzyja również procesowi odbudowy kolagenu w skórze, co powoduje spłycenie zmarszczek. Warto zaznaczyć, że po regularnym poddawaniu się TermoLiftingowi można zauważyć wzrost nawilżenia skóry.

Wskazania

  • wiotkość skóry
  • zmarszczki
  • obniżony owal twarzy
  • anti-aging

Przeciwwskazania

  • trądzik różowaty
  • ciąża / laktacja

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania przez pacjenta.

Przebieg zabiegu

tekst

Zalecenia po zabiegu

Stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej w celu przedłużenia efektów zabiegu.


1 h 15 min.
Pozycjonowanie webiso.pl