Rozwiąż problem

Usuwanie blizn

Zabiegi chirurgiczne, cesarskie cięcia u kobiet, trudno gojące się rany, poparzenia, czy trądzik często pozostawiają na całe życie ślad w postaci blizn. W większości przypadków, ich leczenie nie należy do najprostszych. Terapia jest długotrwała i wymaga od pacjentów cierpliwości. Może to być trudne, ponieważ blizny potrądzikowe, pooperacyjne i inne stanowią ogromny problem psychologiczny, zwłaszcza te umiejscowione w widocznych miejscach. Skupiają na sobie wzrok innych osób, prowadząc do zawstydzenia, a nawet niskiej samooceny. Są też takie, które mogą sprawiać ból, ograniczać zakres ruchów czy utrudniać wykonywanie codziennych czynności. W krakowskiej klinice Dr Legrand doświadczony specjalista chirurgii plastycznej dobiera odpowiednią terapię/zabieg, który zapewnia całkowite usunięcie blizny lub znaczącą poprawę jej wyglądu. Po konsultacji oraz dokładnym zbadaniu jej stanu, umiejscowienia oraz wielkości i głębokości dobiera najlepszą metodę. Cały zabieg przebiega w komfortowych warunkach, miły i wykwalifikowany zespół specjalistów dba o przyjemną atmosferę na każdym etapie prowadzonych czynności.

Profesjonalne zabiegi

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla naszych Pacjentów jest atrakcyjny wygląd i poczucie własnej wartości. Laserowe usuwanie blizn w Krakowie w gabinecie Dr Legrand gwarantuje 100% bezpieczną i bezinwazyjną terapię, którą specjaliści dermatolodzy dostosowują indywidualnie do każdego przypadku. Wykonujemy profesjonalne zabiegi w oparciu o innowacyjne metody oraz najwyższej jakości sprzęt. Do wyboru terapia skuteczną metodą IPIXEL lub laserem frakcyjnym CO2, zabiegi liftingujące oraz peelingi. Wszystkie gwarantują efektywne wygładzenie i aktywizację procesu odbudowy skóry oraz poprawę jej napięcia.Ponadto przywracają pewność siebie oraz pozwalają skutecznie pozbyć się kompleksów.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg laserowego usuwania blizn, mimo iż jest bezpieczny i mało inwazyjny nie może być przeprowadzony u wszystkich osób. Do najczęstszych przeciwwskazań należą:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • obecność stanów zapalnych skóry,
  • aktywne infekcje,
  • świeża opalenizna,
  • nadmierna suchość skóry,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • sterydoterapia.

U niektórych pacjentów satysfakcjonujący efekt udaje się osiągnąć już po pierwszej terapii, jednak wszystko zależy od rodzaju i wielkości blizny oraz procesu rekonwalescencji po zabiegu. W celu uzyskania zadowalających efektów specjaliści Dr Legrand zalecają serię zabiegów. Podczas konsultacji przed i pozabiegowej pacjent otrzymuje wytyczne dotyczące pielęgnacji i higieny skóry oraz na temat prawidłowego utrzymania jej wilgotności oraz ph. Bezpieczeństwo, skuteczność i profesjonalizm – te aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji.

Zapraszamy do naszej kliniki medycznej – Kraków, ul. Zamkowa 2A/5. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalne leczenie, co potwierdzają pozytywne opinie naszych Pacjentów.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
  • Medycyna estetyczna
CO2

laser CO2

Bezbolesny i bezpieczny zabieg laserowy o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania.

iPIXEL

laser iPIXEL

Najnowocześniejszy zabieg do usuwania i korekcji nawet bardzo głębokich blizn.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i ujędrnieniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb niej.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i naturalny zabieg, który pomaga zmniejszyć widoczność blizn.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego skutecznie poprawia gęstość skóry, odżywia ją i odmładza, a także niweluje jej wiotkość. To innowacyjna metoda w walce z bliznami.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01