Rozwiąż problem

Usuwanie blizn

Laserowe usuwanie blizn – wskazania

Zabiegi chirurgiczne, cesarskie cięcia u kobiet, trudno gojące się rany, poparzenia, czy trądzik często pozostawiają na całe życie ślad w postaci blizn. W większości przypadków, ich leczenie nie należy do najprostszych. Terapia jest długotrwała i wymaga od pacjentów cierpliwości. Może to być trudne, ponieważ blizny potrądzikowe, pooperacyjne i inne stanowią ogromny problem psychologiczny, zwłaszcza te umiejscowione w widocznych miejscach. Skupiają na sobie wzrok innych osób, prowadząc do zawstydzenia, a nawet niskiej samooceny. Są też takie, które mogą sprawiać ból, ograniczać zakres ruchów czy utrudniać wykonywanie codziennych czynności. W krakowskiej klinice Dr Legrand doświadczony specjalista chirurgii plastycznej dobiera odpowiednią terapię/zabieg, który zapewnia całkowite usuwanie blizn lub znaczącą poprawę jej wyglądu. Po konsultacji oraz dokładnym zbadaniu jej stanu, umiejscowienia oraz wielkości i głębokości dobiera najlepszą metodę. Cały zabieg przebiega w komfortowych warunkach, miły i wykwalifikowany zespół specjalistów dba o przyjemną atmosferę na każdym etapie prowadzonych czynności.

Profesjonalny zabiegusuwania blizn

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla naszych Pacjentów jest atrakcyjny wygląd i poczucie własnej wartości. Laserowe usuwanie blizn w gabinecie Dr Legrand Kraków gwarantuje 100% bezpieczną i bezinwazyjną terapię, którą specjaliści dermatolodzy dostosowują indywidualnie do każdego przypadku. Wykonujemy profesjonalne zabiegi – laserowe usuwanie blizn w oparciu o innowacyjne metody oraz najwyższej jakości sprzęt. Do wyboru terapia skuteczną metodą IPIXEL lub laserem frakcyjnym CO2, zabiegi liftingujące oraz peelingi. Wszystkie gwarantują efektywne wygładzenie i aktywizację procesu odbudowy skóry oraz poprawę jej napięcia. Ponadto przywracają pewność siebie oraz pozwalają skutecznie pozbyć się kompleksów.

Efekty działania zabiegów

Laser CO2 wnika w najgłębsze warstwy skóry i likwiduje stare komórki, pozostawiając jednocześnie miejsce dla nowych i młodych komórek. Laser stanowi nowoczesne narzędzie w Klinice Dr Legrand, a w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów jest złotym środkiem w walce z dokuczliwymi bliznami. Zabieg powoduje ujędrnienie skóry, zamknięcie poszerzonych porów oraz spłycenie blizn. Usuwanie bliznza pomocą lasera frakcyjnego CO2 jest bezpieczne o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania. Terapia metodą IPIXEL skutecznie spłyca i zmniejsza widoczność blizn. Ponadto regeneruje skórę i ujednolica jej kolor. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Zabieg metodą IPIXEL przeprowadza się pod znieczuleniem, jak przy zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2. Wybór metody leczenia zależy od oczekiwań pacjenta i zaleceń specjalisty. Indywidualne predyspozycje pacjenta oraz rodzaj blizn będzie warunkował liczbę potrzebnych zabiegów do uzyskania satysfakcjonującego efektu końcowego.

Skuteczne rozwiązania


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pilumed/domains/drlegrand.pl/public_html/wp-content/themes/blankslate/rozwiaz-problem.php on line 26

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/pilumed/domains/drlegrand.pl/public_html/wp-content/themes/blankslate/rozwiaz-problem.php on line 36
    Zadzwoń po poradę
    lub umów się na konsultację
    12 341 43 01