Kwas hialuronowy - powiększanie ust

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

2-3 dni po zabiegu

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

6-12 miesięcy

ZNIECZULENIE

opcjonalne

CZAS ZABIEGU

30 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24 godziny po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

wypełnienie ubytków

modelowanie konturu twarzy

powiększenie ust

poprawa kształtu nosa

modelowanie linii żuchwy

rekonstrukcja zmian pourazowych

niwelowanie zmarszczek

Recenzje

"Bardzo długo szukałam dobrego lekarza medycyny estetycznej i w końcu mi się udało. Miałam asymetrie ust, która powodowała, że miałam kompleksy. Pani doktor zaproponowała mi wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Na początku bałam się, że mogę wyglądać sztucznie, ale w końcu się zdecydowałam. Zabieg wykonałam w Dr Legrand, polecam każdemu to miejsce a w szczególności doktor Majewską. Zabieg był szybki i bezbolesny, po zabiegu miałam delikatnie opuchnięte usta, ale teraz wyglądają one pięknie. Nie mam już asymetrii i są bardzo naturalne."

Patrycja

OPIS ZABIEGU

Preparaty stosowane w celu przywrócenia objętości i niwelowania ubytków w wybranej partii twarzy. Najczęściej wykorzystywanym preparatem do przywrócenia objętości i niwelowania ubytków w wybranych partiach twarzy jest kwas hialuronowy. Jest bezpieczny, nie wywołuje reakcji alergicznych i występuje naturalnie w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy podawany jest bezpośrednio do skóry poprzez iniekcje.

Zalety zastosowania preparatu

Kwasem hialuronowym uzupełniamy braki tkanki w okolicy policzków, fałdów nosowo-wargowych i w korygowaniu konturu twarzy. Jest także wykorzystywany w zabiegach modelujących kształt nosa w zaawansowanych terapiach anti-aging oraz do modelowania i powiększania ust.

Bezinwazyjny i bezpieczny zabieg

W Dr Legrand zabiegi kwasem hialuronowym przeprowadzają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy bezpieczne, certyfikowane preparaty oraz nowoczesne techniki medycyny estetycznej, co gwarantuje długotrwały efekt. Zabiegi polecane osobom w każdym wieku, są bezinwazyjne i nie uczulają. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w Dr Legrand w Krakowie jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten obecnie jest jedną z najpopularniejszych i biokompatybilnych metod. Gwarantuje skuteczną poprawę objętości zbyt wąskich lub asymetrycznych ust, poprawę kolorytu i nawilżenia czerwieni wargowej, opadających kącików i innych oznak starzenia. Zabieg powiększania ust przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.

Efekt anti-age

Zabiegi wypełniaczami z kwasem hialuronowym oprócz poprawy kolorytu i jędrności skóry mają działanie liftingujące. Wprowadzony preparat ulega rozkładowi i napięciu, dzięki czemu modelowane partie twarzy są widocznie odmłodzone, a skóra delikatna w dotyku i sprężysta.

Zapraszamy na zabiegi wypełniające i modelujące twarzy oraz powiększanie ust w Krakowie osoby w każdym wieku, które chcą w bezinwazyjny i bezpieczny sposób przywrócić ich młodzieńczą jędrność oraz kondycję. Dr Legrand mieści się przy ul. Zamkowej 2A/5!

Efekty
ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia piersią

nowotwory

choroby autoimmunologiczne

skłonność do bliznowacenia

stany zapalne skóry

infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

CENNIK
powiększanie ust - 1 ml
1 zabieg
1200 PLN
modelowanie twarzy - 1,2 ml (np. modelowanie policzków, brody lub owalu twarzy, bruzdy nosowo-wargowe)
1 zabieg
1250 PLN
ultranowoczesny zabieg odmładzania i liftingowania skóry - PROFHILO
1 zabieg
1000 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01