Wycinanie zmian skórnych

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

1 zabieg

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe

CENA

od 700 PLN

ZNIECZULENIE

tak

CZAS ZABIEGU

15-30 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

zależnie od obszaru zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

kurzajki

brodawki

włókniaki

pieprzyki

znamiona skórne

zespól znamion atypowych

Recenzje

Na plecach mam wielkiego pieprzyka, tzn miałam. Pani Doktor usunęła go całego. W końcu będę mogła założyć bluzę na ramiączka. Pani Doktor to wspaniały chirurg plastyczny, dokładnie wie co robi, zaufałam jej i nie żałuje. Po usunięciu będzie niewielkia blizna, ale będzie na pewno mniejsza niż po usunięciu u dermatologa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i polecam klinikę i Panią doktor wszystkim koleżankom.

Jolanta

Polecam wszystkim wiztę u Pani doktor! To wybitny specialista, dawno nie miałam tak dobrej opieki oraz troski, Pani doktor usunęła mi znanie na czole, zawsze chciałam to zrobić i dopiero ona mnie przekonała, że taki zabieg jest bezpieczny i nie będę miała dużej blizny! Jestem zachwycona i na pewno odwiedzę jeszcze raz Panią doktor w celu porad związanych z medycyną estetyczna.

Kasia

OPIS ZABIEGU

Zabiegi wycinania zmian nowotworowych i wszelkich innych, zmian skórnych są zabiegami bezbolesnymi wykonywanymi w znieczuleniu miejscowym. Każdy zabieg chirurgiczny wiążący się z naruszeniem ciągłości tkanek pozostawia bliznę ale jej wygląd, a co za tym idzie również estetyka zależą od prawidłowej kwalifikacji pacjenta, doświadczenia oraz precyzji lekarza wykonującego zabieg usunięcia znamiona.

Narośla na skórze zwłaszcza te znajdujące się w najbardziej nietypowych miejscach narażone są na otarcia oraz ciągłe podrażnienia kosmetykami i odzieżą. Dają poczucie dyskomfortu oraz obniżają samoocenę. W klinice Dr Legrand w Krakowie kompleksowo i bezpiecznie zajmiemy się usuwaniem znamion, pieprzyków i innych niepożądanych zmian skórnych. Usuwany materiał poddawany jest badaniu histopatologicznemu, którego celem jest potwierdzenie lub wykluczenie zmian nowotworowych. Stosujemy najnowsze technologie medyczne oraz nowoczesny sprzęt, który pozwala na małoinwazyjne i szybkie przeprowadzenie zabiegu.

Umów się na usuwanie znamion w Krakowie, wycinanie pieprzyków, włókniaków i innych narośli. W klinice Dr Legrand wycinaniem znamion skórnych zajmuje się chirurg plastyczny z 20-sto letnim doświadczeniem dr Agnieszka Budzyńska, w asyście pielęgniarki. Zadbaj o swoje zdrowie!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

brak

CENNIK
usuwanie zmian skórnych nowotworowych
1 zabieg
800 PLN
usuwanie zmian skórnych nienowotworowych
1 zabieg
700 PLN
konsultacja przed zabiegiem
1 zabieg
200 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01