Rozwiąż problem

Szara cera

Kolor szary może być piękny, ale… nie na twarzy. Nie ma nic gorszego dla naszego wyglądu niż szara cera pozbawiona blasku. Ideałem jest zdrowa i błyszcząca cera, więc szarości mówimy: „nie”. Niestety, szary kolor skóry może pojawić się w każdym wieku… Powód? Czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, m.in.: styl życia, stres, choroba, zła pielęgnacja. Najczęstszą przyczyną szarej cery jest gruba warstwa martwych komórek, które zalegają na jej powierzchni. Mniej więcej co 28 dni skóra odnawia się, a nowe komórki zajmują miejsce starych. Zdarza się jednak, że ten naturalny proces usuwania martwych komórek z naskórka zostaje zaburzony. Skóra staje się nierówna, szara i traci blask, co dodaje nam lat. Jak poprawić jej kolor? Pomóc może zmiana stylu życia i regularne zabiegi, które gwarantują wymarzony efekt.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna
Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb skóry.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

Idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem suchej skóry pozbawionej blasku i jędrności, a także rozszerzonymi porami. Dermapen pozwala skutecznie oszukać upływający czas oraz przywrócić młody wygląd.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją, odmłodzić i zniwelować jej wiotkość.

peeling kawitacyjny

peeling kawitacyjny

Dogłębnie oczyszcza i złuszcza martwy naskórek dzięki innowacyjnej technologii kawitacji. Po nim nakładane jest indywidualnie dobrane serum oraz maska algowa, a następnie wykonywany jest relaksacyjny masaż karku i szyi.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Face Beauty Skin Care, Woman Natural Make Up, Girl Skincare Isolated over White Background Touch Cheek by Hand

Ferulac Special

Ferulac Special to zabieg bankietowy łączący nanotechnologię kwasu Ferulac Peel z innowacją odżywczego zabiegu C-VIT dający natychmiastowy efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry.

C-VIT

C-VIT

Zabieg pielęgnacyjny o intensywnym działaniu rozjaśniającym, nawilżającym i przeciwzmarszczkowym. Dzięki specjalnym nośnikom składniki zawarte w preparatach zostają przeniesione w głąb skóry pobudzając ją do procesów naprawczych i regeneracyjnych.

Bioline

Bioline

Seria zabiegów stworzona do walki z przesuszeniem, zanieczyszczeniem, nadmierną wrażliwością i osłabieniem skóry. Przywracają piękno i perfekcyjny wygląd twarzy, dogłębnie działając na strukturę skóry. Zabieg wzbogacony o relaksujący masaż.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01