Rozwiąż problem

szara cera

Kolor szary może być piękny, ale… nie na twarzy. Nie ma nic gorszego dla naszego wyglądu niż szara cera pozbawiona blasku. Ideałem jest zdrowa i błyszcząca cera, więc szarości mówimy: „nie”. Niestety, szary kolor skóry może pojawić się w każdym wieku… Powód? Czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, m.in.: styl życia, stres, choroba, zła pielęgnacja. Najczęstszą przyczyną szarej cery jest gruba warstwa martwych komórek, które zalegają na jej powierzchni. Mniej więcej co 28 dni skóra odnawia się, a nowe komórki zajmują miejsce starych. Zdarza się jednak, że ten naturalny proces usuwania martwych komórek z naskórka zostaje zaburzony. Skóra staje się nierówna, szara i traci blask, co dodaje nam lat. Jak poprawić jej kolor? Pomóc może zmiana stylu życia i regularne zabiegi, które gwarantują wymarzony efekt.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera gdzie pobudzona zostaje naturalna produkcja kolagenu i fibroblastów.

Laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Dzięki rewolucyjnej technologii Pixel, zabieg jest bezpieczny nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Ferulac Peel

Peeling medyczny o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

GeneO NeoRevive

GeneO zwęża pory i dotlenia skórę. Powoduje widoczną i odczuwalną regenerację skóry, dotlenia ją, nawilża, wyrównuje koloryt, zmniejsza przebarwienia, poprawia jej gęstość, rozświetla i nadaje jej promienny wygląd.

GeneO NeoBright

Rewolucyjna technologia GeneO gwarantuje szybkie i skuteczne dotlenienie, rozjaśnienie i wyraźne odmłodzenie skóry widoczne już w 20 minut po zabiegu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01