Promocje

Ferulac Peel

Peeling medyczny z wykorzystaniem kwasu ferulowego, to najlepszy sposób na odżywienie i wygładzenie skóry. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii uzyskujemy efekt głębszej penetracjii składników aktywnych co w efekcie pozwala nam na normalizację pracy gruczołów łojowych, rozjaśnienie i dogłębne nawilżenie skóry. Teraz aż o połowę taniej!

UMÓW SIĘ

Osocze Bogatopłytkowe

Lifting bez skalpela? To możliwe dzięki Twojej własnej krwi! Odmładzający zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego może być używany do odżywienia i ujędrnienia wszystkich partii ciała, od twarzy po pośladki i dłonie. Wykorzystuje się w nim Twoje własne osocze, bogate w życiodajne płytki krwi. Zabieg wykonywany pod okiem profecjonalistów to gwarancja młodzieńczego wyglądu i gładkiej skóry. Teraz aż 100zł mniej!

UMÓW SIĘ

Laserowe Usuwanie Tatuaży

Każdy z nas popełnia błędy, i nie jest to powód do wstydu. Tatuaż przypomina Ci o wydarzeniu z życia, które chcesz zapomnieć? Czas sprawił, że zaczął wyglądać źle? A może nie wyglądał najlepiej od początku? Niezależnie od tego czy chcesz się go pozbyć na dobre czy tylko rozjaśnić pod nową pracę, innowacyjna technologia Q-Switch i nasz wysokokwalifikowany personel tylko czekają by Ci to umożliwić. Oferujemy również sprzeda ratalną. 

UMÓW SIĘ

GeneO

Dzięki rewolucyjnemu połączeniu retinolu, kwasu hialuronowego, azelainowego i kojowego, oleju z pestek granatowca właściwego, oleju z owoców dzikiej róży oraz witaminy E, innowacyjny zabieg GeneO gwarantuje szybkie i skuteczne nawilżenie, rozświetlenie i oczyszczenie skóry. Delikatniejszy i dokładniejszy niż mikrodermabrazja, teraz aż 100zł taniej.

UMÓW SIĘ

Clear Lift

Innowacyjna moc lasera Clearlift pozwoli nam już po kilku zabiegach skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się zmarszczek, przebarwień a nawet drobnych blizn. Dzięki drobnym mikrouszkodzeniom głębokich wartw naszej skóry jakie powoduje bezbolesny laser, pobudzamy ją do odnowy i regeneracji, co skutkuje natychmiastowym wręcz odmłodzeniem jej! Zabieg działa doskonale zarówno na twarz jak i na dłonie, a pamiętajmy że po dłoniach wbrew pozorom najłatwiej rozpoznać wiek. Teraz przy zakupie trzech zabiegów na twarz, zabieg na dłonie dostają państwo gratis!

UMÓW SIĘ