Promocje

Resurfacing-medyczny lifting twarzy CO2

Laser frakcyjny CO2 to najgłębsza forma peelingu, dająca rewelacyjne efekty odmładzające . Zabieg powoduje wzmożoną produkcję włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry, czego efektem jest wyraźny lifting twarzy. Skóra zostaje widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona. Już seria zaledwie 2-3 zabiegów pozwala uzyskać efekt skóry młodszej nawet o 5-10 lat.

Zabieg laserem frakcyjnym CO2 w Dr Legrand jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, wykonywanym przez chirurga plastyka. Kupując pakiet 3 zabiegów do końca stycznia, oprócz gwarancji efektów otrzymasz dodatkowo 10% zniżki.

UMÓW SIĘ

Q-switch laserowe usuwanie tatuażu

Q-Switch którego w Dr Legrand używamy do usuwania tatuażu zarówno czarnego jak i kolorowego to laser najnowszej generacji dający spektakularne efekty, nie uszkadza przy tym skóry  nie powodując blizn. Rewelacyjna technologia Q-Switch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji. Dzięki zastosowaniu najnowszych i całkowicie bezpiecznych rozwiązań , usuwanie tatuaży metodą Q-Switch może być stosowane nawet w najbardziej wrażliwych  i delikatnych obszarach ciała.

W Dr Legrad zabiegi usuwania tatuażu wykonywane są w specjalnie do tego celu przystosowanym gabinecie. W sterylnych warunkach przez przeszkolony personel. Tylko w styczniu przy zakupie pakietu 3 zabiegów otrzymasz 10% dodatkowej zniżki. Umów się na bezpłatne konsultację  lub prześlij zdjęcie tatuażu , którego chcesz się pozbyć na adres rejestracja@drlegrand.pl

UMÓW SIĘ

QuickLight innowacja w depilacji laserowej

Depilacja laserowa QuickLight® to rewolucyjna na skale światową metoda całkowicie bezbolesnego i trwałego usuwania nadmiernego owłosienia. Pierwszy na świecie i jedyny w Polsce światłowodowy laser diodowy z najnowocześniejszym systemem chłodzenia zamienia bolesne dotąd doświadczenie w komfortowy i bezpieczny zabieg, który można wykonać na każdej partii ciała.

W depilacji laserowej QuickLight® zastosowana została innowacyjna metoda ciągłego prowadzenia głowicy “jet smooth” bez konieczności ciagłego, czasochłonnego przeładowania po wyemitowaniu każdej wiązki lasera. W porównaniu do starszych rozwiązań głowica ta jest aż dziesięciokrotnie szybsza, co pozwala skrócić czas trwania zabiegu o połowę.

Do 31.01 do zakupionego pakietu 3 lub 6 zabiegów, na każdy kolejny pakiet otrzymasz dodatkowe 10% rabatu. Umów się na bezpłatne konsultację, a przekonasz się, że pozbycie się zbędnego owłosienia jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie i komfortowe.

UMÓW SIĘ

Karnet Open

A gdyby cena nie miała znaczenia? Gdybyś mogła wybrać 10 dowolnych zabiegów i miała 6 miesięcy na ich wykorzystanie? A co gdybyś tymi zabiegami mogła podzielić się z mamą, przyjaciółką lub córką? Taką właśnie możliwość daje Karnet Open, dostępny w Dr Legrand do końca stycznia w cenie 3000 zł.

W ramach Karnetu Open możliwe jest wykonanie zabiegów: depilacji laserowej QuickLight, zabiegów wyszczuplających Velashape III, laserowych zabiegów odmładzających ClearLift, laserowych zabiegów zamykających rozszerzone naczynia i likwidujących przebarwienia DyeVL, laserowych zabiegów liftingujących I-Pixel, zabiegów oczyszczających GeneO oraz peelingów medycznych. Zabiegi w ramach karnetów można realizować w godzinach od 12.00 do 14.00. Liczba karnetów jest ograniczona.

UMÓW SIĘ