Rozwiąż problem

Wypełnianie zmarszczek Kraków

Jedną z najbardziej zauważalnych, pierwszych oznak starzenia są zmarszczki, które pogłębiają się z upływem czasu, kiedy to procesy regeneracyjne zachodzące w skórze stają się wolniejsze, a poziom kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego ulegają obniżeniu. Zmarszczki, potocznie zwane „mimicznymi”, pojawiają się na czole, przy kącikach oczu i ust oraz na linii od nosa do ust. Z wiekiem zmarszczki tworzą się na całej twarzy, stają się głębsze i bardziej widoczne. Ich rozwój może przyspieszyć m.in. promieniowanie UV, palenie tytoniu czy suchość skóry. Dlatego tak ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja, nawadnianie oraz dieta. Ponad połowa kobiet w Polsce uważa, że niezależnie od wieku i sytuacji materialnej należy dbać o zachowanie młodego wyglądu i robi to w różny sposób. Coraz więcej z nich minimalizuje skutki procesu starzenia skóry, sięgając po innowacyjne rozwiązania z zakresu dermatologii i kosmetologii estetycznej, które likwidują lub wypełniają zmarszczki. Robią to nie tylko dla urody, ale także dla zdrowia – zdrowy i piękny wygląd daje im poczucie wewnętrznej równowagi, poprawia samopoczucie i samoocenę.

Bezpiecznie i skutecznie

Stosowanie różnego rodzaju preparatów i kosmetyków nie zawsze gwarantuje obiecujące rezultaty kuracji. W krakowskiej klinice Dr Legrand kompleksowo i profesjonalnie zajmiemy się wypełnianiem zmarszczek. Stosujemy małoinwazyjne i skuteczne metody usuwania i wypełniania zmarszczek, które po kilku seriach zabiegów zapewniają długotrwałe efekty. Nasi specjaliści dobierają zabieg do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy zabiegi laserowe, kwas hialuronowy, peelingi, liftingujące i wiele innych. Podczas każdego zabiegu dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Wypełnianie zmarszczek w Krakowie wykonane przez specjalistów Dr Legrand to zabieg, który przywraca młody wygląd skóry, działa odmładzająco i regenerująco, poprawia gęstość skóry oraz przywraca jej elastyczność. Usuwanie zmarszczek jest całkowicie naturalne, a pierwszych efektów można spodziewać się po zniknięciu zaczerwienienia i obrzęku kilka godzin po zabiegu – skóra jest gładka i bardziej świetlista. Do wypełnienia głębokich zmarszczek polecamy terapię kwasem hialuronowym! W celu uzyskania satysfakcjonujących wyników zalecana jest seria zabiegów.

Nie czekaj! Umów się na usuwanie zmarszczek Dr Legrand w Krakowie – ul. Zamkowa 2A/5!

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna
Bezpieczny i bezbolesny zabieg odmładzający

laser CO2

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Odmładzanie skóry i spłycanie zmarszczek laserem iPixel

laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Zabieg z użyciem lasera jest bezpieczny nawet na najbardziej obszarach.

Laser ClearLift odmładza skórę i likwiduje zmarszczki działając w jej głębszych warstwach

laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera w głębokich warstwach skóry.

Osocze bogatopłytkowe poprawia gęstość skóry

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją i odmłodzić, zniwelować wiotkość skóry.

Gładsza i jaśniejsza cera bez zmarszczek

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. Przerwanie wiązań między komórkami naskórka w górnych warstwach skóry powoduje efekt dermabrazji, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej rozjaśniona.

Woman With Beautiful Hair

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb skóry.

Wypełnienie zmarszczek, nawilżenie skóry, regeneracja - wszystko dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym

kwas hialuronowy

Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Zapewnia zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Likwidacja zmarszczek już po pierwszym zabiegu

botulinotoksyna

To skuteczna i szybka metoda likwidacji zmarszczek, która pozwala uzyskać młody i świeży wygląd już po jednym zabiegu.

Radiesse - lifting i odmłodzenie skóry

Radiesse

Radiesse to precyzyjny zabieg medycyny estetycznej, którego efektem jest wyraźny lifting i trwałe odmłodzenie skóry.

Peeling anti-age głębokopenetrujący

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01