Rozwiąż problem

zmarszczki

Jedną z najbardziej zauważalnych, pierwszych oznak starzenia są zmarszczki, które pogłębiają się z upływem czasu, kiedy to procesy regeneracyjne zachodzące w skórze stają się wolniejsze, a poziom kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego ulegają obniżeniu. Zmarszczki, początkowo zwane „mimicznymi”, pojawiają się na czole, przy kącikach oczu i ust oraz na linii od nosa do ust. Z wiekiem tworzą się na całej twarzy, stają się głębsze i bardziej widoczne. Ich rozwój może przyspieszyć m.in. promieniowanie UV, palenie tytoniu czy suchość skóry. Dlatego tak ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja, nawadnianie oraz dieta. Ponad połowa kobiet w Polsce uważa, że niezależnie od wieku i sytuacji materialnej należy dbać o zachowanie młodego wyglądu i robi to w różny sposób. Coraz więcej z nich minimalizuje skutki procesu starzenia skóry, sięgając po innowacyjne rozwiązania z zakresu dermatologii i kosmetologii estetycznej. Robią to nie tylko dla urody, ale także dla zdrowia – zdrowy i piękny wygląd daje im poczucie wewnętrznej równowagi, poprawia samopoczucie i samoocenę.

 

Skuteczne rozwiązania

  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Zabieg z użyciem lasera jest bezpieczny nawet na najbardziej obszarach.

Laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera w głębokich warstwach skóry.

Nici PDO

Rewelacyjną skuteczność zabiegu zapewnia synergia dwóch mechanizmów jego działania. Powoduje mechaniczne uniesienie i napięcie oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu.

Radiesse

Radiesse to precyzyjny zabieg medycyny estetycznej, którego efektem jest wyraźny lifting i trwałe odmłodzenie skóry.

Kwas hialuronowy

Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Zapewnia zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Botulinotoksyna

To skuteczna i szybka metoda likwidacji zmarszczek, która pozwala uzyskać młody i świeży wygląd już po jednym zabiegu.

GeneO NeoRevive

GeneO zwęża pory i dotlenia skórę. Powoduje widoczną i odczuwalną regenerację skóry, dotlenia ją, nawilża, wyrównuje koloryt, zmniejsza przebarwienia, poprawia jej gęstość, rozświetla.

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych.

Mezoterapia Mikro

To niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. Przerwanie wiązań między komórkami naskórka w górnych warstwach skóry powoduje efekt dermabrazji, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej rozjaśniona.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01