Rozwiąż problem

Sucha skóra

Sucha skóra to w ponad 40% przypadków główny powód wizyt u dermatologa. Najczęściej pojawia się na najbardziej eksponowanych miejscach – dłoniach, stopach, łokciach i twarzy. Bardzo sucha, ściągnięta, szorstka skóra daje poczucie dyskomfortu i wygląda nieestetycznie. Za taki stan odpowiada utrata wilgoci i zmniejszenie zdolności skóry do zatrzymywania wody wskutek niedoboru składników nawilżających. Co na to wpływa? Zarówno czynniki zewnętrzne wynikające z naszego otoczenia i niewłaściwej jej pielęgnacji, jak i wewnętrzne np. uwarunkowania genetycznie. Znaczenie ma też wiek. Już po 30 roku życia skóra ma mniejszą zdolność do produkowania potu i lipidów. Obniżeniu ulega też zawartość wody. Skutkuje to wysuszeniem skóry i powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Suchość skóry może być chwilowa, a zmiana nawyków pielęgnacyjnych wystarczy, by odzyskała zdrowy wygląd. Jeżeli jednak jest inaczej lub problem ma związek z wiekiem, należy pomyśleć o odpowiedniej terapii zabiegowej, która przywróci skórze gładkość, blaski i zdrowy, młody wygląd.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna
beautiful-woman-3

kwas hialuronowy

Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Zapewnia zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie. To również doskonały sposób na pobudzenie jej do autoregeneracji.

mezoterapia-mikroiglowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. DermaPen ułatwia wnikanie składników aktywnych, aplikowanych w trakcie zabiegów.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01