Rozwiąż problem

rumień

Rumień to zaczerwienienie skóry powstałe w wyniku rozszerzenia się powierzchownych naczyń krwionośnych lub stanu zapalnego. Powstaje z różnych powodów – m.in.: na skutek silnych stanów emocjonalnych, alergii, przegrzania. Może być też oznaką stanów chorobowych. Przybiera różne kształty – od regularnych, w postaci plam o wyraźnie zaznaczonych brzegach, po dość nieregularne formy. Wyróżnia się kilka jego rodzajów. Rumieńców nie wolno lekceważyć, zwłaszcza tych, które pozostają na skórze dłużej lub pojawiają się nagle bez powodu, co może powodować uczucie dyskomfortu. W każdym przypadku rumienia skórnego należy skonsultować się z lekarzem, w celu ustalenia przyczyny i wprowadzenia leczenia, które zazwyczaj kontynuuje się samodzielnie za pomocą właściwie dobranych kosmetyków, utrwalających efekty zabiegu.

Skuteczne rozwiązania

  • Dermatologia estetyczna

Laser Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy laser do bezpiecznego i precyzyjnego usuwania przebarwień skóry. Zabiegi te cechuje wysoka skuteczność, zdecydowanie młodszy wygląd, a struktura skóry i jej koloryt wyrównują się.

Laser Nd:YAG

Pod wpływem działania lasera naczynka ulegają koagulacji i trwałemu zamknięciu. Towarzyszące zabiegowi chłodzenie kontaktowe gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu, zwiększając komfort pacjenta.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01