Rozwiąż problem

rozszerzone pory

Gładka i świeżo wyglądająca cera jest marzeniem wielu osób, bez względu na wiek czy płeć. Skóra z powiększonymi i zanieczyszczonymi porami znacząco odbiega od ideału. Rozmiar porów uwarunkowany jest genetycznie, zależy od typu cery i sposobu pielęgnacji. Znaczenie ma także ilość łoju wytwarzanego przez gruczoły łojowe, na co wpływ mają m.in. zaburzenia hormonalne czy pora roku. Rozszerzone pory są bardziej widoczne w okolicy czoła, nosa, brody oraz policzków. Głównie skarżą się na nie kobiety o mieszanej i tłustej cerze. Z rozszerzonymi porami trudno poradzić sobie wyłącznie za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych. W znacznym stopniu można ograniczyć ich wyrazistość w połączeniu z nowoczesnymi zabiegami, które dodatkowo dają inne korzyści, co podkreśla ponad 70% usatysfakcjonowanych pacjentek.

Skuteczne rozwiązania

  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Salipeel LIC

To profesjonalny peeling na bazie kwasu salicylowego, który charakteryzuje się właściwościami złuszczającymi, przeciwzapalnymi, antybakteryjnymi, ściągającymi i przeciwstarzeniowymi.

GeneO NeoRevive

GeneO zwęża pory i dotlenia skórę. Powoduje widoczną i odczuwalną regenerację skóry, dotlenia ją, nawilża, wyrównuje koloryt, zmniejsza przebarwienia, poprawia jej gęstość, rozświetla i nadaje jej promienny wygląd.

Mezoterapia Mikro

To niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. Polega na wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego skóry poprzez jej nakłuwanie i ułatwienie wnikania składników aktywnych, aplikowanych w trakcie zabiegów.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01