Rozwiąż problem

Rozszerzone pory

Gładka i świeżo wyglądająca cera jest marzeniem wielu osób, bez względu na wiek czy płeć. Skóra z powiększonymi i zanieczyszczonymi porami znacząco odbiega od ideału. Rozmiar porów uwarunkowany jest genetycznie, zależy od typu cery i sposobu pielęgnacji. Znaczenie ma także ilość łoju wytwarzanego przez gruczoły łojowe, na co wpływ mają m.in. zaburzenia hormonalne czy pora roku. Rozszerzone pory są bardziej widoczne w okolicy czoła, nosa, brody oraz policzków. Głównie skarżą się na nie kobiety o mieszanej i tłustej cerze. Z rozszerzonymi porami trudno poradzić sobie wyłącznie za pomocą kosmetyków pielęgnacyjnych. W znacznym stopniu można ograniczyć ich wyrazistość w połączeniu z nowoczesnymi zabiegami, które dodatkowo dają inne korzyści, co podkreśla ponad 70% usatysfakcjonowanych pacjentek.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
  • Medycyna estetyczna
iPIXEL

laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie i odnowienie skóry, spłycenie zmarszczek, widoczny lifting twarzy, a także zwężenie rozszerzonych porów. Dzięki rewolucyjnej technologii może być bezpiecznie wykonywany nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

Idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem suchej skóry pozbawionej blasku i jędrności, a także rozszerzonymi porami. Dermapen pozwala skutecznie oszukać upływający czas oraz przywrócić młody wygląd.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją, odmłodzić i zniwelować jej wiotkość.

Beautiful Woman with Clean Fresh Skin

peeling chemiczny TCA

Kwas TCA to jeden z najskuteczniejszych peelingów zwalczających niedoskonałości skóry. Posiada właściwości liftingujące, spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność i napięcie skóry, a także przywraca jej piękny i młody wygląd.

Bioline

Bioline

Seria zabiegów stworzona do walki z przesuszeniem, zanieczyszczeniem, nadmierną wrażliwością i osłabieniem skóry. Przywracają piękno i perfekcyjny wygląd twarzy, dogłębnie działając na strukturę skóry. Zabieg wzbogacony o relaksujący masaż.

peeling kawitacyjny

peeling kawitacyjny complex

Dogłębnie oczyszcza i złuszcza martwy naskórek dzięki technologii kawitacji. W skład zabiegu wchodzi także sonoforeza, indywidualnie dobrane serum, maska algowa oraz relaksacyjny masaż twarzy, karku i szyi.

Make up. Glamour portrait of beautiful woman model with fresh makeup and romantic hairstyle.

mikrodermabrazja diamentowa complex

Głęboko oczyszczający zabieg usuwający martwy naskórek, drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia. W skład zabiegu wchodzi także sonoforeza, serum, maska algowa oraz relaksacyjny masaż twarzy, karku i szyi.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01