Rozwiąż problem

Rozstępy

Rozstępy to problem, który występuje u 70% kobiet i aż u 40% mężczyzn. Na skutek zaburzeń elastyny i kolagenu, w skórze dochodzi do ubytków, które zazwyczaj mają kształt nieestetycznych prążków. Najczęściej pojawiają się na brzuchu, biuście, udach i pośladkach. Dokładny mechanizm powstawania rozstępów nie jest znany, choć wiadomo, że istotną rolę odgrywają tu czynniki genetyczne oraz wahania wagi ciała i poziomu hormonów. Często występują u ciężarnych kobiet. Dotychczas z rozstępami trzeba było się pogodzić – nawet najpopularniejsze metody nie przynosiły upragnionego efektu. Obecnie, zarówno rozstępy świeże, jak i zanikowe, można skutecznie usunąć bez dużej ingerencji w ciało, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań dermatologii estetycznej, których efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
  • Medycyna estetyczna
iPIXEL

laser iPIXEL

Najnowocześniejszy system laserowego usuwania rozstępów. Opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach, które pozwalają uzyskać spektakularne efekty.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i ujędrnieniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb niej.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i naturalny zabieg pomagający w pozbyciu się rozstępów.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01