Rozwiąż problem

Opadające policzki

Pierwsze zauważalne zmiany w wyglądzie obserwujemy po przekroczeniu 30 roku życia.  Widzimy, że nasza skóra nie jest tak jędrna jak kiedyś, opadają nam policzki, zmienia się owal twarzy. O tym jak duże będą to zmiany decyduje w głównej mierze genetyka i tryb życia. Wraz z utratą jędrności skóry tkanka tłuszczowa zaczyna się przemieszczać. Konsekwencją tego jest m.in. utrata owalu i opadające policzki. Dochodzi do odwrócenia tzw. „trójkąta młodości” i powstania nierówności skóry, tzw. „chomików”. Czy proces wiotczenia skóry i związane z nim zmiany w rysach twarzy jest nieodwracalny? Niestety, czasu nie da się zatrzymać, ale dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom medycyny estetycznej możemy odmłodzić swoją twarz, a różnicą w wyglądzie cieszyć się już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
iPIXEL

laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Dzięki rewolucyjnej technologii może być bezpiecznie wykonywany nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

Beauty, spa. Attractive woman with beautiful face

fale radiowe

Fale radiowe to idealne rozwiązanie dla osób pragnących bez użycia skalpela ujędrnić skórę, pozbyć się "drugiego podbródka", a także skorygować owal twarzy. Zabieg sprawia, że skóra staje się gładka, elastyczna i sprężysta, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01