Rozwiąż problem

opadające policzki

Pierwsze zauważalne zmiany w wyglądzie obserwujemy po przekroczeniu 30 roku życia.  Widzimy, że nasza skóra nie jest tak jędrna jak kiedyś, opadają nam policzki, zmienia się owal twarzy. O tym jak duże będą to zmiany decyduje w głównej mierze genetyka i tryb życia. Wraz z utratą jędrności skóry tkanka tłuszczowa zaczyna się przemieszczać. Konsekwencją tego jest m.in. utrata owalu i opadające policzki. Dochodzi do odwrócenia tzw. „trójkąta młodości” i powstania nierówności skóry, tzw. „chomików”. Czy proces wiotczenia skóry i związane z nim zmiany w rysach twarzy jest nieodwracalny? Niestety, czasu nie da się zatrzymać, ale dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom medycyny estetycznej możemy odmłodzić swoją twarz, a różnicą w wyglądzie cieszyć się już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna

Laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera w głębokich warstwach skóry, w której pobudzona zostaje naturalna produkcja kolagenu i fibroblastów.

Nici PDO

Rewelacyjną skuteczność zabiegu zapewnia synergia dwóch mechanizmów jego działania. Powoduje mechaniczne uniesienie i napięcie oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu oraz syntezę kwasu hialuronowego.

Radiesse

Radiesse to precyzyjny zabieg medycyny estetycznej, którego efektem jest wyraźny lifting i trwałe odmłodzenie skóry. Efekty zabiegu to natychmiastowa korekcja i wygładzenie zmarszczek, produkcja kolagenu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01