Rozwiąż problem

Opadające policzki

Pierwsze zauważalne zmiany w wyglądzie obserwujemy po przekroczeniu 30 roku życia.  Widzimy, że nasza skóra nie jest tak jędrna jak kiedyś, opadają nam policzki, zmienia się owal twarzy. O tym jak duże będą to zmiany decyduje w głównej mierze genetyka i tryb życia. Wraz z utratą jędrności skóry tkanka tłuszczowa zaczyna się przemieszczać. Konsekwencją tego jest m.in. utrata owalu i opadające policzki. Dochodzi do odwrócenia tzw. „trójkąta młodości” i powstania nierówności skóry, tzw. „chomików”. Czy proces wiotczenia skóry i związane z nim zmiany w rysach twarzy jest nieodwracalny? Niestety, czasu nie da się zatrzymać, ale dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom medycyny estetycznej możemy odmłodzić swoją twarz, a różnicą w wyglądzie cieszyć się już po pierwszym zabiegu.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
  • Medycyna estetyczna
CO2

laser CO2

Laser frakcyjny CO2 to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Jego efektem jest wyraźny lifting twarzy, a także poprawa napięcia, wygładzenie i rozjaśnienie skóry.

iPIXEL

laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Dzięki rewolucyjnej technologii może być bezpiecznie wykonywany nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją, odmłodzić i zniwelować jej wiotkość.

Beauty, spa. Attractive woman with beautiful face

fale radiowe

Fale radiowe to idealne rozwiązanie dla osób pragnących bez użycia skalpela ujędrnić skórę, pozbyć się "drugiego podbródka", a także skorygować owal twarzy. Zabieg sprawia, że skóra staje się gładka, elastyczna i sprężysta, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01