Rozwiąż problem

opadające brwi

Starzenie się skóry to o jedna z najważniejszych przyczyn opadania powiek. Już po 30 roku życia zdecydowanie zmniejsza się ilość włókien kolagenowych, a mniejsze nawodnienie skóry sprawia, ze traci ona jędrność i sprężystość. Najwcześniej uwidacznia się to w tych miejscach, gdzie skóra i tkanka podskórna są najcieńsze, a wiec np. na powiekach. Z wiekiem słabną też mięśnie odpowiedzialne za unoszenie brwi, co pogłębia problem.  Dlatego właśnie na opadanie powiek najczęściej narzekają osoby dojrzałe – zwykle kobiety.  Przyczyny  „ciężkich powiek” mogą też leżeć w naturze – wynikają  z ukształtowania twarzy, a dokładniej z opadania zewnętrznych końców brwi, które nadają jej  smutny wyraz. W takiej sytuacji powieki “unosi się” poprzez podniesienie brwi. Efekty takiego zabiegu widać od razu. Wraz z podniesieniem brwi podnosi się powieka oka, zmienia się wygląd twarzy, a wraz z nim – nasze samopoczucie.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna

Laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera w głębokich warstwach skóry, w której pobudzona zostaje naturalna produkcja kolagenu i fibroblastów.

Nici PDO

Rewelacyjną skuteczność zabiegu zapewnia synergia dwóch mechanizmów jego działania. Powoduje mechaniczne uniesienie i napięcie oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu oraz syntezę kwasu hialuronowego.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01