Rozwiąż problem

Naczynka

Rozszerzone naczynka i nieestetyczne pajączki są powodem ogromnego dyskomfortu zarówno kobiet, jak i mężczyzn – niezależnie od wieku. Przyczynami tej przypadłości są najczęściej (80% przypadków), predyspozycje genetyczne, a także wrażliwość skóry, zaburzenia hormonalne czy choroby przewlekłe. Na kruche naczynka źle wpływają też czynniki zewnętrzne, m.in.: opalanie, wielogodzinne stanie (zwłaszcza na wysokich obcasach!) i siedzący tryb życia. Jak radzić sobie z tym problemem? Stosowanie kremów i zażywanie odpowiednich preparatów mają działanie profilaktyczne – nie zlikwidują już powstałych zmian. Jeśli są one duże, potrzebna jest interwencja specjalisty, który dobierze odpowiednią terapię. Dzięki  zabiegom zamykania naczynek pacjenci dostają szansę na trwałą poprawę wyglądu swojej skóry i wzmocnienie jej  zdolności obronnych.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
dye-vl-przebarwienia

laser Dye-VL

Zabieg usuwania naczynek z wykorzystaniem lasera Harmony Dye-VL cechuje wysoka skuteczność. Energia emitowanej wiązki, wnikając w głąb skóry, powoduje zamknięcie rozszerzonych naczynek. Jednocześnie stymuluje produkcję kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry.

dye_vl-naczynka

laser Nd:YAG

Najnowszej generacji aparat przeznaczony do laserowego zamykania rozszerzonych naczynek i leczenia głębokich żył. Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu, laser przenika głębiej i szybciej ogrzewa głębokie zmiany, usuwając je w sposób precyzyjny i bez uszkadzania naskórka.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01