Rozwiąż problem

Miejscowa otyłość

Tłuszcz pełni w organizmie bardzo pożyteczne role i jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. Niestety – tkanka tłuszczowa często miejscowo odkłada się w nadmiarze. Przyczyniają się do tego czynniki genetyczne, złe odżywianie, zaburzenia hormonalne, mała aktywność fizyczna. Znaczenie ma również płeć – kobiety posiadają 5-8 % więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni. Faktem jest również, że nadmiar tłuszczu, odkładającego się zwłaszcza wokół talii, podbródka, ramion czy kolan, jest głównie utrapieniem kobiet. Kiedyś utrata kłopotliwego nadmiaru tkanki tłuszczowej była dla nich wielkim wyzwaniem, dziś – w dążeniu do idealnej sylwetki lub lepszego samopoczucia mogą wspomagać się skutecznymi zabiegami, które w połączeniu ze zdrowym stylem życia przyniosą wymarzony efekt.

Skuteczne rozwiązania

  • Modelowanie sylwetki
Liposonix

Liposonix

Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU, która umożliwia pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, boczków i ud w sposób bezpieczny, szybki i bezinwazyjny. Skutecznie redukuje tkankę tłuszczową już podczas jednego zabiegu, a przy tym nie wyłącza z codziennego funkcjonowania.

velashape-3-treatment

VelaShape III

Rewolucyjna technologia VelaShape III gwarantuje trwale i widocznie szczuplejszą sylwetkę po zaledwie jednym zabiegu. Obwód ciała zmniejsza się o 2-7 cm, a skóra staje się wyraźnie jędrna i gładka.

Woman with beautiful face

intralipoterapia

Zabieg inicjuje lipolizę, czyli proces rozpadu komórek tłuszczowych. Substancja stosowana w procedurze jest bezpieczna, a metoda stanowi alternatywę dla inwazyjnych zabiegów lipolizy chirurgicznej.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01