Rozwiąż problem

Miejscowa otyłość

Tłuszcz pełni w organizmie bardzo pożyteczne role i jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania. Niestety – tkanka tłuszczowa często miejscowo odkłada się w nadmiarze. Przyczyniają się do tego czynniki genetyczne, złe odżywianie, zaburzenia hormonalne, mała aktywność fizyczna. Znaczenie ma również płeć – kobiety posiadają 5-8 % więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni. Faktem jest również, że nadmiar tłuszczu, odkładającego się zwłaszcza wokół talii, podbródka, ramion czy kolan, jest głównie utrapieniem kobiet. Kiedyś utrata kłopotliwego nadmiaru tkanki tłuszczowej była dla nich wielkim wyzwaniem, dziś – w dążeniu do idealnej sylwetki lub lepszego samopoczucia mogą wspomagać się skutecznymi zabiegami, które w połączeniu ze zdrowym stylem życia przyniosą wymarzony efekt.

Skuteczne rozwiązania

  • Modelowanie sylwetki
body-beauty-slimming-eqm-300x300

kawitacja ultradźwiękowa

Kawitacja wykorzystuje ultradźwięki do trwałego usuwania tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Dodatkowo pozwala pozbyć się nadmiaru wody. Sprawia, że skóra staje się jędrna i gładka.

adeva-beauty-body-treatment-services

fale radiowe

Idealne rozwiązanie dla osób pragnących bez użycia skalpela ujędrnić skórę, a także pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi również do zmniejszenia rozstępów oraz poprawy krążenia krwi.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01