Rozwiąż problem

Melasma

Przebarwienia na skórze mogą być objawem choroby. Niektóre z nich są jednak zupełnie niegroźne. Wynikają z zaburzeń hormonalnych i nadmiernej ekspozycji na słońce. Należy do nich melasma – zaburzenie barwnikowe o charakterze nabytym, występujące najczęściej u kobiet po 30 roku życia, często w czasie ciąży, a także jako skutek zaburzeń endokrynologicznych, hormonalnej antykoncepcji czy stosowania leków. Nieregularne, brązowe plamy, widoczne na twarzy i dłoniach wyglądają nieestetycznie. Ich niesymetryczne ogniska tworzą efekt maski. Wpływa to, na jakość życia wielu kobiet, które po omacku korzystają z nieskutecznych metod. A usunięcie melasmy, choć trudne, jest możliwe. Kluczem do osiągnięcia celu jest konsultacja dermatologiczna i wyważone zabiegi, które w walce z niechcianym problemem przynoszą spektakularne efekty.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
Dye-VL

laser Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy laser do bezpiecznego i precyzyjnego usuwania przebarwień skóry. Zabieg cechuje wysoka skuteczność – już po pierwszej sesji skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd, a jej struktura i koloryt wyrównują się.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Beautiful Woman with Clean Fresh Skin

peeling chemiczny TCA

Zabieg redukuje nadmiar produkowanej melaniny, a w efekcie pomaga w skuteczny sposób pozbyć się przebarwień pozapalnych i posłonecznych, plam soczewicowatych oraz melasmy. Na skutek jego działania koloryt skóry zostaje wyrównany.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01