Rozwiąż problem

Cellulit

Cellulit – skąd się bierze?

Cellulit– odwieczny problem, spędzający sen z oczu około 85% kobiet powyżej 20 roku życia. Dotyczy zarówno osób z nadwagą, jak i tych z prawidłową masą ciała – niezależnie od wieku. Tworzy się przede wszystkim na skutek upośledzenia procesów metabolicznych zachodzących w tkance podskórnej oraz zaburzeń mikrokrążenia. Jego powstawanie wiąże się też nieprawidłowym stylem życia. Cellulit występuje w miejscach o dużej zawartości tkanki tłuszczowej: w obrębie brzucha, bioder, pośladków i ramion. Może stanowić problem zdrowotny, ale dla wielu kobiet jest przede wszystkim defektem estetycznym, trudnym do usunięcia za pomocą tradycyjnych rozwiązań. Na szczęście dostępne są już nowoczesne zabiegi, które w szybki i bezpieczny sposób spełniają ich marzenia o pięknej, gładkiej skórze.

Jak walczyć z pomarańczową skórką?

Cellulit jest nazywany pomarańczową skórką, dlatego że skóra pokryta cellulitem jest pomarszczona i grudkowata. Ilość cellulitu wzrasta wraz z naszą masą ciała. Grudki tłuszczu naciskają na naczynia krwionośne, co w efekcie powoduje gorsze krążenie krwi i znacznie słabszą absorpcję składników odżywczych przez komórki. Jak walczyć z pomarańczową skórką? Przede wszystkim zmienić swój styl życia na zdrowszy. Cellulit powstaje w wyniku braku ruchu i siedzącego trybu życia. Codzienna aktywność fizyczna pomoże Ci stopniowo niwelować cellulit. Zacznij biegać lub chodzić na siłownię. Ćwiczenia cardio, które spowodują zmęczenie stopniowo spalą nadmiar tkanki tłuszczowej. Istnieje również kilka domowych sposób na walkę z cellulitem. Miejsca pokryte grudkami masuj szorstką gąbką. Dodatkowo wykonuj naprzemiennie raz ciepły natrysk, raz zimny. A po kąpieli stosuj balsamy i olejki antycellulitowe. Codzienny masaż poprawi efekty. Jeśli twoja dieta jest bogata w cukry i sole, koniecznie je ogranicz! Pomarańczowa skórka pojawia się także podczas problemów z krążeniem. Jednak najlepszych efektów możesz spodziewać się po serii profesjonalnych zabiegów na cellulit.

Trwałe usuwanie cellulitu jest w zasięgu Twoich możliwości!

Jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie oraz redukcji niedoskonałości i tkanki tłuszczowej polecamy szereg zabiegów pielęgnujących i modelujących.Zabiegi na cellulit w Dr Legrand Kraków przeprowadzane są dzięki dostępności nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń. W połączeniu z doświadczeniem i pasją naszych specjalistów, gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie pacjentów. Skuteczne rozwiązania to rozwiązania bezinwazyjne! W sposób bezbolesny masz możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej, cellulitu i wymodelowania swojej sylwetki. Zabiegi na cellulit pozwalają na pozbycie się rozstępów i nadmiaru wody z organizmu. W efekcie Twoja skóra jest jędrna i gładka. Niechirurgiczne metody poprawy kondycji i wyglądu skóry służą jej regeneracji. Zabiegi wyszczuplające są bezbolesne i pozwalają zbliżyć się pacjentce do wymarzonego wyglądu. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od stanu skóry oraz oczekiwań klienta. Najczęściej efekty są już widziane po kilku dniach od pierwszej wizyty.

Skuteczne rozwiązania

  • Kosmetologia
  • Medycyna estetyczna
  • Modelowanie sylwetki
body-beauty-slimming-eqm-300x300

kawitacja ultradźwiękowa

Kawitacja wykorzystuje ultradźwięki do trwałego usuwania tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Dodatkowo pozwala pozbyć się nadmiaru wody. Sprawia, że skóra staje się jędrna i gładka.

adeva-beauty-body-treatment-services

fale radiowe

Idealne rozwiązanie dla osób pragnących bez użycia skalpela ujędrnić skórę, a także pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi również do zmniejszenia rozstępów oraz poprawy krążenia krwi.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i ujędrnieniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb niej.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i naturalny zabieg, który pomaga pozbyć się cellulitu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01