Rozwiąż problem

Cellulit

Cellulit – odwieczny problem, spędzający sen z oczu około 85% kobiet powyżej 20 roku życia. Dotyczy zarówno osób z nadwagą, jak i tych z prawidłową masą ciała – niezależnie od wieku. Tworzy się przede wszystkim na skutek upośledzenia procesów metabolicznych zachodzących w tkance podskórnej oraz zaburzeń mikrokrążenia. Jego powstawanie wiąże się też nieprawidłowym stylem życia. Cellulit występuje w miejscach o dużej zawartości tkanki tłuszczowej: w obrębie brzucha, bioder, pośladków i ramion. Może stanowić problem zdrowotny, ale dla wielu kobiet jest przede wszystkim defektem estetycznym, trudnym do usunięcia za pomocą tradycyjnych rozwiązań. Na szczęście dostępne są już nowoczesne zabiegi, które w szybki i bezpieczny sposób spełniają ich marzenia o pięknej, gładkiej skórze.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Kosmetologia
  • Modelowanie sylwetki
velashape-3-treatment

VelaShape III

Pierwsze na świecie urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu wykorzystujące aż 150W mocy, która pozwala na podgrzanie tkanki tłuszczowej do temperatury powodującej jej trwałe zniszczenie.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i ujędrnieniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb niej.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i naturalny zabieg, który pomaga pozbyć się cellulitu.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01