Rozwiąż problem

Brak jędrności skóry

Utrata jędrności to naturalny proces wynikający z malejącej wraz z upływem czasu zdolności skóry do intensywnej regeneracji. Jej wiotczenie przyspiesza ubytek substancji pobudzających produkcję kolagenu, a także czynniki zewnętrzne. Już około 30 roku życia zauważamy, że skóra nie jest tak „pełna” i gęsta jak jeszcze kilka lat wcześniej. Dla kobiet ceniących sobie piękny, zadbany wygląd stanowi to problem estetyczny. Wprawdzie nie mogą zatrzymać upływającego czasu, ale mogą pomóc swojej skórze. Dzięki zabiegom dermatologii estetycznej, indywidualnie dostosowanym do potrzeb i wieku, mogą na nowo cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna
CO2

laser CO2

Laser frakcyjny CO2 to bezbolesny i bezpieczny zabieg przywracający skórze jędrność. Jego efektem jest wyraźny lifting twarzy, a także napięcie i wygładzenie skóry.

iPIXEL

laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Dzięki rewolucyjnej technologii może być bezpiecznie wykonywany nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

ClearLift

laser ClearLift

Skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania lasera w głębokich warstwach skóry.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb skóry.

mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa

To niechirurgiczny, bezpieczny i najbardziej naturalny zabieg liftingujący. Przerwanie wiązań między komórkami naskórka w górnych warstwach skóry powoduje efekt dermabrazji, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej rozjaśniona.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe może z powodzeniem być wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją, odmłodzić i zniwelować jej wiotkość.

kwas hialuronowy

kwas hialuronowy

Służy wypełnieniu zmarszczek, a także regeneracji i odmłodzeniu skóry. Zapewnia zwiększone nawilżenie oraz dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging.

Beautiful Woman with Clean Fresh Skin

peeling chemiczny TCA

Kwas TCA to jeden z najskuteczniejszych peelingów zwalczających niedoskonałości skóry. Posiada właściwości liftingujące, spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność i napięcie skóry, a także przywraca jej piękny i młody wygląd.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01