Rozwiąż problem

plamy starcze

Plamy starcze z reguły pojawiają się na twarzy, grzbiecie dłoni czy dekolcie, czyli w najbardziej odkrytych miejscach. Nie są już tylko problemem wieku dojrzałego. Występują u coraz młodszych osób, już około 30 r. ż. i nazywane są wtedy starzeniem posłonecznym. Tworzą się na skutek zaburzonej pracy melanocytów, które z wiekiem funkcjonują coraz słabiej. Efekt wzmacniają skutki nadmiernego opalania. Z czasem mogą być coraz większe i niepotrzebnie szpecą ciało. Są dużym dyskomfortem, zwłaszcza u osób w młodszym wieku. Na szczęście nie trzeba ich akceptować i przyzwyczajać się do nich, ponieważ można skutecznie pozbyć się tych niedoskonałości. Czy pomogą w tym domowe sposoby? Mogą zmniejszyć ich widoczność, ale całkowite ich usunięcie zapewnią wyłącznie nowoczesne zabiegi dermatologiczne.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to bezpieczny zabieg na przebarwienia. Światło lasera naświetla i intensywnie rozgrzewa komórki barwnikowe, które ulegają rozbiciu. W wyniku zabiegu plamy znikają bądź w znacznym stopniu jaśnieją.

Cosmelan

Zabieg pozwala szybko i niezwykle skutecznie pozbyć się plam barwnikowych i przebarwień. W 90% przypadków udaje się całkowicie usunąć zmiany, przy jednoczesnej naturalnej odbudowie skóry i wyrównaniu jej kolorytu.

Laser Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy laser do bezpiecznego i precyzyjnego usuwania przebarwień skóry. Zabiegi te cechuje wysoka skuteczność, zdecydowanie młodszy wygląd, a struktura skóry i jej koloryt wyrównują się.

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01