Rozwiąż problem

Plamy starcze

Plamy starcze z reguły pojawiają się na twarzy, grzbiecie dłoni czy dekolcie, czyli w najbardziej odkrytych miejscach. Nie są już tylko problemem wieku dojrzałego. Występują u coraz młodszych osób, już około 30 roku życia i nazywane są wtedy starzeniem posłonecznym. Tworzą się na skutek zaburzonej pracy melanocytów, które z wiekiem funkcjonują coraz słabiej. Efekt wzmacniają skutki nadmiernego opalania. Z czasem mogą być coraz większe i niepotrzebnie szpecą ciało. Są dużym dyskomfortem, zwłaszcza u osób w młodszym wieku. Na szczęście nie trzeba ich akceptować i przyzwyczajać się do nich, ponieważ można skutecznie pozbyć się tych niedoskonałości. Czy pomogą w tym domowe sposoby? Mogą zmniejszyć ich widoczność, ale całkowite ich usunięcie zapewnią wyłącznie nowoczesne zabiegi dermatologiczne.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
Dye-VL

laser Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy laser do bezpiecznego i precyzyjnego usuwania przebarwień skóry. Zabieg cechuje wysoka skuteczność – już po pierwszej sesji skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd, a jej struktura i koloryt wyrównują się.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Beautiful Woman with Clean Fresh Skin

peeling chemiczny TCA

Zabieg redukuje nadmiar produkowanej melaniny, a w efekcie pomaga w skuteczny sposób pozbyć się przebarwień pozapalnych i posłonecznych, plam soczewicowatych oraz melasmy. Na skutek jego działania koloryt skóry zostaje wyrównany.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01