Rozwiąż problem

plamy posłoneczne

Często po wakacjach zostają nie tylko miłe wspomnienia, ale i przykre pamiątki – plamy posłoneczne. Co prawda o ich powstawaniu decyduje też fototyp skóry, pewne choroby i przyjmowane leki, jednak w dużej mierze, sami jesteśmy odpowiedzialni za ich powstawanie, gdy w nadmiarze opalamy ciało na słońcu lub w solarium i zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji. Plamy posłoneczne mogą utrzymywać się jeszcze przez długi czas. A przecież każda kobieta, bo to głównie ich dotyczy problem, chce mieć nieskazitelną cerę. Jeśli już zmaga się z tym nieestetycznym problemem, chce pozbyć się go jak najszybciej. Przy płytkich przebarwieniach mogą pomóc domowe sposoby. Głębsze i większe plamy skutecznie i szybko można usunąć, korzystając wyłącznie z pomocy specjalisty, który dobierze odpowiedni zabieg.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
  • Dermatologia estetyczna
  • Kosmetologia estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg odmładzający. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Laser iPIXEL

Zabieg, którego efektem jest wyraźne odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek i widoczny lifting twarzy. Dzięki rewolucyjnej technologii iPIXEL, zabieg z użyciem lasera jest bezpieczny nawet na najbardziej delikatnych obszarach.

Cosmelan

Zabieg pozwala szybko i niezwykle skutecznie pozbyć się plam barwnikowych i przebarwień. W 90% przypadków udaje się całkowicie usunąć zmiany, przy jednoczesnej naturalnej odbudowie skóry i wyrównaniu jej kolorytu.

Harmony Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy aparat do bezpiecznego i precyzyjnego laserowego usuwania przebarwień skóry.

Peeling medyczny Ferulac Peel

Peeling medyczny Ferulac Peel to peeling najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01