Rozwiąż problem

Plamy posłoneczne

Często po wakacjach zostają nie tylko miłe wspomnienia, ale i przykre pamiątki – plamy posłoneczne. Co prawda o ich powstawaniu decyduje też fototyp skóry, pewne choroby i przyjmowane leki, jednak w dużej mierze, sami jesteśmy odpowiedzialni za ich powstawanie, gdy w nadmiarze opalamy ciało na słońcu lub w solarium i zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji. Plamy posłoneczne mogą utrzymywać się jeszcze przez długi czas. A przecież każda kobieta, bo to głównie ich dotyczy problem, chce mieć nieskazitelną cerę. Jeśli już zmaga się z tym nieestetycznym problemem, chce pozbyć się go jak najszybciej. Przy płytkich przebarwieniach mogą pomóc domowe sposoby. Głębsze i większe plamy skutecznie i szybko można usunąć, korzystając wyłącznie z pomocy specjalisty, który dobierze odpowiedni zabieg.

Skuteczne rozwiązania

  • Laseroterapia
  • Kosmetologia
Dye-VL

laser Dye-VL

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy laser do bezpiecznego i precyzyjnego usuwania przebarwień skóry. Zabieg cechuje wysoka skuteczność – już po pierwszej sesji skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd, a jej struktura i koloryt wyrównują się.

Ferulac Peel

Ferulac Peel

Peeling medyczny najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze.

Beautiful Woman with Clean Fresh Skin

peeling chemiczny TCA

Zabieg redukuje nadmiar produkowanej melaniny, a w efekcie pomaga w skuteczny sposób pozbyć się przebarwień pozapalnych i posłonecznych, plam soczewicowatych oraz melasmy. Na skutek jego działania koloryt skóry zostaje wyrównany.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01