Nici PDO

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

natychmiast

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

do 2 lat

CENA

od 450 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30 - 60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

zwiotczenie skóry

poprawa owalu twarzy

lifting i odmłodzenie

zmarszczki na czole

opadające brwi

zmarszczki palacza

ujędrnianie piersi, pośladków

zmarszczki na szyi i dekolcie

Recenzje

Wiele słyszałam o niciach PDO, ale nie byłam do nich przekonana. Do zabiegu namówiła mnie koleżanka, która już je miała. Zapisałam się do Dr Lidii z polecenia. I już wiem, że na pewno będę do niej wracać. Zabieg z przebiegł szybko i bezboleśnie. Pani doktor przed zabiegiem wszystko mi dokładnie wyjaśniła, dzięki czemu była przygotowana. Atmosfera w gabinecie była miła i przyjemna. A moja twarz wygląda młodziej o 5 lat. Polecam każdej kobiecie, pragnącej odmłodnieć wizytę u Dr Majewskiej.

Kamila

OPIS ZABIEGU

Nici PDO to skuteczna, niechirurgiczna metoda liftingu i modelowania owalu twarzy. W przeciwieństwie do zabiegów z użyciem botoksu, nie powoduje ona całkowitego unieruchomienia mięśni, dzięki czemu uzyskany efekt jest naturalny. Rewelacyjną skuteczność zabiegu zapewnia synergia dwóch mechanizmów jego działania. Z jednej strony samo wprowadzenie nici PDO do głębokich warstw skóry powoduje jej mechaniczne uniesienie i napięcie, z drugiej zaś – włókno, z którego wykonane są nici rozpuszcza się w tkance, stymulując naturalną produkcję kolagenu oraz syntezę kwasu hialuronowego.

 

W rezultacie zdwojonej siły działania następuje rewitalizacja skóry – zwiększa się jej gęstość i elastyczność, zmarszczki wygładzają się, a owal twarzy poprawia, zapewniając trwałe i widoczne odmłodzenie. Efekty zabiegu uzależnione są od indywidualnej kondycji skóry i mogą utrzymywać się nawet do 24 miesięcy.

 

 

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii zabieg jest precyzyjny i bezpieczny – zastosowanie nici PDO minimalizuje ryzyko powikłań i alergii, tak powszechnych w przypadku zabiegów z użyciem nierozpuszczalnych złotych nici. Rezultaty zabiegu najlepiej widoczne są po około 10-14 dniach, kiedy to rozpoczyna się proces odbudowy kolagenu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

nie dotyczy
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia piersią

nowotwory

choroby autoimmunologiczne

niewyrównana cukrzyca

skłonność do bliznowacenia

infekcje wirusowe, bakteryjne

zaburzenia krzepliwości krwi

terapia przeciwzakrzepowa

CENNIK
PDO first lift barb (za nić)
1 zabieg
450 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01