Mikrodermabrazja diamentowa complex

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

dogłębne oczyszczenie i złuszczenie martwego naskórka

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

indywidualna

ZNIECZULENIE

niepotrzebne

CZAS ZABIEGU

1 godzina

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

zaraz po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

zanieczyszczona skóra

szara cera

cera tłusta i łojotokowa

zaskórniki

rozszerzone pory

przebarwienia

drobne zmarszczki

blizny

OPIS ZABIEGU

Mikrodermabrazja diamentowa dogłębnie oczyści twoją skórę!

Mikrodermabrazja to głęboko oczyszczający zabieg skutecznie usuwający martwy naskórek, drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia. Wykonuje się go na zasadzie mechanicznego peelingu za pomocą specjalnego urządzenia, którego głowica zakończona jest naturalnymi lub syntetycznymi diamentami. Zabieg idealnie sprawdza się u osób z cerą tłustą i łojotokową, a także w przypadku problemu zaskórników oraz rozszerzonych porów.

Czymikrodermabrazja jest dla mnie?

Tak, jeśli Twoja skóra jest zanieczyszczona, szara i pełna zaskórników, z którymi nie możesz sobie poradzić. Ponadto mikrodermabrazaja diamentowa jest wskazana dla osób z bliznami, przebarwieniami i drobnymi zmarszczkami. Zabieg poradzi sobie również z problematyczną cerą tłustą i łojotokową oraz z rozszerzonymi porami.

Jak często można wykonywać zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja complex trwa około 60 minut. Jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. Mikrodermabrazja diamentowa może być wykonywana co około 2 tygodnie. Natomiast w celu uzyskania pełnego oczyszczenia i złuszczenia martwego naskórka zaleca się wykonanie serii 2-4 zabiegów. Ich ilość jest indywidualnie ustalana w zależności od potrzeb skóry.

Mikrodermabrazja dimanetowa i jej etapy

Kompleksowy zabieg mikrodermabrazji diamentowej w Dr Legrand rozpoczyna się od konsultacji, w trakcie której określane są indywidualne potrzeby skóry. Następnie przechodzimy do kolejnych etapów:

  • mikrodermabrazja diamentowa,

  • sonoforeza, dzięki której w głębsze warstwy naskórka wprowadzane są składniki aktywne zawarte w indywidualnie dobranych serum,

  • maska algowa,

  • relaksacyjny masaż karku, szyi i dekoltu.

Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu mikrodermabrazji?

Mikeodermbrazja sprawi, że Twoja skóra zostanie oczyszczona. Zabieg poleca się każdej osobie, bez względu na wiek. Dzięki niemu pozbędziesz się nadmiernego rogowacenia i efektów ubocznych po ekspozycji słonecznej. Już po pierwszej mikrodermabrazji zobaczysz zadowalające efekty. Seria zabiegów wykonywanych w odpowiednich odstępach czasu nada Twojej skórze młodzieńczy blask. W efekcie możesz cieszyć się zdrową, promienną i gładką skórą o zdrowym kolorycie. Mikrodermabrazja diamnetowa usuwa martwy naskórek. Skóra zyskuje młodszy wygląd, staje się jędrniejsza i elastyczniejsza. Zabieg jest bardzo dobrą propozycją dla osób, które nie mogą poddać się peelingowi chemicznemu. Mikrodermabrazja gwarantuje regenerację oraz odnowę komórkową. W efekcie zwiększa się wchłanianie kosmetyków przez skórę. Problemy skórne potrafią odebrać nam pewność siebie i wpłynąć na zaniżenie samooceny, dlatego nie czekaj i zapisz się na zabieg mikrodermabrazji Kraków.

Mikrodermabrazja complex działa dogłębnie oczyszczająco, zmuszając skórę do odbudowy. Jednocześnie, dzięki masażowi, stanowi doskonałą formę relaksu. Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu z filtrem UV. Pamiętaj, że skóra może być delikatnie zaczerwieniona i bardziej wrażliwa. Bez obaw, objawy ustępują już po kilku godzinach.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

aktywny trądzik

trądzik różowaty

przerwana ciągłość naskórka

choroby skóry

widoczne rozszerzone naczynia krwionośne

nowotwory

ciąża

CENNIK
twarz
1 zabieg
220 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
240 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
260 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01