Mezoterapia igłowa Kraków

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

2-3 dni po zabiegu

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

6-12 miesięcy

CENA

od 800 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30-60 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24 godziny po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

utrata jędrności i elastyczności skóry

wysuszenie i odwodnienie skóry

zmarszczki

OPIS ZABIEGU

Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w przypadku zmniejszonej jędrności skóry. Dzięki temu, że jest to niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry, jest uważana za jedną z najbezpieczniejszych dla ludzkiego organizmu, a zarazem najczęściej wybieraną zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn dbających o wygląd. Pozwala na odmłodzenie oraz regenerację, skóry, która nabiera świeżości i elastyczności.

Niechirurgiczna metoda poprawy kondycji i wyglądu skóry. Służy jej regeneracji i odmłodzeniu. Jest zabiegiem intradermoterapii, czyli leczenia poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji bezpośrednio w głąb skóry. Bezpośrednie, ukierunkowane i miejscowe działanie znacznie zwiększa efektywność kuracji. Mezoterapia igłowa kwasem zapewnia nie tylko zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Kwas hialuronowy jest kluczowy w zachowaniu i przywracaniu młodego wyglądu skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który wiąże wodę w naskórku, a wraz z czasem ulega naturalnemu, stopniowemu zanikowi. Dlatego iniekcja kwasu hialuronowego jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem na przywrócenie optymalnego nawilżenia skóry w jej głębokich warstwach. To również doskonały sposób na pobudzenie jej do autoregeneracji, służącej wygładzeniu i zwiększeniu elastyczności.

Efekty po zabiegu kwasem hialuronowym

Celem zabiegu mezoterapii w Dr Legrand jest przywrócenie blasku, odnowa kolorytu i stymulacja do intensywnej regeneracji skóry. Zabieg polecany jest osobom, u których skóra wymaga intensywnego nawilżenia, regeneracji – przeznaczony dla osób w każdym wieku. Wykonywany jest czystym kwasem hialuronowym, który może być wykorzystywany do każdego rodzaju skóry. Mezoterapię igłową można przeprowadzić kompleksowo na całą twarz lub dowolną partię ciała np. okolice oczu. Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani lekarze, którzy gwarantują widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Sam zabieg jest małoinwazyjny, zapewnia wyraźne długotrwałe nawilżenie skóry oraz opóźnia procesy starzenia. Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, które specjalista dobiera indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

Atutem zabiegu jest możliwość łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Skóra po zabiegu staje się bardziej sprężysta i napięta, wyrównuje się jej koloryt, znikają zasinienia i obrzęki wokół oczu.

Nie czekaj, już dziś umów się na zabieg odmładzający kwasem hialuronowym w Krakowie w Dr Legrand ul. Zamkowa 2A/5.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i okres karmienia piersią

ostre choroby gorączkowe

choroby autoimmunologiczne

infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

nadwrażliwości na wypełniacze

stosowanie wypełniaczy

skłonność do bliznowacenia

stosowanie leków przeciwkrzepliwych

nowotwory

CENNIK
1 ml
1 zabieg
800 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01