Medi-Raty

Bardzo wygodne rozwiązanie na finansowanie zabiegów medycznych i kosmetologicznych

Medi Raty to bezpieczne i sprawdzone narzędzie, które pozwala na płatność za zabiegi w systemie ratalnym. Jego głównymi zaletami jest przejrzystość, minimum formalności, brak wstępnych opłat oraz szybkość decyzji o przyznaniu środków.

Bezpieczeństwo

Medi-Raty udzielane są przez Medical Finance Group SA. Jest to instytucja finansowa funkcjonująca od 2010 roku, współpracująca obecnie z ponad trzema tysiącami placówek. Unikalny produkt, który Medical Finance Group SA wprowadzila na polski rynek dał pacjentom możliwość sfinansowania zabiegów medycznych i kosmetycznych w wygodnych ratach. Treść umów jest w pełni zgodna z Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim(DzU z 2011 r. Nr 126, poz. 715, z późn. zm.) a sama procedura prosta i bardzo szybka.

Podstawą przyznania środków jest dokument potwierdzający osiągany dochód. Akceptowane są:

– umowa o pracę na czas określony i nieokreślony

– działalność gospodarcza

– umowa zlecenie i umowa o dzieło

– renta lub emerytura

MFGSA dopuszcza również sytuacje, w których Pożyczkobiorca nie jest Pacjentem. Nie musi być z nim również spokrewniony. Istnieje również możliwość łączenia dochodów w gospodarstwie domowym. Osoby posiadające polskie obywatelstwo, ale na stałe mieszkające i zarabiające za granicą mogą występować o pożyczkę.

Ilość rat

To pacjent decyduje o tym jaki okres kredytowania jest dla niego najważniejszy. Do wyboru ma okres 6,12,24,36,48 i 60 miesięcy

Przyznawane środki

W zależności od zdolności kredytowej klienta oraz jego potrzeb MFGSA przyznaje środki od 500 zł do 50.000 zł

Rozpoczęcie korzystania z zabiegów

Po wstępnej analizie system generuje umowę pożyczki, która w ciągu 2 dni wysyłana jest do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po oddaniu jednego, podpisanego egzemplarza kurierowi, dokumenty trafiają do centrali MDGSA gdzie są weryfikowane. Po ich zaakceptowaniu, środki przelewane są na konto Kliniki, która niezwłocznie informuje Klienta o możliwości rozpoczęcia zabiegów.

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  • – Klinka aestetic Dr Legrand ustala koszt leczenia bezpośrednio z klientem,
  • – konsultant MediRaty kontaktuje się z klientem telefonicznie,
  • – akceptacja oferty, podpisanie umowy ratalnej w obecności kuriera,
  • – przekazanie środków na konto Kliniki aestetic Dr Legrand,
  • – rozpoczęcie ustalonego programu zabiegowego.

 

Wniosek online

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. Teraz możesz dokonać formalności bez wychodzenia z domu. Sprawdź swoją zdolność klikając na obrazek finansowanie usług medycznych.