Manualne oczyszczanie skóry

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

po 1 zabiegu

CENA

300 PLN

ZNIECZULENIE

niewymagane

CZAS ZABIEGU

od 60 do 90 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

po 1 dniu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

wągry, zaskórniki

zanieczyszczona skóra

nadmierna produkcja sebum

OPIS ZABIEGU

Manualne oczyszczanie to jeden z najstarszych i najbardziej znanych sposobów na pozbycie się niedoskonałości takich jak wągry, czy zaskórniki. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób borykających się z zanieczyszczoną skorą, a także nadmiarem wydzielanego sebum.

 

W Dr Legrand zabieg składa się z kilku etapów:

 

Pierwszym z nich jest dokładny demakijaż skóry. Następnie w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta wykonujemy peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję diamentową, co pozwala pozbyć się górnej warstwy martwego naskórka i lepiej przygotować dany obszar do zabiegu, a w konsekwencji zwiększyć jego skuteczność.

 

Przychodzi kolej na rozpulchnienie skóry. W naszej klinice podczas manualnego oczyszczania nie stosujemy często spotykanego wapozonu, czyli urządzenia wytwarzającego parę wodną, lecz maskę rozpulchniającą na zimno. Dzięki temu zabieg może być bezpiecznie przeprowadzany również u osób z cerą naczyniową, na którą podgrzewanie ma szkodliwy wpływ.

 

Następnym krokiem jest dezynfekcja obszaru poddanego zabiegowi. Poprzedza ona docelowe oczyszczanie manualne, które polega na uciskaniu skóry w celu usunięcia niedoskonałości.

 

Dalsza część to ponowna dezynfekcja za pomocą prądów D’arsonvala, które charakteryzują się działaniem bakteriobójczym, zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry, a dodatkowo przyspieszają jej przemianę materii.

 

Ostatni etap zabiegu stanowi pielęgnacja, do której wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne produkty hiszpańskiej marki Germaine de Capuccini. Linia Purexpert została stworzona dla wszystkich typów cery wymagających oczyszczenia, ale też z myślą o tłustej potrzebującej ograniczenia produkcji sebum. Pozwala ona nie tylko skutecznie pozbyć się wszelkich niedoskonałości i zmniejszyć rozszerzone pory, lecz także zabezpieczyć skórę przed procesami starzenia. Kosmetyki tej serii sprawiają, że cera zyskuje długotrwale czysty, świeży oraz matowy wygląd, zachowując przy tym odpowiedni poziom nawilżenia. Wszystkie produkty zostały stworzone z naturalnych składników.

 

Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, co jednak samoistnie mija po upływie kilku godzin. Zastosowanie tej metody oczyszczania pozwala na osiągnięcie natychmiastowych efektów, które utrzymują się nawet do 6 miesięcy w zależności od stosowanej pielęgnacji domowej, typu cery pacjenta oraz ilości sebum wydzielanego przez skórę.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

skłonność do powstawania blizn

CENNIK
twarz
1 zabieg
300 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01