Nr 1 na świecie! Naturalne podkreślenie konturu brwi, oczu i ust.

Makijaż permanentny

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

natychmiast

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

do 3 lat

CENA

200-1700

ZNIECZULENIE

tak

CZAS ZABIEGU

30-120 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

poprawa wyglądu twarzy

nierówna pigmentacja

przywrócenie symetrii

Recenzje

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Kreski malowane moją drżącą reką zajmowały mi szmat czasu. Teraz codziennie budzę się z podkreślonym okiem nawet kiedy nie mam wytuszowanych rzęs. Polecam!

Kasia

Chyba rok czytałam o permanentnym zanim się na niego zdecydowałam. Przeważyła zmiana pracy i konieczność nienagannego wyglądu. Zadzwoniłam, umówiłam się i zrobiłam usta z wypełnieniem oraz kreski dekoracyjne. Jestem bardzo zadowolona, a rano mogę w spokoju wypić kawę zamiast w pośpiechu robić makijaż :)

Bożena

OPIS ZABIEGU

Makijaż permanentny to trwała alternatywa dla tradycyjnego makijażu, pozwalająca zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Podkreśla oczy, brwi i sprawia, że usta stają się bardziej ponętne. Trudne do samodzielnego namalowania kreski na powiece górnej, czy dolnej dzięki makijażowi permanentnemu są zawsze idealne, a co najważniejsze wyglądają pięknie również w sytuacjach, w których zwykły makijaż sobie nie radzi np. na basenie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Makijaż permanentny jest zabiegiem polecanym osobom niezadowolonym z kształtu swoich brwi czy konturu ust. Zabieg ten jest w stanie wyrównać i ukryć niedoskonałości.
Panie, które nie mają czasu na codzienny make-up bardzo chętnie korzystają z dobrodziejstw jakie daje im zabieg. Dzięki niemu zawsze wyglądają olśniewająco i zjawiskowo nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Makijaż taki nie rozmazuje się pod wpływem wody, tak więc wizyta na basenie nie oznacza rezygnacji z pięknego wyglądu.

Zabieg pomaga również osobom, które utraciły brwi w wyniku choroby, nadmiernego wypadania włosów czy nieprofesjonalnego wykonania regulacji brwi.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust sprawia, że konturówka i kolorowe szminki nie są już potrzebne. Zarys ust jest zawsze podkreślony, a kolor wypełnienia dobrany indywidualnie spośród szerokiej gamy oryginalnych barwników. Pozwala również na przywrócenie piękna i symetrii. Dzięki niemu można bowiem również wypełnić ubytki w brwiach i nadać im bardziej pożądany kształt czy też skorygować kształt ust, by zbliżyć je do ideału.

Bezpieczne barwniki

Makijaż permanentny w Krakowie w Dr Legrand wykonywany jest za pomocą aparatu najwyższej klasy Conture®-Liner Duo, jedyny na rynku, który posiada certyfikat medyczny. Gwarantuje najwyższą jakość oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez lekarzy i audytorów medycznych.

Do zabiegów używa się sterylnych igieł z chirurgicznej stali nierdzewnej. Podczas zabiegu igła pracuje powierzchniowo, dzięki czemu nie ma zagrożenia, że wbije się za głęboko. Do wykonania trwałego makijażu wykorzystuje się pigmenty Long-Time-Liner®, które gwarantują piękny i trwały efekt.

Barwniki Long-Time-Liner to jedyne barwniki do makijażu na świecie, które zostały uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla tych produktów. Dzięki temu faktowi pacjent może mieć pewność, że barwniki nie wywołują alergii i innych skutków ubocznych.

Cena zabiegu

Płatność za wykonanie makijażu permanentnego w Dr Legrand realizowana jest podczas pierwszej wizyty. W cenie zabiegu do 5 tygodni jest wliczona bezpłatna korekta. Po upływie 5 tygodni dokonywana jest dopłata od 100 – 300 złotych, w zależności od dopigmentowania danego obszaru.

Przeciwwskazania do zabiegu

Z makijażu permanentnego powinny zrezygnować osoby cierpiące na choroby skóry takie jak łuszczyca czy bielactwo. Także kobiety w ciąży powinny wstrzymać się z zabiegiem do czasu rozwiązania.

Zapraszamy na zabieg kosmetyczny kobiety w każdym wieku, które cenią sobie piękny i atrakcyjny wygląd. Dr Legrand mieści się przy ul. Zamkowej 2A/5 w Krakowie! Zabieg wykonuje licencjonowana linergistka mgr Aleksandra Rudy.

Efekty
ZALECENIA PO ZABIEGU

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

cukrzyca

łuszczyca

ciąża

CENNIK
kreska dekoracyjna oka
1 zabieg
750 PLN
kreska górna zagęszczająca linię rzęs
1 zabieg
650 PLN
kreska dolna oka
1 zabieg
500 PLN
brwi metodą cieniowaną
1 zabieg
900 PLN
brwi metodą włoskową (piórkową)
1 zabieg
1200 PLN
kontur ust
1 zabieg
750 PLN
usta z pocieniowaniem
1 zabieg
1000 PLN
usta z całkowitym wypełnieniem
1 zabieg
1200 PLN
lip light
1 zabieg
200 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01