Makijaż permanentny

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

natychmiast

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe

CENA

600-1600 PLN

ZNIECZULENIE

w cenie zabiegu

CZAS ZABIEGU

1,5-2,5 godziny

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

Makijaż permanentny

OPIS ZABIEGU

Marzysz o tym by każdego dnia wyglądać idealnie zaraz po przebudzeniu lub by makijaż pozostawał perfekcyjny w każdych warunkach? Postaw na makijaż permanentny!

 

W klinice Dr Legrand jest on wykonywany jest przez Aleksandrę Górecką – prezes i założycielkę “ELITE” World Permanent Makeup Association „ELITE”, właścicielkę Instytutu Makijażu Permanentnego oraz Europejskiej Akademii Szkoleniowej. Trenera i twórcę zaawansowanych technik PMU w teorii i praktyce, prekursora nowoczesnych metod trójwymiarowej pigmentacji ust.

 

Makijażem permanentnym zajmuje się od ponad 13 lat. Szkoli z zakresu pigmentacji trwałej oraz wykonuje profesjonalne zabiegi z tego zakresu. W jej ofercie znajdują się klasyczne metody pigmentacji, tj. eyeliner, brwi włoskowe, cieniowane (ombre) oraz usta 3D, jak również zaawansowane propozycje – brwi w łączonej metodzie hybrydowej, usta 5D oraz zupełna nowość – pigmentacja ust Lips Rete, która wymaga wyłącznie jednego zabiegu do uzyskania ostatecznego efektu.

 
Kreska klasyczna – eyeliner:

Delikatna kreska zagęszczająca linię rzęs. Bardzo subtelna propozycja dla osób, które chcą w praktycznie „niewidoczny” sposób podkreślić kształt oka oraz nadać większej objętości rzęsom.

 
Kreska dekoracyjna:

Cieniowana kreska wykonana w technice 3D. Intensywna zaraz po zabiegu, po wyłuszczeniu staje się subtelniejsza i dodaje spojrzeniu charakteru, a także podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka. Nadaje powiece efekt smokey eye. W kwestii kolorystyki bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze, w zależności od upodobań i typu urody klientki.

 
Brwi ombre:

Metoda inspirowana najnowszymi technikami makijażu konturowego. Charakteryzuje się precyzją wykonania oraz zastosowaniem dwóch kolorów nakładanych warstwowo lub jednego koloru o różnej temperaturze danego odcienia. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy efekt płynnego przejścia z najjaśniejszego koloru, zastosowanego w początkowej części brwi, do bardziej nasyconego.

 
Brwi hybrydowe (włos z cieniem):

Połączenie metody włoskowej z metodą trójwymiaru. Podczas zabiegu tworzone są włoski różnej długości, szerokości i koloru. Technika jest odpowiednia dla każdego typu urody dzięki zastosowaniu nowych mieszanek kolorystycznych, w 100% dopasowanych do odcienia skóry, włosów i oczu klientki. Dzięki technice włoskowej możliwe jest wydobycie indywidualnego kształtu łuku brwiowego. Zastosowanie łączonych technik ułożenia włosa, w celu nadania im niesamowitej gęstości skutkuje optycznym zagęszczeniem linii brwi.

 
Usta 3D:

Technika pigmentacji 3D to pierwszeństwo dla naturalności. Jej celem jest podkreślenie i rozświetlenie ust, poprawa konturu i subtelny efekt powiększenia. Podczas zabiegu wyrównuje się wszelkie asymetrie oraz modeluje kształt warg za pomocą nasycenia lub temperatury koloru.

 
Usta Rete:

Najnowsza technika pigmentacji Aleksandry Góreckiej. Precyzyjna i niezwykle harmonijna metoda, dzięki której ostateczny efekt pigmentacji uzyskuje się po tylko jednym zabiegi. U 90% klientek nie jest wymagana druga pigmentacja.

 

Jak się przygotować do zabiegu?

 
Makijaż brwi:

  • Dwa tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować ze wszystkich zabiegów na twarz: henny, oczyszczania twarzy (manualnego, kawitacji, itp.), kwasów, mikrodermabrazji, a także z solarium.

  • Dwa dni przed zabiegiem warto wykonać delikatny peeling (mechaniczny) oraz zadbać o optymalny poziom nawilżenia skóry. Na przesuszonej skórze pigment utrzymuje się dużo słabiej.

 
Makijaż ust:

  • W przypadku makijażu ust priorytetem jest nawilżanie. Min. 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem zaleca się stosowanie balsamów nawilżających (nie natłuszczających) na bazie wosku pszczelego lub olejków roślinnych.

  • Doskonałym pomysłem jest wykonanie peelingu ust przed zabiegiem. Pomoże on pozbyć się martwego naskórka oraz pozwoli na to, aby substancje nawilżające i pielęgnujące szybciej i głębiej wchłaniały się w skórę.

  • Ochrona przed wirusem opryszczki jest priorytetem w kwestii pielęgnacji ust przed zabiegiem. Zaleca się przyjmowanie leków przeciwwirusowych 5 dni przed zabiegiem, w trakcie zabiegu, oraz 5 dni po nim.

  • Na zabieg należy przyjść zdrowym, gdyż u osób o osłabionej odporności szybciej rozwija się wirus opryszczki, który po zabiegu może zostać pobudzony. Nie należy wykonywać zabiegu w trakcie trwania terapii antybiotykowej.

Efekty
ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

nie

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

infekcje wirusowe i bakteryjne

opryszczka

ciąża

okres karmienia piersią

świeża opalenizna

leki rozrzedzające krew

leki sterydowe i retinoidy

alergia

zapalenie spojówek (w przypadku makijażu oczu)

CENNIK
Kreska klasyczna (zagęszczenie linii rzęs)
Zabieg
600 PLN
Kreska dekoracyjna
Zabieg
1200 PLN
Brwi ombre
Zabieg
1300 PLN
Brwi hybrydowe (włos z cieniem)
Zabieg
1500 PLN
Usta Rete (NOWOŚĆ! tylko 1 pigmentacja)
Zabieg
1600 PLN
Konsultacja
Zabieg
0 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01