Rozwiąż problem

Łysienie

Piękne, gęste i lśniące włosy są niezaprzeczalnym atrybutem kobiecości. Od kilku lat również w męskim świecie dłuższe, zadbane włosy są znakiem rozpoznawczym mężczyzn ceniących sobie indywidualizm i klasę. Nic więc dziwnego, że ich nadmierna utrata jest powodem do niepokoju, gdyż może być początkiem łysienia. Jeżeli przerzedzenie włosów jest wyraźne, widoczne i znacząco wpływa na obniżenie poczucia własnej wartości warto skorzystać z wizyty u specjalisty Dr Legrand.

Podczas konsultacji oraz dokładnym zapoznaniu się z problemem lekarz dobierze jeden z zabiegów stymulujących odrastanie włosów lub poprawiających ich kondycję. Każdy z zabiegów przeprowadzany jest w komfortowych i sterylnych warunkach, a miły i wykwalifikowany zespół specjalistów dba o przyjemną atmosferę na każdym etapie prowadzonych czynności.

Skuteczne rozwiązania

  • Medycyna estetyczna
Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin look away .Girl beauty face care. Facial treatment . Cosmetology , beauty and spa .

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na podaniu odpowiednio dobranych substancji odżywczych. Powoduje lepsze ukrwienie skóry i tym samym szybszy wzrost włosów.

osocze bogatopłytkowe

osocze bogatopłytkowe

Jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w leczeniu łysienia. Osocze bogatopłytkowe skutecznie stymulację odrastanie włosów – mocniejszych i wyraźnie gęstszych.

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01