Odmładzanie - laser ClearLift

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-4 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

stałe

CENA

od 500 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30-60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

Fotostarzenie

Rozszerzone pory skóry

Utrata jędrności skóry

Drobne i głębokie zmarszczki

Melasma

Odmładzanie ust i płatków uszu

Recenzje

Na zabieg ClearLift zapisała mnie moja przyjaciółka z okazji urodzin, na początku strasznie się bałam. Jednak moje obawy poszły w kąt, od momentu przekroczenia progu Dr Legrand. Na recepcji przywitała mnie miła Pani, zaproponowała kawę i próbowała odstresować. W gabinecie zaopiekowała się mną pani Ania. Posiada ona dużą wiedzę na temat kosmetologii. Dokładnie wytłumaczyła mi na, czym będzie polegał zabieg, jak szybko zobaczę efekty i że nie będzie mnie bolał. Miała rację, nic nie bolało, byłam spokojna przez całą godzinę i słuchałam muzyki oraz rozmawiałam z Panią Anią już o kolejnych możliwych zabiegach. Polecam lifting twarzy ClearLift, panią Anię i Dr Legrand, ja na pewno tam wrócę.

Kamila

Moim ulubionym zabiegiem odmładzającym dłonie jest ClearLift! Moje dłonie są zupełnie inne, bardziej jędrne, gładkie i przedewszystkim nie mam już przebarwień na nich. Zabieg wykonywałam już dwukrotnie w Dr Legrand, Pani Ania jest niezastąpiona i ma bardzo dużą wiedzę, dzięki której wiem jak nacodzień dbać o swoją skórę.

Patrycja

OPIS ZABIEGU

Nieinwazyjny laserowy lifting twarzy w technologii Q-Switch to skuteczny i trwały zabieg odmładzający i odbudowujący skórę wykonywany w Dr Legrand w Krakowie. Zastosowanie medycznego lasera frakcyjnego Harmony ClearLift przynosi efekty podobne do mocnego peelingu chemicznego lub resurfacingu laserowego, ale nie pociąga za sobą długiej rekonwalescencji ani nie wiąże się z bólem. Natychmiastowy efekt liftingujący to rezultat działania ultra krótkiego impulsu lasera w głębokich warstwach skóry, w której na skutek mikrouszkodzeń pobudzona zostaje naturalna produkcja kolagenu i fibroblastów.

W efekcie skóra odbudowuje się i wygładza, podczas gdy naskórek pozostaje nienaruszony. Niska inwazyjność, możliwa dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na bezpieczne wykonanie liftingu u osób z wrażliwą skórą oraz w naturalnie delikatniejszych miejscach – lifting szyi, okolic oczu, dekoltu, twarzy dłoni. Fotoodmładzanie laserowe przynosi efekty już po pierwszym zabiegu – skóra staje się gładka, promienna i bardziej elastyczna. Seria 3-4 zabiegów pozwoli na utrwalenie remodelingu skóry i uzyskanie maksymalnie satysfakcjonujących rezultatów terapii.

Praktyka i badania potwierdzają wysoką skuteczność lasera Harmony ClearLift w likwidacji zmarszczek, oznak fotostarzenia, przebarwień posłonecznych i blizn, a także jako zabiegu rewitalizującego skórę, poprawiającego jej jędrność, kondycję i koloryt oraz widocznie modelującego owal twarzy. Efekty widoczne są już po pierwszej terapii, skóra jest piękna, elastyczna i delikatna w dotyku.

Wolumetria, czyli lifting twarzy w Krakowie w naszej Dr Legrand prowadzony jest bez skalpela przez doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają natychmiastowe rezultaty, trwały efekt odmłodzonej, pięknej i jędrnej skóry oraz konkurencyjne ceny zabiegów liftingujących.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

choroby nowotworowe

ciąża, karmienie piersią

choroby układu krążenia

choroby naczyń krwionośnych

cukrzyca

choroby układu nerwowego

choroby krwi i układu krzepnięcia

depresja, nerwica

choroby zakaźne

choroby skóry

opryszczka

stosowanie leków światłouczulających,

CENNIK
twarz
1 zabieg
600 PLN
3 zabiegi
1500 PLN
szyja
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1200 PLN
dekolt
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1200 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
900 PLN
3 zabiegi
2100 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
1200 PLN
3 zabiegi
3000 PLN
grzbiet dłoni
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01