Usuwanie przebarwień - laser frakcyjny CO2

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

2-3 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały

ZNIECZULENIE

opcjonalnie(od 30 do 60 zł)

CZAS ZABIEGU

30-45 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24-48 godzin po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

przebarwienia

plamy starcze

niejednorodny koloryt skóry

OPIS ZABIEGU

Laser frakcyjny CO2 to bezpieczny zabieg na przebarwienia o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania i długotrwałych efektach. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry. Jednocześnie światło lasera naświetla i intensywnie rozgrzewa komórki barwnikowe, które ulegają rozbiciu. W wyniku zabiegu plamy chwilowo ciemnieją, by po kilku dniach całkowicie się złuszczyć. Już po jednym zabiegu powierzchowne zmiany barwnikowe znikają bądź w znacznym stopniu jaśnieją. W przypadku głębokich przebarwień dla uzyskania zadowalającego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów.

 

Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi w wykorzystaniu najwyższej jakości urządzenia, które w przeciwieństwie do proponowanych dotąd na rynku aparatów cechuje niezwykła precyzja i bezpieczeństwo. Zaawansowane technologicznie urządzenie łączy funkcje medycznego lasera CO2, lasera frakcyjnego i innowacyjnego skanera z systemem analizy skóry, który na podstawie wyników badań klinicznych dobiera optymalne parametry zabiegu dla każdej pacjentki. Zastosowanie ultraszybkiego lasera frakcyjnego redukuje do minimum ryzyko wystąpienia negatywnych efektów w postaci lokalnego przegrzania tkanek, a także w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu i zmniejsza jego bolesność. Podczas zabiegu uszkodzeniu ulega jedynie 25% tkanek, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy, komfort pacjenta nieporównywalnie wyższy w stosunku do innych rozwiązań dostępnych na rynku, a efekt odbudowy skóry widoczny i trwały.

 

Laser frakcyjny na przebarwienia polecany jest szczególnie w celu likwidacji piegów, plam posłonecznych, plam starczych, przebarwień pozapalnych i polekowych, melasmy (ostudy) oraz w celu wyrównania niejednolitego odcienia skóry.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża i karmienie piersią

nowotwory

choroby zakaźne

choroby autoimmunologiczne

choroby bakteryjne

świeża opalenizna

choroby układu krążenia

cukrzyca

stosowanie leków światłouczulających

CENNIK
usuwanie przebarwień
1 zabieg
od 150 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01