Usuwanie blizn - laser frakcyjny CO2

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

2-3 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały

CENA

od 300 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30-45 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24-48 godzin po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

blizny potrądzikowe

blizny oparzeniowe

blizny pooperacyjne

blizny pourazowe

blizny przerosłe

rozstępy

keloidy

Recenzje

Super salon. Ja byłam tutaj na laserowym usuwaniu blizn. Miałam strasznie szpecącą bliznę na ręce po wypadku jaki miałam jako nastolatka ale na szczęście teraz medycyna poszła tak do przodu, że wszystko można poprawić. Dzięki laserowi frakcyjnemu CO2 praktycznie nie mam teraz na ręce śladu :)

Kamila

Należę do aktywnych kobiet, lubiącą uprawiać różne dyscypliny sportowe. Za czasów podstawówki grałam w zespole piłki ręcznej. Dość często grałam bez ochraniaczy na kolanach. Niestety narobiłam sobie wiele kontuzji kolan jak i blizn. Wstydziłam się przez to chodzić w spódnicach, nie chciałam pokazywać swoich poobijanych kolan z bliznami. Teraz dzięki laserowi frakcyjnemu, mogę w nich spokojnie chodzić, nie ma po nich śladu :) Bardzo polecam, zarówno laser jak i to miejsce. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Justyna

OPIS ZABIEGU

Laser frakcyjny to nowoczesny sposób na blizny, wiotkość i odmłodzenie

Laser frakcyjny CO2 to bezbolesny i bezpieczny zabieg na blizny o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Powstaje także nowa pokrywa nabłonkowa. Już po pierwszym zabiegu skóra wyraźnie się wygładza, a blizny w widoczny sposób spłycają. Dla uzyskania trwałego i zadowalającego efektu specjaliści Dr Legrand w Krakowie zalecają serię 2-3 zabiegów.

Laser frakcyjny stanowi połączenie precyzji i bezpieczeństwa

Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi w wykorzystaniu najnowocześniejszego urządzenia, które w przeciwieństwie do proponowanych dotąd na rynku aparatów cechuje niezwykła precyzja i bezpieczeństwo. Urządzenie łączy funkcje chirurgicznego lasera CO2, lasera frakcyjnego i innowacyjnego skanera z systemem analizy skóry, który na podstawie wyników badań klinicznych dobiera optymalne parametry zabiegu dla każdej pacjentki.

Laser CO2 pozwala dotrzeć do najgłębiej położonych warstw skóry

Laser frakcyjny służy przede wszystkim do głębokiej odnowy i regeneracji skóry. Jego działanie powoduje stymulację syntezy nowego kolagenu, którego zawartość w naszej skórze daje efekt jędrności i elastyczności. Precyzja lasera pozwala na spłycenie i likwidację nawet głębokich zmarszczek.Laser CO2, wnikając w głąb skóry, usuwa stare komórki, jednocześnie pozostawiając miejsce dla nowych i młodych komórek. To nowoczesne narzędzie w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów stanowi złoty środek na walkę z bliznami, rozstępami, a także objawami fotostarzenia się skóry. Efektem zabiegu jest ujędrnienie, pogrubiona skóra, zamknięcie poszerzonych porów oraz wyraźny efekt odmłodzenia. Zastosowanie ultraszybkiego lasera redukuje do minimum ryzyko wystąpienia negatywnych efektów w postaci lokalnego przegrzania tkanek, a także w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu i zmniejsza jego bolesność. Laser CO2 ma pozytywne opinie wśród pacjentów oraz specjalistów wykonujących zabieg. Podczas zabiegu uszkodzeniu ulega jedynie 25% tkanek, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a efekt odbudowy skóry widoczny i trwały. Zabieg wykonuje się z zastosowaniem znieczulenia miejscowego. Czas jego trwania zależy od powierzchni skóry, którą poddajemy laseroterapii. Czas gojenia po zabiegu laserem CO2 najczęściej wynosi od 2 do 6 dni. Po zabiegu zaleca się stosowanie maści. Na czas regeneracji naskórka pacjent powinien czasowo zrezygnować z kosmetyków funkcjonalnych. Proces łuszczenia się skóry jest naturalnym efektem po użyciu lasera.

Zapraszamy na zabieg laserem frakcyjnym CO2 do Dr Legrand z siedzibą ul. Zamkowa 2A/5, Karków. Zabieg polecamy szczególnie w celu likwidacji blizn: potrądzikowych, powypadkowych oraz pooperacyjnych (przerostowych i zanikowych).

 

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

nowotwory

choroby zakaźne

choroby autoimmunologiczne

choroby bakteryjne

świeża opalenizna

choroby układu krążenia

cukrzyca

stosowanie leków światłouczulających

CENNIK
likwidacja blizn
1 zabieg
od 300 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01