Wyszczuplanie, cellulit – kawitacja ultradźwiękowa

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

5 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

przy stosowaniu się do zaleceń - trwały

CENA

1000 PLN

ZNIECZULENIE

niewymagane

CZAS ZABIEGU

60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

nadmiar tkanki tłuszczowej

cellulit

brak jędrności skóry

OPIS ZABIEGU

Na czym polega kawitacja ultradźwiękowa?

Kawitacja ultradźwiękowa wykorzystuje ultradźwięki do trwałego usuwania tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Umożliwia wyszczuplenie sylwetki w konkretnych, najbardziej problematycznych miejscach, takich jak brzuch, uda i pośladki. Podczas zabiegu dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, których cząsteczki następnie przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej. Drenaż limfatyczny przyspiesza ich usunięcie z organizmu.

Zalety zabiegu wyszczuplającego

Kawitacja ultradźwiękowa cechuje się bardzo wysoką skutecznością w walce z cellulitem – redukuje go nawet w 97%. Dodatkowo pozwala pozbyć się nadmiaru wody. Sprawia, że skóra staje się jędrna i gładka. Zabiegi odchudzające przy użyciu ultradźwięków sącałkowicie bezbolesne, bezinwazyjne, a także nie wymagają okresu rekonwalescencji. Zmiany na ciele są zauważalne już po pierwszym zabiegu. W połączeniu z aktywnością fizyczną, zbilansowaną dietą oraz odpowiednim nawodnieniem organizmu stanowi gwarancję osiągnięcia spektakularnych rezultatów. W celu uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów w tygodniowych odstępach czasu. Specjaliści radzą, aby w okresie realizowania zabiegów kawitacji ultradźwiękowej wprowadzić lekkostrawny jadłospis. Zaleca się szczególnie wypijanie aż dwóch litrów wody dziennie oraz tymczasową rezygnację z alkoholu. Warto również rozpocząć regularną, choć umiarkowaną aktywność fizyczną. Skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu są potwierdzone klinicznie. Dzięki naturalnym mechanizmom ciała pozbywasz się zniszczonych komórek tłuszczowych.

Zabiegi wyszczuplające na Twoje ciało!

Zanim zdecydujesz się na zabiegi wyszczuplające, przejdziesz obowiązkową konsultację w klinice Dr Legrand. Kraków. Konsultacja ma na celu wyeliminowanie przeciwskazań do zabiegu.

Wskazania do zabiegów wyszczuplających

Kawitacja ultradźwiękowajest najskuteczniejszą metodą stopniowego pozbywania się tkanki tłuszczowej i likwidacji cellulitu. Nie widzisz znaczącej poprawy wizerunku Twojego ciała, mimo uczęszczania na siłownię? Jeśli masz dość nieefektywnej walki z otłuszczeniem swojego brzucha, bioder czy nóg – to zabieg kawitacji ultradźwiękowej jest dla Ciebie! Jakich korzyści możesz jeszcze się spodziewać? Seria zabiegów poprawi jędrność i elastyczność Twojej skóry. Zabiegi odchudzające nie powodują efektu jo – jo, a niezawodnie zmniejszają obwód ciała. Masz szansę wymodelować szczególnie oporne na ćwiczenia parte ciała. Zredukuj swoją otyłość i ciesz się atrakcyjną sylwetką!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

nie

UNIKANIE SAUNY

nie

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

nie

BRAK FITNESU

nie

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

choroby wątroby

wysokie nadciśnienie tętnicze

podwyższone stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi - hiperlipidemia

niskie ciśnienie przepływu krwi i limfy

ciąża

karmienie piersią

metalowe implanty i rozruszniki serca

wkładka domaciczna z metalowymi elementami

alergie skórne

alergia na glicerynę

stany zapalne, rany

zakażenie grzybicze, bakteryjne, wirusowe (np. opryszczka wargowa Herpes Simplex)

menstruacja (gdy zabiegowi poddawany jest brzuch)

gorączka

żylaki

CENNIK
brzuch
5 zabiegów
995 PLN
uda
5 zabiegów
995 PLN
pośladki
5 zabiegów
995 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01