Kadra

 • Lek. Agnieszka Budzyńska - chirurg plastyk

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista Chirurgii Plastycznej z 20-sto letnim doświadczeniem. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach, konferencjach oraz kursach m.in. z zakresu mikrochirurgii czy chirurgii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne takie jak: usuwanie znamion barwnikowych, guzków podskórnych, brodawek, brodawek łojotokowych, kaszaków, żółtaków, włókniaków oraz onkoplastyczne – usuwanie zmian nowotworowych skóry. Ponadto zajmuje się również korekcją blizn pooperacyjnych, powypadkowych i pourazowych.

  “Miałam korekcję pooperacyjnych blizn wykonywaną właśnie przez Panią Dr Budzyńską. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Doktor zrobiła to po prostu tak jak sobie wymarzyłam. Jest to najlepszy chirurg jakiego znam, a do tego miła, pełna ciepła i zrozumienia osoba, która pacjenta traktuje jak swojego przyjaciela.” – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

 • Lek. Małgorzata Drwiła – lekarz medycyny estetycznej

  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarskim. Dyplomowany lekarz oraz pasjonatka medycyny estetycznej, specjalistka z zakresu kosmetologii (ukończyła studia podyplomowe w tym kierunku). Nieustannie rozwija się i doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach. Ukończyła szkolenia z zakresu odmładzania twarzy, a także korekcji zmarszczek. Specjalizuje się w odżywianiu skóry osoczem bogatopłytkowym oraz przez mezoterapię igłową, liftingu Profhilo, likwidacji zmarszczek mimicznych oraz bruzd nosowo-wargowych, poprawą kształtu twarzy, wzmacnianiu włosów, zapobieganiu łysienia, a także leczeniu nadpotliwości.

 • Mgr Katarzyna Majewska - kosmetolog

  Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe.

 • Lic. Wiktoria Gubała - kosmetolog

  Licencjonowana kosmetolog, która pogłębia swoją wiedzę w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Uczestniczy w wielu kursach oraz szkoleniach, które pozwalają wprowadzić nowości oraz skuteczne metody walki z problemami do każdego zabiegu. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej oraz terapii kwasami. Największy nacisk kładzie na troskę o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Zadowolony klient to największa satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.