Kadra

 • Lek. Agnieszka Budzyńska - chirurg plastyk

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista Chirurgii Plastycznej z 20-sto letnim doświadczeniem. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach, konferencjach oraz kursach m.in. z zakresu mikrochirurgii czy chirurgii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne takie jak: usuwanie znamion barwnikowych, guzków podskórnych, brodawek, brodawek łojotokowych, kaszaków, żółtaków, włókniaków oraz onkoplastyczne – usuwanie zmian nowotworowych skóry. Ponadto zajmuje się również korekcją blizn pooperacyjnych, powypadkowych i pourazowych.

  “Miałam korekcję pooperacyjnych blizn wykonywaną właśnie przez Panią Dr Budzyńską. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Doktor zrobiła to po prostu tak jak sobie wymarzyłam. Jest to najlepszy chirurg jakiego znam, a do tego miła, pełna ciepła i zrozumienia osoba, która pacjenta traktuje jak swojego przyjaciela.” – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

 • Dr n. med. Lidia Majewska - lekarz medycyny estetycznej

  Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, ekspert w dziedzinie estetyki twarzy. Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Rozwijała swoje kompetencje poprzez udział w licznych krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach z obszaru medycyny estetycznej, w tym w International Master Course on Aging Skin. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zaawansowanej praktyce zabiegowej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. Poza praktyką medyczną jest również cenionym wykładowcą akademickim i trenerem.

  “Wiele razy korzystałam już z usług pani dr. Lidii Majewskiej. Różne zabiegi, z efektów zawsze byłam zadowolona. Dla mnie pani dr jest czarodziejką która cofa czas abym znów mogła poczuć się młodsza i piękniejsza.. Polecam wszystkim. Bożena. B” – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

  “Korzystałam u dr Majewskiej z toksyny botulinowej na czoło i kurze łapki. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Efekt utrzymywał się 5 miesięcy – niektóre mięśnie nadal nie pracują, niestety te uparte już się marszczą, dlatego planuję kolejną wizytę. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa, opiekuńcza. Atmosfera w gabinecie sprzyjająca. Nie był to mój pierwszy zabieg botoxem – ale pierwszy u tej lekarki – i chcę kontynuować zabiegi estetyczne u niej. Szczerze polecam”  – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

 • Lek. Anna Bachleda-Curuś – dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nieustannie pogłębia swą wiedzę przez udział w konferencjach i sympozjach naukowych. Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Skutecznie leczy choroby skóry, włosów i paznokci. Ekspert z dziedziny medycyny estetycznej. Pomaga zadbać o wygląd, a co za tym idzie – samopoczucie pacjentów. Wykonuje zabiegi wypełniania zmarszczek botulinotoksyną oraz kwasem hialuronowym, powiększania i modelowania ust, mezoterapii igłowej, a także laseroterapię.

  „Do Pani doktor przyjechałam aż z Poznania, trafiłam z polecenia. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie, a do tego bardzo miła atmosfera. Pani doktor rozumie pacjenta, jest bardzo miłym, serdecznym człowiekiem. Pozdrawiam. Karolina P, Poznań” – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

 • Mgr Anna Cymerman - kosmetolog

  Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 4 lata doświadczenia zawodowego. Ekspert w dziedzinie peelingów medycznych ze szczególnym uwzględnieniem problemu zmian barwnikowych. Jest autorką pracy na temat metabolizmu skórnego substancji depigmentacyjnych. Swoją wiedzę podnosi uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Największą radość sprawia jej zadowolenie klienta z efektów przeprowadzonych zabiegów.

  “Na zabieg Clearlift zapisała mnie moja przyjaciółka z okazji urodzin, na początku strasznie się bałam. Jednak moje obawy poszły w kąt, od momentu przekroczenia progu  Dr Legrand. Na recepcji przywitała mnie miła Pani, zaproponowała kawę i próbowała odstresować. W gabinecie zaopiekowała się mną pani Ania. Posiada ona dużą wiedzę na temat kosmetologii. Dokładnie wytłumaczyła mi na, czym będzie polegał zabieg, jak szybko zobaczę efekty i że nie będzie mnie bolał. Miała rację, nic nie bolało, byłam spokojna przez całą godzinę i słuchałam muzyki oraz rozmawiałam z Panią Anią już o kolejnych możliwych zabiegach. Polecam Clearlift, panią Anię i  Dr Legrand, ja na pewno tam wrócę.” – opinia klientki z portalu dobrakosmetyczka.pl

 • Mgr Sabina Durczewska - kosmetolog

  Absolwentka prestiżowej Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, o ponad 5 latach doświadczenia zawodowego. Autorka pracy magisterskiej o tytule „Zakażenia bakteryjne i wirusowe a rozwój chorób alergicznych”. Swoje umiejętności szlifowała na licznych kursach i szkoleniach takich jak laseroterapia i mezoterapia igłowa oraz peelingi medyczne. Jej pasja to śledzenie najnowszych trendów w kosmetologii estetycznej oraz nowinki pośród zabiegów antiaging. Nic nie sprawia jej większej radości niż uśmiech zadowolonego klienta.

 • Mgr Aneta Koczur - kosmetolog

  Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 8 lat doświadczenia zawodowego. Jej praca naukowa dotycząca skuteczności depilacji laserowej w przypadku hirsutyzmu idopatycznego została opublikowana w czasopiśmie Kosmetologia Estetyczna. Szczególnie interesuje ją zastosowanie najnowszych technologii w zabiegach kosmetyki estetycznej. Swoją wiedzę podnosi uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach.

  “Chciałam odmłodzić swoją skórę, ale bez wykorzystywania inwazyjnego lasera. Znalazłam informację w internecie o Dr Legrand. Postanowiłam umówić się na konsultację z kosmetologiem, miałam wielkie szczęście, że trafiłam na Panią Anetkę. Rozmowa o możliwościach pielęgnacyjnych mojej skóry oraz jej analiza trwała 30 minut. Po konsultacji zdecydowałam się na zabieg Peeling medyczny Ferulac Peel. Zabieg był przyjemny dzięki, muzyce lecącej w gabinecie i troskliwej opiece Pani Anetki. Po zabiegu moja skóra jest widocznie rozjaśniona, nawilżona i wygładzona.  Dr Legrand to niesamowite miejsce, bardzo eleganckie oraz z profesjonalną obsługą. Jestem zachwycona rezultatami zabiegu oraz wielką wiedzą Pani Anetki. Już zapisałam się na kolejny zabieg. Jeśli szukasz dobrej kliniki oraz kosmetologa to zapoznaj się z ofertą Dr Legrand.” – opinia klientki z portalu dobrakosmetyczka.pl

 • Mgr Aleksandra Zarzycka - linergistka

  Absolwentka Krakowskiej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji filmowej FAM oraz szkoły wizażu FACE ART Marcina Szczepaniaka w Krakowie. Licencjowana lingeristka prestiżowej niemieckiej firmy LONG TIME LINER. Laureatka ELITARNYCH MISTRZOSTW POLSKI w Makijażu Permanentnym LONG TIME LINER w 2017r. Ukończyła cykl szkoleń z makijażu permanentnego w renomowanej szkole BROADWAY BEAUTY.
  “Pani Ola w 3 słowach: profesjonalistka z pewną ręką i dobrym gustem! Umie doradzić i zna się na swoim fachu! Gorąco polecam!” – opinia pacjentki Angeliki
 • Michał Tkacz - trener personalny

  Absolwent Akademii Fizycznej w Krakowie. Certyfikowany trener personalny, który doskonale rozumie osoby z nadwagą, ponieważ sam zmagał się z tym problemem. W ciągu 6 miesięcy zredukował swoją wagę o 50 kg. Połączenie wykształcenia, licznych szkoleń oraz osobistego doświadczenia sprawia, że potrafi idealnie dobrać program treningowy do potrzeb każdego klienta. Ukończył wiele prestiżowych i międzynarodowych kursów między innymi: certyfikowany ekspert oceny  FMS oraz Train Movement.

 • Mgr inż. Bożena Mrugała - manager

  Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 3 lata doświadczenia zawodowego w branży kosmetycznej. Jej hobby to kosmetyki – ich skład, zastosowanie, właściwy dobór. Jest autorką pracy dotyczącej właściwości użytkowych i reologicznych białek serwatkowych w kosmetykach. Obsługa klienta to jej pasja, lubi pracę z ludźmi i zaraża entuzjazmem.

 • Barbara Woźniak - obsługa klienta

  Codziennie z uśmiechem i nieskrywaną radością wita klientów wchodzących do naszej kliniki. Uwielbia pracę z ludźmi dlatego od 9 lat zdobywała w tej dziedzinie doświadczenie pracując dla wiodących marek kosmetycznych. Pasjonatka umiejąca doskonale dobrać kosmetyki i zabiegi do indywidualnych potrzeb klienta, charakteryzuje ją wyjątkowe poczucie empatii i niezmienny entuzjazm.

 • Karolina Stempel - specjalista ds. social media

  Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Analityka Gospodarcza. To dzięki niej media społecznościowe Dr Legrand są zawsze pełne ciekawych informacji i aktualnych wydarzeń. Profesjonalistka w każdym calu, charakteryzująca się niezwykłą kreatywnością i zamiłowaniem do wyśmienitej kawy.