Usuwanie tatuażu - laser Q-Switch

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

4-8 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe

CENA

od 350 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

od 15 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

usuwanie tatuażu

Recenzje

Do skorzystania z usług Legranda namówił mnie kumpel, który też wcześniej usuwał u nich starą nieudaną dziarę. Od pierwszej chwili byłem pod wrażeniem: miłej i profesjonalnej obsługi, no i tych najnowocześniejszych laserów. Do usuwania tatuażu używają lasera Q-switch i udało się:D Byłem zaledwie na 4 zabiegach i efekt świetny! Śladu nie ma. Mogę w końcu zapomnieć o tej szpecącej dziarze.

Jarek

Dłuższą chwilę zajęło mi wyszukanie miejsca, gdzie mogłabym usunąć tatuaż. W końcu okazało się, że jeden ze znajomych miał już za sobą akcję z usuwaniem dziary. Polecił mi dr Legrand w Krakowie . Zapisałam się. Poszłam. Usunęłam tatuaż. No dobra, potrzebne były 4 zabiegi, ale faktycznie efekt rewelacyjny i wart swojej ceny. Dzięki bardzo za pomoc w pozbyciu się szpecącego tatuażu. Chętnie wypróbuję też u nich jeszcze zabieg na naczynka, bo już jakiś czas mam z nimi problem, a widziałam że też mają dobrą ofertę na nie. Jednym słowem polecam :)

Alicja

Ja swój tatuaż usunęłam w Dr Legrand w Krakowie. Uważam, że podjęłam wtedy najlepszą z możliwych decyzji. Tatuaż zrobiłam w wieku 19 lat, jako pamiątka po maturze, jednak nie chciałabym mieć już słoneczka na kościach lędźwiowych, chyba jestem już na to za duża i wstyd mi go pokazywać na plaży. Zabieg był usuwany nowoczesnym laserem, wcześniej lekarz przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad, dzięki czemu miałam pewność, że się mną dobrze zaopiekuje. Zrobiłam dwa zabiegi, została śladowa ilość atramentu, dlatego wykonam dla pewności jeszcze jeden, ale już w tym momencie widzę, że ładnie się goi i nie będzie niechcianych blizn. Polecam każdemu dr Legrand i ten laser.

Patrycja

OPIS ZABIEGU

Laserowe usuwanie tatuażu metodą Q-Switch

Alma Harmony XL Pro Q-Switch to innowacyjne urządzenie, łączące działanie lasera, światła i ultradźwięków, które niezwykle skutecznie i precyzyjnie usuwa tatuaże. W przeciwieństwie do stosowanych powszechnie rozwiązań, Q-Switch nie działa powierzchniowo, lecz w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu nie uszkadza naskórka ani nie powoduje powstawania szpecących blizn. Laserowe usuwanie tatuażu metodą Q-Switch pozwoli Cipozbyć się niechcianego tatuażu, nie pozostawiając przy tym blizn. Z powodzeniem ta najnowocześniejsza metoda jest stosowana przez specjalistów do usuwania makijażu permanentnego, a nawet przebarwień.

Usuwanie tatuażu Q-Switch to jedna z najnowocześniejszych metod!

Emitując ultrakrótki impuls do skóry właściwej, laser rozbija barwnik na bardzo małe elementy, które następnie zostają zneutralizowane i w naturalny sposób usunięte przez organizm. Innowacyjność lasera tkwi w jego nad przeciętnej precyzji i działaniu w najgłębszych partiach skóry. Tkanki łączne wokół tatuaży nie podlegają zniszczeniu, ponieważ wiązka lasera uderza tylko w tatuaż (tusz). To bezpieczny sposób na pozbycie się tatuażu. Rewolucyjna technologia Q-Switch pobudza jednocześnie procesy immunologiczne skóry, przez co zmusza ją do szybszej regeneracji. Dzięki zastosowaniu najnowszych i całkowicie bezpiecznych rozwiązań, usuwanie tatuażu metodą Q-Switch może być stosowane nawet na najbardziej wrażliwych i delikatnych obszarach ciała, takich jak: okolice oczu, uszu, szyi i dekoltu. W zależności od wskazań medycznych, zabieg może przebiegać bez znieczulenia lub w znieczuleniu miejscowym. Konsultacja medyczna jest konieczna, aby móc wyeliminować ewentualne przeciwwskazania. Zabiegowi usuwania tatuażu nie mogą poddać się osoby cierpiące na bielactwo, infekcje czy stany zapalne skóry. Nadwrażliwość na światło, epilepsja, ciąża i leki światłouczulające również nie pozwalają na przeprowadzenie zabiegu. O wszystkich przeciwwskazaniach pacjent zostaje poinformowany podczas wizyty kontrolnej.

Zalety laserowego usuwania tatuażuQ-Switch

Dla uzyskania zadowalającego efektu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, przy czym ilość zabiegów określa lekarz, uwzględniając rodzaj zastosowanego barwnika, głębokość tatuażu i formę jego wykonania oraz indywidualne oczekiwania klienta. Jednak zazwyczaj jest to około 6 sesji przy czarnych tatuażach.Kolorowe tatuaże mogą wymagać większej liczby zabiegów.Kolor tuszu z dnia na dzień słabnie, a w efekcie tatuaż znika ze skóry. Dla powodzenia terapii laserem Q-Switch niezwykle istotne jest przestrzeganie zaleceń kosmetologa odnośnie pielęgnacji skóry po każdym z zabiegów. Czas gojenia się skóry po zabiegu jest trudny do oszacowania, ponieważ zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i przestrzegania zaleceń. Jednak regenerację skóry pacjenci zauważają po około 8 tygodniach.

Zapraszamy na usuwanie tatuażu do Dr Legrand Kraków. Zapewniamy najnowsze i bezinwazyjne metody, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegu oraz konkurencyjne ceny.

Efekty
ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

nowotwory

stany zapalne skóry

bielactwo

ciąża

leki fotouczulające

mocna opalenizna

CENNIK
do 4 cm2
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
800 PLN
do 9 cm2
1 zabieg
450 PLN
3 zabiegi
1050 PLN
do 16 cm2
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1300 PLN
do 25 cm2
1 zabieg
600 PLN
3 zabiegi
1500 PLN
powyżej 25 cm2
1 zabieg
cena ustalana po konsultacji - PLN
3 zabiegi
cena ustalana po konsultacji - PLN
makijaż permanentny
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
cena ustalana po konsultacji - PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01