Zamykanie rozszerzonych naczynek - laser Nd:YAG

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3 - 4 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały

CENA

od 200 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

5 - 40 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK

OPIS ZABIEGU

Zamykanie naczynek z wykorzystaniem Nd:YAG Alma Harmony XL Pro

Nd:YAG Alma Harmony XL Pro to jedyny w Krakowie najnowszej generacji aparat przeznaczony do laserowego zamykania rozszerzonych naczynek i leczenia głębokich żył. Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu, laser przenika głębiej i szybciej ogrzewa głębokie zmiany, usuwając je w sposób precyzyjny i bez uszkadzania naskórka.

Przebieg procesu zamykania rozszerzonych naczyń

Pod wpływem działania lasera naczynka ulegają koagulacji i trwałemu zamknięciu. Towarzyszące zabiegowi chłodzenie kontaktowe gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu, minimalizując przy tym ryzyko niepożądanych zmian, zwiększając komfort pacjenta. Ukierunkowany promień umieszczony w unikalnej soczewce lasera czyni widocznymi nawet najmniejsze naczynia, dzięki czemu możliwa staje się precyzyjna likwidacja rozszerzonych naczynek i niewielkich żylaków. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu rekomendowana jest seria kilku zabiegów.

W Dr Legrand Krakówzamykanie rozszerzonych naczyń przebiega w komfortowych warunkach pod okiem doświadczonych specjalistów. Nd:YAG Alma Harmony XL Pro to skuteczna metoda, która gwarantuje szybki i długotrwały efekt.

Jak długo trwa zabieg?

Zamykanie naczynek zależy od wielkości obszaru ciała, który poddajemy zabiegowi.

Jak powinnam przygotować ciało do zabiegu?

Skóra, która zostanie poddana zabiegowi, powinna być czysta. Procedura zabiegu jest zawsze poprzedzona wcześniejszą konsultacją z naszym specjalistą, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Jakie są efekty po laserowym zamykaniu rozszerzonych naczyń?

Efekty są widoczne natychmiastowo! Zamykanie naczynek jest metodą nieinwazyjną, co powoduje obkurczenie oraz zminimalizowanie widoczności naczynek już po pierwszym zabiegu laseroterapii. Tuż po zabiegu zmiana po naczynkach może ulec rozjaśnieniu, ale bez obaw! Ślad znika całkowicie po około dwóch tygodniach.

Zlikwiduj nieestetyczne pajączki!

Zabieg polecany jest szczególnie w celu likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i nogach, rubinków, niewielkich żylaków, leczeniu rumienia. Miejscowe i rozległe zaczerwienienia skóry oraz zmiany naczyniowe to problem, z którym boryka się wiele osób. U większości to tylko problem kosmetyczny, jednak może objawiać się również zaburzeniami krążenia. Przypadłość ta jest uciążliwa i może wpływać na zaniżoną samoocenę i brak akceptacji swojego ciała. W Dr Legrand przywrócimy Ci radość i komfort życia. Nie czekaj umów się na zabieg już dziś!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01