Zamykanie rozszerzonych naczynek - laser Nd:YAG

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3 - 4 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały

CENA

od 200 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

5 - 40 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

zmiany naczyniowe na twarzy

zmiany naczyniowe na nogach

Recenzje

Jeśli macie podobnie jak ja problem z rozszerzonymi naczynkami i pierwszymi oznakami żylaków na nogach to Dr Legrand jest najlepsza w usuwaniu tego typu problemów. Korzystałam z zabiegów na naczynka laserem Nd:YAG i w końcu raz a porządnie pozbyłam się tych szpecących rozszerzonych naczynek. W ogóle sama atmosfera w Dr Legrand jest bardzo przyjemna. Mimo że byłam na zabiegu to cały czas czułam się komfortowo i byłam zrelaksowana. Ten laser ma też funkcję chłodzącą i sam zabieg okazał się nadspodziewanie przyjemny!

Wera

Bardzo chciałam zamknąć sobie naczynka na twarzy za pomocą lasera, ale cały czas się bałam takiego zabiegu. Poszłam na konsultację do Dr Legrand, , Pani Anetka wyjaśniła mi dokładnie działanie laseru, opowiedziała o przeciwwskazaniach i zaletach zabiegu, bardzo mnie uspokoiła, dlatego postanowiłam oddać się w jej ręce. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i bez bólu, moja twarz była delikatnie zaczerwieniona, ale teraz wyglądam bardzo dobrze. Po zabiegu Kosmetolog nadal interesował się moim zdrowiem. Na pewno zdecyduje się na inne zabiegi w Dr Legrand ponieważ jestem bardzo zadowolona z ich usług. Polecam wszystkim znajomym Dr Legrand.

Zuzanna

OPIS ZABIEGU

Nd:YAG Alma Harmony XL Pro to jedyny w Krakowie najnowszej generacji aparat przeznaczony do laserowego zamykania rozszerzonych naczynek i leczenia głębokich żył. Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu, laser przenika głębiej i szybciej ogrzewa głębokie zmiany, usuwając je w sposób precyzyjny i bez uszkadzania naskórka.

Pod wpływem działania lasera naczynka ulegają koagulacji i trwałemu zamknięciu. Towarzyszące zabiegowi chłodzenie kontaktowe gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu, minimalizując przy tym ryzyko niepożądanych zmian, zwiększając komfort pacjenta. Ukierunkowany promień umieszczony w unikalnej soczewce lasera czyni widocznymi nawet najmniejsze naczynia, dzięki czemu możliwa staje się precyzyjna likwidacja rozszerzonych naczynek i niewielkich żylaków. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu rekomendowana jest seria kilku zabiegów.

W Dr Legrand w Krakowie usuwanie rozszerzonych naczynek przebiega w komfortowych warunkach pod okiem doświadczonych specjalistów. Nd:YAG Alma Harmony XL Pro to skuteczna metoda, która gwarantuje szybki i długotrwały efekt. Zabieg polecany jest szczególnie w celu likwidacji zmian naczyniowych na twarzy i nogach, rubinków, niewielkich żylaków, leczeniu rumienia.

Miejscowe i rozległe zaczerwienienia skóry oraz zmiany naczyniowe to problem, z którym boryka się wiele osób. U większości to tylko problem kosmetyczny, jednak może objawiać się również zaburzeniami krążenia. Przypadłość ta jest uciążliwa i może wpływać na zaniżoną samoocenę i brak akceptacji swojego ciała. W Dr Legrand przywrócimy Ci radość i komfort życia. Nie czekaj umów się na zabieg już dziś!

Zapraszamy Dr Legrand – Kraków, ul. Zamkowa 2A/5!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak
PRZECIWWSKAZANIA

ciąża, karmienie piersią

nowotwory

infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

choroby autoimmunologiczne

skłonność do bliznowacenia

stosowanie leków światłouczulających

nerwica, depresja

świeża opalenizna

choroby układu krążenia (zakrzepica, hemofilia)

CENNIK
twarz
1 zabieg
200 - 500 PLN
nogi
1 zabieg
200 - 1000 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01