To co powstrzymuje ludzi, to nie jakość ich pomysłów, tylko brak wiary w siebie.

Usuwanie rozstępów - laser iPIXEL

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-5 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

trwałe

CENA

od 700 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalne

CZAS ZABIEGU

5-20 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

rozstępy

rozstępy po ciąży

Recenzje

Moim problemem były zawsze rozstępy, w okresie dojrzewania za szybko urosłam, więc pojawiły się szybko, największe występowały pod kolanami, co sprawiało, że wstydziłam się zakładać sukienkę lub spodenki. W internecie znalazłam Dr Legrand, byłam bardzo ciekawa czy mogą mi pomóc, bardzo miła Pani udzieliła mi informacji przez telefon i zaprosiła na konsultację, bez zastanowienia zgodziłam się. Pani Anetka przeprowadziła konsultację i stwierdziła że jestem idealną kandydatką do przeprowadzenia zabiegu usuwania rozstępów laserem IPIXEL. Bardzo się bałam, ale dzięki jej profesjonalnemu podejściu strach przeszedł. Zabieg był szybki i mnie osobiście nie bolało. Po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Po drugim nieestetyczne prążki stały się prawie niewidoczne, a po trzecim nie mam śladu. Jestem zachwycona profesjonalizmem obsługi oraz najwyższej jakości sprzętem, na pewno będę do niej wracać i polecać znajomym.

Bożena

OPIS ZABIEGU

Technologia iPIXEL to najnowocześniejszy system laserowy do usuwania rozstępów. Jej skuteczność opiera się na rewolucyjnych metodach, które pozwalają uzyskać znacznie lepsze efekty w o wiele krótszym czasie, aniżeli było to możliwe w przypadku starszych strategii. W przeciwieństwie do laserów nieablacyjnych iPIXEL działa wybiórczo, nie likwidując całej górnej warstwy skóry, lecz tworząc na jej powierzchni mikrouszkodzenia w postaci zespołu punktów (pixeli).

Zasada działania lasera iPIXEL

Promień lasera dociera do komórek skóry, niszcząc zdegenerowane włókna kolagenowe i elastynowe budujące rozstępy, jednocześnie stymulując komórki skóry do odbudowy włókien prawidłowych. Pozostawiona pomiędzy pixelami nienaruszona tkanka, czyli zdrowe komórki, znacząco przyspieszają odbudowę kolagenu i gojenie poddanego terapii obszaru, które w efekcie prowadzi do gwałtownego złuszczenia i całkowitej przebudowy skóry. Zastąpienie starych włókien zdrowymi skutkuje znaczącą poprawą wyglądu skóry i zmniejszeniem lub nawet całkowitą redukcją nieestetycznych pręg. Zastosowanie mocy wyższej, niż w przypadku laserów nieablacyjnych pozwala na wykonanie zabiegu w czasie krótszym o połowę, przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu ryzyka oparzeń.

Skuteczna likwidacja głębokich rozstępów

Innowacyjny system dedykowanych końcówek umożliwia uzyskanie rewelacyjnych efektów bez względu na głębokość zmian skórnych, wielkość czy wrażliwość leczonego obszaru ciała. Laser frakcyjny wykorzystywany w Dr Legrand to precyzyjny i bezpieczny zabieg, którego całkowite efekty widoczne są w okresie kilku-kilkunastu tygodni po zakończeniu terapii. W zależności od potrzeb i efektów zabiegi można wykonać okresowo (1-6 zabiegów), co kilka tygodni, przy czym każdy kolejny wzmacnia już uzyskane efekty terapii.

Laserowe usuwanie rozstępów jest szczególnie polecane w celu likwidacji rozstępów po ciąży lub powstałych w wyniku gwałtownych zmian wagi, szybkiego wzrostu czy wahań hormonalnych. Zabieg wykazuje wyższą skuteczność w przypadku świeżych pęknięć skóry, charakteryzujących się czerwonym lub różowym kolorem, które to mogą zostać całkowicie zredukowane w przebiegu terapii. Z kolei dawne o porcelanowym kolorze są mniej podatne na zabieg.

Nie czekaj, umów się na usuwanie rozstępów w Krakowie w Dr Legrand!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

świeża opalenizna

stosowanie leków światłouczulających

znacznie przesuszona skóra

skłonność do postawania bliznowców

cukrzyca

ciąża,

zaburzenia krzepnięcia krwi

zakażenia wirusowe

przyjmowanie antykoagulantów

CENNIK
usuwanie rozstępów
1 zabieg
od 700 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01