To czego boimy się najbardziej jest przeważnie tym, co właśnie powinniśmy zrobić.

Usuwanie blizn - laser iPIXEL

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-5 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

trwałe

CENA

od 300 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalne

CZAS ZABIEGU

5-15 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

zależnie od obszaru zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

blizny po operacjach

blizny po wypadkach

blizny po oparzeniach

blizny po trądziku

Recenzje

Kocham mojego synka, ale nienawidziłam blizny po cesarskim cięciu, ciągle przypominała mi poród, czułam się przez nią nie atrakcyjna i nie kochana przez męża. Nie pokazywałam się w ogóle w bieliźnie. Postanowiałm za namową koleżanki udać się na konsultację do Dr Legrand, tam kosmetolog po konsultacji z lekarzem wykonała mi zabieg laserowego usunięcia blizny. Po trzech zabiegach moje ciało znów jest piękne i zgrabne, i nie widać, że urodziłam dziecko. Polecam, zabieg w moim przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę!

Gosia

OPIS ZABIEGU

Technologia Harmony XL Pro – iPIXEL to najnowocześniejszy system laserowy do usuwania i korekcji nawet bardzo głębokich blizn. Skuteczność laseroterapii iPIXEL w likwidacji blizn opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach, które pozwalają uzyskać znacznie lepsze efekty w o wiele krótszym czasie, aniżeli było to możliwe w przypadku starszych rozwiązań. W przeciwieństwie do laserów nieablacyjnych, laser Harmony XL Pro – iPIXEL działa wybiórczo, nie usuwając całej górnej warstwy skóry, lecz tworząc na jej powierzchni mikrouszkodzenia w postaci zespołu punktów (pixeli). Promień lasera dociera do komórek skóry, niszcząc je w procesie odparowania wody. Pozostawiona pomiędzy pixelami nienaruszona tkanka, czyli zdrowe komórki, znacząco przyspieszają odbudowę kolagenu i gojenie poddanego terapii obszaru, które w efekcie prowadzi do całkowitej przebudowy skóry i wyrównania jej niedoskonałości oraz spłycenia lub całkowitej likwidacji blizn.

 

Zastosowanie mocy wyższej, niż w przypadku laserów nieablacyjnych pozwala na wykonanie zabiegu w czasie krótszym o połowę, przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu ryzyka oparzeń. Innowacyjny system dedykowanych końcówek umożliwia uzyskanie rewelacyjnych efektów bez względu na głębokość blizn, wielkość czy wrażliwość leczonego obszaru ciała. Laser frakcyjny na blizny to precyzyjny i bezpieczny zabieg, którego całkowite efekty widoczne są w okresie 3-6 miesięcy, choć sama regeneracja skóry trwa do 28 dni. Najlepsze rezultaty uzyskuje się dzięki powtórzeniu 3-4 zabiegów w odstępach około 4-6 tygodni.

 

Laser Harmony XL Pro – iPIXEL zapewnia rewelacyjne efekty w przypadku: blizn potrądzikowych (zmniejszenie głębokości, wyrównanie brzegów, wygładzenie blizn wypukłych, wyrównanie kolorytu skóry), blizn powypadkowych i po oparzeniach (zmiękczenie blizn, likwidacja przykurczów spowodowanych przez blizny, poprawa kolorytu skóry) oraz blizn pooperacyjnych – przerostowych i zanikowych (wygładzenie powierzchni, zmniejszenie blizn poprzez zbliżenie brzegów).

Efekty
ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

infekcja bakteryjna

infekcja wirusowa

izotretynoina

twardzina

radioterapia

zaburzenia gojenia

ciąża

karmienie piersią

świeża opalenizna

stosowanie leków światłouczulających

nowotwory

cukrzyca

CENNIK
twarz
1 zabieg
700 PLN
3 zabiegi
1700 PLN
policzki
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1100 PLN
w zależności od wielkości blizny
1 zabieg
od 300 PLN
3 zabiegi
- PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01