Usuwanie przebarwień - Harmony ClearLift™

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-4 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe

CENA

od 300 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30-60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

Melasma

Recenzje

O moją skórę po 40+ dba zespół Dr Legrand w Krakowie. Regularnie chodzę do nich na zabieg Clearlift. Jestem zachwycona efektami, mimo, że koleżanki mnie mocno straszyły laserem, nie żałuje. Po dwóch zabiegach moja skóra stała się promienna, jaśniejsza i znikły przebarwienia słoneczne tak zwane wspomnienia z wakacji. Polecam Panią klinikę, tam Pani Ania wybierze odpowiednie kosmetyki i zabiegi z myślą o dobru dla skóry.

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ClearLift! Na mojej skórze pojawiły się przebarwienia po wakacyjnym urlopie. Postanowiłam skorzystać z tego zabiegu jesienią, bo tak jest zalecany. Laser świetnie poradził sobie z pojawionymi się na mojej skórze zmianami. Dodatkowo też jest bardziej elastyczna i zmienił się owal twarzy! Gorąco polecam.

Ewa

OPIS ZABIEGU

Harmony Dye-VL to najnowocześniejszy aparat do bezpiecznego i precyzyjnego laserowego usuwania przebarwień skóry. Zabiegi rozjaśniające z wykorzystaniem lasera Harmony cechuje wysoka skuteczność – już po pierwszej sesji skóra zyskuje zdecydowanie młodszy wygląd, a jej struktura i koloryt wyrównują się.

Uzyskanie tak szybkich i widocznych efektów możliwe jest dzięki technologii laserowej, która pozwala na aplikację wysokiej energii impulsu przy jednoczesnym krótszym, a tym samym bezpiecznym dla pacjenta czasie jego ekspozycji. Energia wiązki lasera, wnikając w głąb skóry, likwiduje przebarwienia i powoduje zamknięcie rozszerzonych naczynek. Jednocześnie stymuluje produkcję kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo efekt liftingu i widocznego odmłodzenia. Ciągły ruch głowicy zapewnia dynamiczne naświetlanie skóry, umożliwiając wykonanie zabiegu szybko i bezboleśnie. Decydując się na usuwanie przebarwień na twarzy w Dr Legrand w Krakowie, masz gwarancję najwyższej jakości leczenia. Nasi specjaliści troszczą się o najlepsze efekty oraz stosują nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone metody leczenia.

Dla uzyskania maksymalnego efektu rekomendowana jest seria 3-4 zabiegów. Zabieg polecany jest szczególnie w celu likwidacji przebarwień, trądziku różowatego, plam, rumienia, a także zamykania drobnych naczyń krwionośnych oraz poprawy elastyczności i usunięcia objawów fotostarzenia skóry.

Zapraszamy na zabieg do Dr Legrand w Krakowie przy ul. Zamkowej 2A/5. Zapewniamy kompleksową diagnostykę, konkurencyjne ceny oraz skuteczną poprawę kondycji skóry!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

nowotwory

ciąża, karmienie piersią

choroby układu krążenia

choroby naczyń krwionośnych

cukrzyca

choroby układu nerwowego

choroby krwi i układu krzepnięcia

depresja, nerwica

choroby zakaźne

choroby skóry

opryszczka

stosowanie leków światłouczulających

CENNIK
twarz
1 zabieg
od 300 do 700 PLN
3 zabiegi
od 810 do 1890 PLN
szyja
1 zabieg
od 300 do 600 PLN
3 zabiegi
od 810 do 1620 PLN
grzbiet dłoni
1 zabieg
od 300 do 600 PLN
3 zabiegi
od 810 do 1620 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01