Usuwanie przebarwień - laser ClearLift™

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3-4 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe

CENA

od 300 PLN

ZNIECZULENIE

opcjonalnie

CZAS ZABIEGU

30-60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

Melasma

Recenzje

O moją skórę po 40+ dba zespół Dr Legrand w Krakowie. Regularnie chodzę do nich na zabieg Clearlift. Jestem zachwycona efektami, mimo, że koleżanki mnie mocno straszyły laserem, nie żałuje. Po dwóch zabiegach moja skóra stała się promienna, jaśniejsza i znikły przebarwienia słoneczne tak zwane wspomnienia z wakacji. Polecam Panią klinikę, tam Pani Ania wybierze odpowiednie kosmetyki i zabiegi z myślą o dobru dla skóry.

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ClearLift! Na mojej skórze pojawiły się przebarwienia po wakacyjnym urlopie. Postanowiłam skorzystać z tego zabiegu jesienią, bo tak jest zalecany. Laser świetnie poradził sobie z pojawionymi się na mojej skórze zmianami. Dodatkowo też jest bardziej elastyczna i zmienił się owal twarzy! Gorąco polecam.

Ewa

OPIS ZABIEGU

Jedyny zabieg laserowego usuwania przebarwień, który może być wykonywany przez cały rok! Medyczny laser frakcyjny Harmony ClearLift działa w głębokich warstwach skóry, nie uszkadzając naskórka, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny, nawet latem.

Na skutek zastosowania najnowszej technologii zabieg jest bezinwazyjny, nie wiąże się z bólem, ani okresem rekonwalescencji. Nie występuje efekt łuszczenia, czy też zaczerwienienia, więc już chwilę po jego zakończeniu istnieje możliwość powrotu do codziennej aktywności. Urządzenie może być stosowane nawet w delikatnych miejscach, takich jak okolice oczu, szyja czy dekolt. Dzięki ClearLift koloryt skóry staje się wyrównany i jednolity. Dodatkowo działa odmładzająco – sprawia, że skóra staje się gładsza, a także bardziej jędrna i elastyczna. W celu utrwalenia efektu i uzyskania w pełni satysfakcjonujących rezultatów terapii zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów. W klinice Dr Legrand są one przeprowadzane tylko przez doświadczonych specjalistów.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

nowotwory

ciąża, karmienie piersią

choroby układu krążenia

choroby naczyń krwionośnych

cukrzyca

choroby układu nerwowego

choroby krwi i układu krzepnięcia

depresja, nerwica

choroby zakaźne

choroby skóry

opryszczka

stosowanie leków światłouczulających

CENNIK
twarz
1 zabieg
600 PLN
3 zabiegi
1500 PLN
szyja
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1200 PLN
dekolt
1 zabieg
500 PLN
3 zabiegi
1200 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
900 PLN
3 zabiegi
2100 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
1200 PLN
3 zabiegi
3000 PLN
grzbiet dłoni
1 zabieg
300 PLN
3 zabiegi
600 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01