Nanotechnologia w walce z fotostarzeniem skóry i przebarwieniami

Odmładzanie - peeling Ferulac Peel

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

3 zabiegi

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwałe przy stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji domowej

CENA

300-350 PLN

ZNIECZULENIE

nie dotyczy

CZAS ZABIEGU

30 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

24 godziny po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK

OPIS ZABIEGU

Peeling medyczny Ferulac Peel to peeling najnowszej generacji o działaniu depigmentacyjnym, antyoksydacyjnym i anti-aging. Wykorzystując nanotechnologię uzyskano efekt głębszej penetracji składników aktywnych i przedłużony czas ich działania w skórze. W zabiegu wykorzystano kwas ferulowy, który neutralizuje wolne rodniki, wzmacnia działanie witaminy C i E oraz chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dodatkowo zastosowano floretynę, zwiększającą penetrację składników aktywnych i hamującą aktywność elastazy- enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych. Po zabiegu normalizacji ulega praca gruczołów łojowych, skóra jest rozjaśniona, nawilżona i wygładzona. W Dr Legrand wykonujemy odmładzający peeling medyczny na twarz, szyję i dekolt.

Zastosowanie kwasu ferulowego

Kwas ferulowy ma również zastosowanie w “bankietowym” zabiegu Ferulac Special dającym natychmiastowy efekt rozjaśnienia. Dzięki połączeniu kwasu z preparatami zawierającymi wysoko skoncentrowaną witaminę C uzyskaliśmy możliwość wzmocnienia bariery ochronnej skóry, wyrównanie jej kolorytu ale również pobudzenie jej do syntezy kolagenu co sprawia, że zabieg ma również działanie przeciwzmarszczkowe. Ferulac Special jest zabiegiem nie powodującym łuszczenia się skóry, polecanym szczególnie przed ważnym wyjściem, imprezą czy spotkaniem ze względu na natychmiastowy i spektakularny efekt rozświetlenia i rozjaśnienia który zniweluje niedoskonałości i odmłodzi wygląd skóry.

 

W klinice Dr Legrand podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta. Potrzeby skór mogą być bardzo różne. Wychodząc im naprzeciw do peelingów medycznych wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marki HD, która umożliwia ich łączenie, a tym samym rozwiązanie kilku problemów w czasie jednej wizyty. Pragniesz pozbyć się trądziku różowatego, rumienia czy też przebarwień? A może chcesz przywrócić swojej skórze młody wygląd, blask lub odpowiedni poziom nawilżenia? Teraz to wszystko możliwe jest podczas jednego zabiegu. Wiele problemów, jedno rozwiązanie!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01