Dzień Matki

ZABIEG W SKRÓCIE

CENA

od 195
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK

OPIS ZABIEGU

Z okazji Dnia Matki Dr Legrand przygotował 3 propozycje w formie eleganckiego zaproszenia, będące idealną formą podarunku dla Mamy. Do każdej z propozycji dołączone są wysokiej jakości kosmetyki z linii profesjonalnej włoskiej firmy Bioline, które Mama otrzyma po zabiegu w formie prezentu.

Zaproszenie można kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy dokonać wpłaty na konto bankowe Dr Legrand podając nazwę zestawu. Eleganckie Zaproszenie wyślemy pocztą pod wskazany adres,a prezent w postaci kosmetyków Mama otrzyma na miejscu po wykonanym zabiegu.

 

PURE SILVER – peeling kawitacyjny + prezent w postaci maski w kremie BIOLINE do pielęgnacji domowej

Pure Silver to zestaw przygotowany dla Mam, które potrzebują delikatnego oczyszczenia i odżywienia skóry. To połączenie odświeżających właściwości peelingu kawitacyjnego oraz pielęgnacji odpowiednio dobranej do potrzeb skóry po wcześniejszej analizie komputerowej. Zabieg wzbogacony jest o niezwykle relaksujący masaż karku, szyi i dekoltu.

Czas trwania: 75 min.
Prezent do zabiegu: maska kremowa 20 ml Bioline

 

GOLDEN RELAX – zabieg pielęgnacyjny z jednej z 4 ekskluzywnych serii Bioline + prezent w postaci kremu na dzień do pielęgnacji domowej Bioline.

Golden Relax to kwintesencja zapachu, odprężenia i głębokiego relaksu połączonego z dobroczynnymi właściwościami niezwykłych preparatów Bioline. To wyjątkowy zabieg delikatnie oczyszczający i mocno odżywiający skórę, który połączony jest z firmowym masażem Bioline. Idealny wybór dla Mam, które potrzebują odpocząć, zrelaksować się i jednocześnie dostarczyć skórze najwyższej jakości składników odżywczych.

Czas trwania: 75 min.
Prezent do zabiegu: krem 50 ml na dzień firmy Bioline

 

PLATINUM LIFT – laserowy zabieg nowej generacji ClearLift + prezent w postaci kremu na dzień do pielęgnacji domowej Bioline.

Platinum Lift zdecydowanie przypadnie do gustu Mamom, które uwielbiają nowinki ze świata kosmetyki. Clear Lift to nieablacyjny laser liftingujący, powodujący skrócenie włókien kolagenowych i napięcie skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, dlatego może być bezpiecznie wykonywany cały rok. Idealny dla Mam, które chcą odjąć sobie kilka lat.

Czas trwania: 60 min.
Prezent do zabiegu: krem 50 ml na dzień firmy Bioline

Efekty
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01