Dlaczego my

Dr Legrand – aesthetic clinic

To wyjątkowa placówka medyczna oferująca bogaty wachlarz zabiegów dla kobiet i mężczyzn z różnymi potrzebami i problemami zdrowotnymi. Naszą misją jest zapewnienie pacjentkom wszechstronnej opieki na każdym etapie terapii. Od diagnozy problemu uwzględniającej cały szereg różnorodnych czynników, poprzez samą terapię aż po podtrzymanie jej efektów i dalszą profilaktykę – nasi wybitni lekarze specjaliści stale czuwają nad zdrowiem i samopoczuciem naszych pacjentów.

Nasz zespół

Nasza kadra medyczna to lekarze medycyny estetycznej i chirurdzy plastycy z wieloletnią praktyką i bogatym doświadczeniem oraz kosmetolodzy. Cechuje ich dbałość o dogłębną i wszechstronną diagnozę oraz indywidualne podejście w planowaniu terapii dla każdego z pacjentów, a także gotowość do służenia pomocą i odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości.

Przyjazna atmosfera

Dr Legrand jest miejscem innym niż wszystkie, co znajduje odbicie nie tylko w holistycznym podejściu do problemów zdrowotnych naszych pacjentek, ale i w samej atmosferze, której mogą tu doświadczyć. W sercu Krakowa stworzyliśmy miejsce przyjazne, pełne ciepła i spokoju. Inspirowane Wenecją wysmakowane wnętrza, świeżo parzona kawa i kojąca zieleń nadwiślańskich bulwarów za oknem pozwalają poczuć się wyjątkowo każdemu z naszych pacjentów.

 • Lek. Agnieszka Budzyńska - chirurg plastyk

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista Chirurgii Plastycznej z 20-sto letnim doświadczeniem. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach, konferencjach oraz kursach m.in. z zakresu mikrochirurgii czy chirurgii estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne takie jak: usuwanie znamion barwnikowych, guzków podskórnych, brodawek, brodawek łojotokowych, kaszaków, żółtaków, włókniaków oraz onkoplastyczne – usuwanie zmian nowotworowych skóry. Ponadto zajmuje się również korekcją blizn pooperacyjnych, powypadkowych i pourazowych.

  “Miałam korekcję pooperacyjnych blizn wykonywaną właśnie przez Panią Dr Budzyńską. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Doktor zrobiła to po prostu tak jak sobie wymarzyłam. Jest to najlepszy chirurg jakiego znam, a do tego miła, pełna ciepła i zrozumienia osoba, która pacjenta traktuje jak swojego przyjaciela.” – opinia pacjenta z portalu znanylekarz.pl

 • Lek. Małgorzata Drwiła – lekarz medycyny estetycznej

  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale lekarskim. Dyplomowany lekarz oraz pasjonatka medycyny estetycznej, specjalistka z zakresu kosmetologii (ukończyła studia podyplomowe w tym kierunku). Nieustannie rozwija się i doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach. Ukończyła szkolenia z zakresu odmładzania twarzy, a także korekcji zmarszczek. Specjalizuje się w odżywianiu skóry osoczem bogatopłytkowym oraz przez mezoterapię igłową, liftingu Profhilo, likwidacji zmarszczek mimicznych oraz bruzd nosowo-wargowych, poprawą kształtu twarzy, wzmacnianiu włosów, zapobieganiu łysienia, a także leczeniu nadpotliwości.

 • Mgr Anna Cymerman - kosmetolog

  Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 4 lata doświadczenia zawodowego. Ekspert w dziedzinie peelingów medycznych ze szczególnym uwzględnieniem problemu zmian barwnikowych. Jest autorką pracy na temat metabolizmu skórnego substancji depigmentacyjnych. Swoją wiedzę podnosi uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Największą radość sprawia jej zadowolenie klienta z efektów przeprowadzonych zabiegów.

  “Na zabieg Clearlift zapisała mnie moja przyjaciółka z okazji urodzin, na początku strasznie się bałam. Jednak moje obawy poszły w kąt, od momentu przekroczenia progu  Dr Legrand. Na recepcji przywitała mnie miła Pani, zaproponowała kawę i próbowała odstresować. W gabinecie zaopiekowała się mną pani Ania. Posiada ona dużą wiedzę na temat kosmetologii. Dokładnie wytłumaczyła mi na, czym będzie polegał zabieg, jak szybko zobaczę efekty i że nie będzie mnie bolał. Miała rację, nic nie bolało, byłam spokojna przez całą godzinę i słuchałam muzyki oraz rozmawiałam z Panią Anią już o kolejnych możliwych zabiegach. Polecam Clearlift, panią Anię i Dr Legrand, ja na pewno tam wrócę.” – opinia klientki z portalu dobrakosmetyczka.pl

 • Mgr Aneta Koczur - kosmetolog

  Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 8 lat doświadczenia zawodowego. Jej praca naukowa dotycząca skuteczności depilacji laserowej w przypadku hirsutyzmu idopatycznego została opublikowana w czasopiśmie Kosmetologia Estetyczna. Szczególnie interesuje ją zastosowanie najnowszych technologii w zabiegach kosmetyki estetycznej. Swoją wiedzę podnosi uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach.

  “Chciałam odmłodzić swoją skórę, ale bez wykorzystywania inwazyjnego lasera. Znalazłam informację w internecie o Dr Legrand. Postanowiłam umówić się na konsultację z kosmetologiem, miałam wielkie szczęście, że trafiłam na Panią Anetkę. Rozmowa o możliwościach pielęgnacyjnych mojej skóry oraz jej analiza trwała 30 minut. Po konsultacji zdecydowałam się na zabieg Peeling medyczny Ferulac Peel. Zabieg był przyjemny dzięki, muzyce lecącej w gabinecie i troskliwej opiece Pani Anetki. Po zabiegu moja skóra jest widocznie rozjaśniona, nawilżona i wygładzona.  Dr Legrand to niesamowite miejsce, bardzo eleganckie oraz z profesjonalną obsługą. Jestem zachwycona rezultatami zabiegu oraz wielką wiedzą Pani Anetki. Już zapisałam się na kolejny zabieg. Jeśli szukasz dobrej kliniki oraz kosmetologa to zapoznaj się z ofertą Dr Legrand.” – opinia klientki z portalu dobrakosmetyczka.pl

 • Lic. Wiktoria Gubała - kosmetolog

  Licencjonowana kosmetolog, która pogłębia swoją wiedzę w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Uczestniczy w wielu kursach oraz szkoleniach, które pozwalają wprowadzić nowości oraz skuteczne metody walki z problemami do każdego zabiegu. Specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej oraz terapii kwasami. Największy nacisk kładzie na troskę o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Zadowolony klient to największa satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.

 • Barbara Woźniak - obsługa klienta

  Codziennie z uśmiechem i nieskrywaną radością wita klientów wchodzących do Dr Legrand. Uwielbia pracę z ludźmi dlatego od 9 lat zdobywała w tej dziedzinie doświadczenie pracując dla wiodących marek kosmetycznych. Pasjonatka umiejąca doskonale dobrać kosmetyki i zabiegi do indywidualnych potrzeb klienta, charakteryzuje ją wyjątkowe poczucie empatii i niezmienny entuzjazm.

 • Karolina Stempel - specjalista ds. social media

  Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Analityka Gospodarcza. To dzięki niej media społecznościowe Dr Legrand są zawsze pełne ciekawych informacji i aktualnych wydarzeń. Profesjonalistka w każdym calu, charakteryzująca się niezwykłą kreatywnością i zamiłowaniem do wyśmienitej kawy.

galeria