Najlepsza dieta 2020 roku!

Czy wiesz, że schudnięcie jest jednym z dwóch najczęstszych postanowień noworocznych zaraz obok rzucenia palenia? Ty również postanowiłaś pozbyć się kilku kilogramów, tymczasem mija kolejny miesiąc, a waga ani drgnie? Świetnie trafiłaś! Dzięki naszemu artykułowi poznasz najbardziej skuteczną dietę 2020 roku!

Natychmiastowy efekt.

Wiele osób stawia sobie trudne do realizacji cele, jak np. „schudnę 10 kg w 2 miesiące”. Każde postanowienie związane z poprawą swego stanu zdrowia oraz samopoczucia jest jak najbardziej słuszne. Jednak należy pamiętać, że nie przytyliśmy 5 kg w miesiąc, więc również w tak krótkim czasie będzie nam ciężko się ich pozbyć. Często z jakiegoś powodu zależy nam na natychmiastowych efektach – chcemy schudnąć przed wakacjami, by na plaży zachwycać piękną sylwetką, czy też wyglądać olśniewająco na weselu najlepszej przyjaciółki. Szybka utrata kilogramów zazwyczaj wiąże się z niezdrowymi dietami, tzw. „głodówkami”, które zwykle kończą się efektem jo-jo, a nawet poważnymi problemami zdrowotnymi. Czy nie lepiej byłoby chudnąć stopniowo, lecz w zamian za to cieszyć się zdrowym ciałem i szczupłą sylwetką na długo?

Moda na bycie fit.

Niezwykle modne stały się również sposoby odżywiania promowane w internecie przez piękne i szczupłe influencerki (lub inne osoby nie mające żadnej wiedzy na temat dietetyki) polegające na eliminacji danego składnika, piciu magicznych koktajli, albo łykaniu cudownych tabletek mających przyspieszyć nasz metabolizm lub zlikwidować tkankę tłuszczową w kilka dni. Marketing potrafi zdziałać cuda. Jednak prawdziwy problem stanowi brak świadomości konsumentów. Większość legalnych suplementów przyspieszających spalanie tłuszczu ma tak niewielki wpływ na ten proces, że po prostu nie są warte pieniędzy, które musimy za nie zapłacić.

Najlepsza dieta w 2020 roku.

Każdego roku najmodniejsza powinna być ta sama dieta – zdrowa i zrównoważona. Podstawą odchudzania jest zbilansowany sposób odżywiania dostarczający nam wszystkich niezbędnych mikro i makroskładników w połączeniu z ujemnym bilansem energetycznym. Pamiętajmy, że to nie dany produkt powoduje tycie, lecz nadmiar spożywanych kalorii. Zdrowa dieta to nie chwilowa poprawa sposobu odżywiania, lecz trwała zmiana nawyków żywieniowych. Wiemy, że może być to trudne, dlatego aby nie tracić motywacji warto wprowadzać ją małymi krokami – np. eliminując słodkie napoje, czy też rezygnując z fast foodów. Z tego samego powodu warto również wielkie postanowienia podzielić na mniejsze cele. Realizacja ich będzie łatwiejsza, a osiągnięcie kolejnego może okazać się niezwykle satysfakcjonujące oraz motywujące.

Działanie HIFU.

Zamiast kupować kolejne opakowania odchudzających suplementów, lepiej wybrać profesjonalne zabiegi o potwierdzonym przez lata badań działaniu. Jednym z nich jest Liposonix wykorzystujący technologię HIFU, polegającą na działaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Podgrzewa ona tkankę tłuszczową do 56 stopni, powodujący tym samym jej trwałe uszkodzenie i rozpad na małe cząsteczki, które następnie zostają usunięte naturalnie z naszego organizmu przez układ limfatyczny. Dodatkowo wiązka oddziałuje na włókna kolagenowe sprawiając, że skóra zyskuje na jędrności. Technologia HIFU pozwala na miejscowe usunięcie tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych miejsc jak brzuch, boczki oraz uda. Stanowi idealną alternatywę dla chirurgicznych metod wyszczuplania, ponieważ zabieg jest całkowicie bezbolesny (odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło), a także bezinwazyjny – nie wymaga okresu rekonwalescencji, a powrót do codziennych obowiązków jest możliwy bezpośrednio po jego zakończeniu. Efekty są widoczne po upływie 8-12 tygodni od pierwszej wizyty, ponieważ tyle trwa wydalanie rozbitej tkanki tłuszczowej przez nasz organizm. Jednak w celu ich maksymalizacji zaleca się wykonanie serii trzech zabiegów przy zachowaniu miesięcznej przerwy pomiędzy nimi. Terapia trwa około 30-60 minut. Połączenie działania technologii HIFU ze zbilansowaną dietą oraz regularną aktywnością fizyczną stanowi gwarancję osiągnięcia spektakularnych efektów.