Jak Vela Shape III pomaga schudnąć?

Zacznijmy od tego, że Vela nie jest tak naprawdę urządzeniem stricte odchudzającym. W końcu jego sposób działania nie polega na dosłownym wyssaniu komórek tłuszczowych znajdujących się pod naszą skórą. Vela to urządzenie ujędrniające i wspierające odchudzanie. Słowo „wspierające” to tutaj słowo klucz. Vela łączy w sobie trzy innowacyjne technologie: podczerwień, fale radiowe i masaż. Dzięki nim wzmaga produkcję kolagenu w naszej skórze, podgrzewa i rozluźnia komórki tłuszczowe i usprawnia nasz metabolizm.

Poprzez bezpośrednie podgrzanie tkanki tłuszczowej i intensywne jej rozmasowanie, rozbijamy ją na drobniejsze, łatwiejsze do usunięcia części. Z racji wysokiej temperatury część komórek zostaje też całkowicie usunięta, nie jest ich jednak na tyle dużo by efekt spadku wagi był widoczny od razu. Dlatego zabiegi należy traktować  jako uzupełnienie diety i treningów. Rozbitą i podgrzaną tkankę tłuszczową łatwiej będzie spalić niedoborem kalorycznym i wysiłkiem. 

Poza samym spadkiem wagi przy odchudzaniu bardzo często zapominamy o jednym, wbrew pozorom niezwykle ważnym czynniku: naszej skórze. Przy gwałtownym i dużym spadku wagi bardzo prawdopodobne jest że nasza skóra pozostanie rozciągnięta i nieestetyczna, często niwelując efekty naszej ciężkiej pracy, w szczególności w partiach takich jak ramiona, uda czy brzuch. Co nam po mniejszej liczbie na wadze skoro nadal czujemy się niekomfortowo przez luźną skórę? Vela pomaga w szczególności właśnie w zachowaniu jędrności skóry przy procesie odchudzania, dzięki pobudzaniu naszego metabolizmu i produkcji wiązek kolagenu w skórze. Efekt ujędrnienia czuć już zazwyczaj po pierwszym zabiegu! Skóra staje się bardziej napięta i wygładzona.

Ponadto, Vela pomaga nam w odwiecznej walce z cellulitem. Nieestetyczna pomarańczowa skórka jest podczas masażu rozbijana, skóra jest ujędrniana i w efekcie cellulit staje się mniej widoczny. 

Walka o idealne ciało, to walka zawsze nierówna i trudna. Każdy przechodzi ją inaczej i dla każdego ideał oznacza coś innego. Zawsze podstawą zmian jest chęć i determinacja. Na drugim miejscu stoi rozsądna, bogata dieta i ćwiczenia dopasowane do naszych potrzeb i możliwości. Jest to okres, w którym musimy odmawiać sobie wielu przyjemności. Często brakuje nam motywacji czy chęci by dalej podążać w stronę naszego celu. Dlatego właśnie powstał zabieg Vela Shape III. Nie tylko będzie nas wspierać w żmudnym procesie odchudzania, ułatwiając go i polepszając jego ostateczne efekty, ale będzie też motywatorem psychologicznym. Wizyta w luksusowej klinice, profesjonalna obsługa w niezastąpionej atmosferze, relaksujący zabieg, wszystko to wpływa na naszą psychikę i motywację! Stanowi nie tylko nagrodę za ciężką pracę ale też zagrzewanie do dalszego działania! Umawiając się na zabiegi w Klinice Dr Legrand otrzymujesz nie tylko sam zabieg, ale także wyjątkowe przeżycie mające na celu zmotywowanie Cię i wsparcie, byś nie poddawała się w swoim postanowieniu. Razem z zabiegiem, oferujemy wsparcie renomowanego dietetyka i trenera personalnego, tak by zabieg faktycznie przyniósł zamierzone efekty. 

Vela pomaga schudnąć, i pomaga zachować przy tym piękny wygląd i dobrą kondycję skóry. Nie schudnie za nas, ale zdecydowanie wesprze nas w tym postanowieniu. Zrób sobie prezent, i pozwól sobie pomóc.