Dlaczego warto wspomagać treningi zabiegami wyszczuplającymi?

18555176_1374555629299916_558635361_nRedukcja tkanki tłuszczowej i tematy z tym związane, w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Nic dziwnego, bo coraz więcej osób chce zadbać o swoją sylwetkę i stan zdrowia. W Internecie można znaleźć mnóstwo informacji na ten temat i człowiek już nie wie, w co ma wierzyć.  Zadajemy sobie często te same pytania: A może jakiś innowacyjny trening? Czy może podejść do tematu inaczej i wypróbować innych metod?

Dzięki treningom wpływamy na skład ciała. Bardzo często wśród kobiet panuje przekonanie, że przez treningi (najczęściej siłowe) przybędzie im tak dużo mięśni, że staną się przerośnięte i mniej atrakcyjne. Oczywiście nie jest to prawdą, bo kobiety nie mają takiej ilości chociażby testosteronu, aby tak się stało. Zupełnie nie ma czego obawiać się, a aktywność fizyczna świetnie wpłynie na sylwetkę, samopoczucie i pewność siebie.

 

 

Treningi będą wpływać na wygląd w dwojaki sposób:

  •  Wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej, podkreślenie kształtu pośladków, ud czy ramion. A „przy okazji” większa ilość masy mięśniowej sprawi, że będziemy spalać więcej kilokalorii, zupełnie nic nie robiąc.
  •  Korekcja wad postawy – aktywowanie osłabionych mięśni, usuwanie przykurczów, a także poprawa wzorców ruchowych, diametralnie wpłyną na wygląd sylwetki i ktoś np. przestaje się garbić, a przez to ciało prezentuje się zupełnie inaczej. Bardzo często jest tak, że stan skóry pozostawia wiele do życzenia. Pojawiły się rozstępy czy mamy problem z redukcją tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc (np. dolna część brzucha, uda).

18198647_1340698569352618_5320394744956184099_n

W całym tym natłoku informacji, podejście do tematu dwutorowo spowoduje, że możemy jeszcze bardziej wspomóc poprawę wyglądu sylwetki. Treningi i zabiegi wyszczuplające bardzo dobrze uzupełniają się, a przez to efekty mogą być znacznie lepsze.

W Klinice Dr Legrand Panie stosują zabieg wyszczuplający VelaShape III. Jest  to pierwsze na świecie urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Skuteczność zabiegu potwierdzają zadowolone i pewne siebie klientki.

Więcej o zabiegu przeczytasz: www.drlegrand.pl/veslashape-iii/.

 

 

 

 

 

 

 

kkkk

Michał Tkacz – Absolwent Akademii Fizycznej w Krakowie. Certyfikowany trener personalny, który doskonale rozumie osoby z nadwagą, ponieważ sam zmagał się z tym problemem. W ciągu 6 miesięcy zredukował swoją wagę o 50 kg. Połączenie wykształcenia, licznych szkoleń oraz osobistego doświadczenia sprawia, że potrafi idealnie dobrać program treningowy do potrzeb każdego klienta. Ukończył wiele prestiżowych i międzynarodowych kursów między innymi: certyfikowany ekspert oceny  FMS oraz Train Movement.