Wyjątkowa kawa w klinice Dr Legrand.

Picie kawy to rytuał. W różnych krajach pije się różne jej formy, przez co pełni ona różne zadania. Stawia na nogi i pobudza do działania, jest niezbędna przy popołudniowych pogawędkach a w niektórych krajach nie, podejmuje się bez niej gości.

kawa (1)Dla nas kawa to bardzo ważny element dnia dlatego na wybranie odpowiedniego gatunku poświęciliśmy wiele czasu. Zaufaliśmy zawodowcom z palarni Planeta Kawy i tak powstała wyjątkowa kompozycja stworzona specjalnie dla Dr Legrand, którą z nieskrywaną przyjemnością serwujemy naszym klientom. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza nie tylko starannie wyselekcjonowanym ziarnom najlepszych gatunków kaw ale również świeżości, którą zapewniają częste dostawy.

Jak pije się kawę w Dr Legrand? Wolno, ze świadomością “tu i teraz”, w stylowych wnętrzach, z widokiem na Zamek Wawelski, na wygodnej kanapie, przy kojącej muzyce, która sprawia, że czas zwalnia.

W tym tygodniu w Dr Legrand unosi się zapach Planty-wyjątkowego połączenia ziaren arabiki z Etiopii, Ugandy, Indii oraz Dominikany. To mieszanka o niskiej zawartości kofeiny, dzięki czemu można się delektować jej delikatnym, lekko kwaskowatym smakiem przez cały dzień.