Bioline Jatò

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

4-6 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

przy pielęgnacji domowej - długotrwały

CENA

350 PLN

ZNIECZULENIE

nie dotyczy

CZAS ZABIEGU

60 minut

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

skóra dojrzała

skóra sucha, odwodniona

skóra palacza

skóra wiotka

wspomagająco przy kuracji Izotretinoiną

skóra zanieczyszczona, trądzikowa

skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień

OPIS ZABIEGU

Doskonałe rozwiązanie dla skóry zmęczonej kąpielami słonecznymi. Duża zawartość składników aktywnych, w tym kwasu hialuronowego, przywraca jej piękno i perfekcyjny wygląd. Zabiegi wzbogacone są o odprężające masaże, które jednocześnie poprawiają stan skóry, a także wspaniale oddziałują na układ nerwowy, sprzyjając regeneracji sił i likwidacji ujemnych efektów stresu.

 

Bioline to włoska marka profesjonalna nawiązująca do natury, jej piękna, a także czystości, bezpieczeństwa i spokoju – cech nierozłącznie obecnych w procesie powstawania produktów Bioline. Charakteryzujący ją niebieski kolor nie jest przypadkowy – symbolizuje niebo i morze.
Zabiegi Bioline oferowane przez Dr Legrand to 2 formuły kosmetyczne składające się na esencjonalną linię Linea Multifocus. 2 zabiegi stworzone do walki z przesuszeniem, zanieczyszczeniem, nadmierną wrażliwością i osłabieniem skóry. Przywracają piękno i perfekcyjny wygląd twarzy, dogłębnie działając na strukturę skóry pozwalając jednocześnie na doświadczenie głębokiego relaksu.

 

AQUA – główne źródło nawilżania. W zabiegu wykorzystano kwas hialuronowy 3D o niewielkiej masie cząsteczkowej. Dzięki terapii skóra staje się głęboko nawilżona, miękka i elastyczna. Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla skór odwodnionych, a także po kuracji retinoidami i laseroterapii.

 

DOLCE – natychmiastowa ulga dla cery wrażliwej. W zabiegu wykorzystano ekstrakty z jagód, czarnej porzeczki i aloesu. Zabieg przeznaczony dla skór delikatnych, skłonnych do podrażnień, powoduje zwiększenie jej odporności i tolerancji na działanie agresywnych czynników zewnętrznych.

 

Zabiegi Bioline to wyraźny sposób na poprawienie stanu skóry. Wspaniale oddziałują na skórę, sprzyjając regeneracji sił i likwidacji ujemnych efektów stresu.

Aqua, Dolce są polecane jako zabiegi profilaktyczne, utrzymujące skórkę w idealnej kondycji, jak również jako uzupełnienie zabiegów laserowych oraz peelingów medycznych.

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

nie dotyczy

UNIKANIE SAUNY

nie

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

nie dotyczy

BRAK FITNESU

nie

NATŁUSZCZANIE

nie
PRZECIWWSKAZANIA

infekcje wirusowe, bakteryjne

stany zapalne skóry

CENNIK
Aqua
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
900 PLN
Dolce
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
900 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01