Leczenie trądziku - Azelac Peel

ZABIEG W SKRÓCIE

NAJLEPSZE REZULTATY

4-8 zabiegów

DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

długotrwały przy pielęgnacji domowej

CENA

od 350 PLN

ZNIECZULENIE

nie dotyczy

CZAS ZABIEGU

30 min

ZDOLNOŚĆ DO PRACY

bezpośrednio po zabiegu
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01CENNIK
WSKAZANIA DO ZABIEGU

trądzik pospolity oraz różowaty

cera tłusta i naczyniowa

łuszczyca

rumień skóry

fotostarzenie

przebarwienia skóry

OPIS ZABIEGU

Jakie zadanie mają do spełnienia zabiegi kwasami na twarz?

Kwas azelainowy będący głównym składnikiem peelingu chemicznego Azelac Peel charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi proliferację reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry.

Zabiegi kwasami – zobacz imponujące efekty!

Po zabiegu kwasem azelainowym cera zyskuje zdrowy i piękny wygląd. Zabiegi kwasami powodują widoczne zmniejszenie wszystkich niedoskonałości – od rozszerzonych porów, po zaskórniki, grudki i trądzik. Kwas azelainowy zmniejsza i reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra staje się matowa. Peeling znacząco wpływa także na redukcję przebarwień i blizn potrądzikowych. W przypadku cery naczyniowej po serii zabiegów znika rumień i zmniejsza się widoczność rozszerzonych naczyń. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleca się wykonanie serii 4-8 zabiegów w odstępach 2- lub 3-tygodniowych. Dodatkowym atutem kwasu azelainowego jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.

Komu dedykujemy zabiegi kwasami na twarz?

Kwas azelainowy wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, dlatego też świetnie radzi sobie z trądzikiem, hamując namnażanie bakterii. Ponadto regularnie przeprowadzana seria zabiegów spłyca blizny potrądzikowe. Przyczynia się do zmniejszania procesu powstawania przebarwień. Zabiegi kwasami rozjaśniają występujące już na skórze przebarwienia. Efektem zabiegu jest również usunięcie zrogowaciałego naskórka. Zdaniem ekspertów to również naturalny antyoksydant. Po zabiegu możesz cieszyć się elastycznością i jednolitym kolorem skóry. Pamiętaj, że naskórek może ulec łuszczeniu i być bardziej wrażliwy na słońce. Dlatego też stosuj się do zaleceń przekazanych przez specjalistę.

Zabieg kwasami na twarz krok po kroku

Zabieg kwasami rozpoczyna się od konsultacji z naszym specjalistą. Skóra zostaje profesjonalnie przygotowana do aplikacji peelingu. Swoje działania rozpoczynamy od bardzo dokładnego demakijażu. Zależy nam na 100% czystości. Skóra zostaje odtłuszczona przy użyciu profesjonalnego lotionu. Następnie aplikujemy kwas na cerę i zmywamy go zimną wodą po około sześciu godzinach od nałożenia. Już po pierwszej aplikacji Twoja cera jest piękniejsza. Zyskuje jednolity kolor i gładkość, a rozszerzone pory i przebarwienia znacząco maleją.

W klinice Dr Legrand Kraków podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta. Potrzeby skóry mogą być bardzo różne. Wychodząc im naprzeciw, do peelingów medycznych wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marki HD, która umożliwia ich łączenie, a tym samym rozwiązanie kilku problemów w czasie jednej wizyty. Pragniesz pozbyć się trądziku różowatego, rumienia czy też przebarwień? A może chcesz przywrócić swojej skórze młody wygląd, blask lub odpowiedni poziom nawilżenia? Teraz to wszystko możliwe jest podczas jednego zabiegu. Wiele problemów, jedno rozwiązanie!

ZALECENIA PO ZABIEGU

BRAK OPALANIA

tak

UNIKANIE SAUNY

tak

STOSOWANIE KREMÓW

tak

UNIKANIE BASENU

tak

BRAK FITNESU

tak

NATŁUSZCZANIE

tak
PRZECIWWSKAZANIA

świeża opalenizna

leki światłouczulające, przeciwbólowe

choroby wirusowe, opryszczka

kuracja Izotretynoiną

nowotwory

cukrzyca

skłonność do bliznowacenia

wypełniacze

CENNIK
twarz
1 zabieg
350 PLN
3 zabiegi
850 PLN
twarz + szyja
1 zabieg
400 PLN
3 zabiegi
900 PLN
twarz + szyja + dekolt
1 zabieg
450 PLN
3 zabiegi
1000 PLN
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
12 341 43 01